5 Dakikada yapıllabilecek 5 güzellik sırrı!

'Kadınca' forumunda sha. tarafından 28 Mar 2012 tarihinde açılan konu

1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Güzellik için çok fazla vakit harcamanıza gerek yok. Çok kısa bir zamanda bakımlı ve dikkat çekici bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Bunun için sadece 5 dakikaya ihtiyacınız var desem...

Ciddiyim diye de eklesem...

İşte 5 dakikada yapabileceğiniz 5 güzellik sırrı;

Tırnaklarınızı temizleyin!
    Bir kadının en dikkat çeken bölgesi elleridir. Gerçekten ellerinize uygulayacağınız bakım 5 dakikanızı bile almaz. Tırnaklarınızdaki ojeleri çıkarın, törpüleyin ve en son adım olarak ellerinizi kremleyin.

Nemlendirin!
    Cildinizi zorlu kış şartlarından 5 dakikadan daha az bir sürede koruyabilirsiniz. Bunun için banyodan sonra cilt tipinize uygun bir nemlendirici kullanın.

Saçlarınız için sıcak yağ kullanın!
    Kışın saçlarımız hiç olmadığı kadar elektrikleniyor ve yıpranıyor. Saçlarınızın sağlığını kazanması için çok az ısıtacağınız zeytinyağını saçlarınıza sürüp bekleyin. Daha sonra ılık su ile durulayın.

Peeling yapın!

Güzellik ürünleri satılan her yerde çok uygun fiyata bulabileceğiniz peeling maskelerinden alın. 5 dakika bekleyin. Aynada sonucu görünce inanın çok mutlu olacaksınız.

Dinlenin!
    Yüzünüzdeki mutlu ve sıcak gülümsemeden daha güzel ne olabilir ki? Gün içerisinde kendinizi kötü hissettiğiniz an arkanıza yaslanın, varsa kulaklıklarınızı takıp sakin bir müzik açın ve kafanızı dinleyin.

2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bilgiler için teşekkürler Sha.... şimdi hemen gidip peeling yapacağım bu yazı üzerine 5 dk ya forumdayım :D

3. Pl1

geldim kendimi nasıl mı hissediyorum mutlu çünki peeling yaparken kendimi sevmek manyaklığını gösterdim acaba kırışıklıklarda gider mi:zuhaha::zuhaha: göz ve dudak kenarlarında var sadece oda gülmekten yaşlılıktan değil sakın yanlış anlamayın :zuhaha::zuhaha:

4. sha.

Ahahaha foto eklemeden inanmam abla :p :)

5. Pl1

valla foto isteyenler sonra pişman oldular sende olma sakın:zuhaha::zuhaha:

6. sha.

niye kine :saskin:

7. Pl1

buyur o zaman;)

8. sha.

ahahahaha :DDDDDD

9. Pl1

uyarmıştım:zuhaha::zuhaha:

10. flora

flora Well-Known Member

teşekkürler..arkadaşlar boşuna kozmatiklere para vermeyin doğal ilaç meyvelerdir ..ben yediğim meyvelerin kabuklarını yüzüme sürüyorum cildi parlatıyor pürüssüz yapıyor ve geriyor ve yumşacık ipek gibi yapıyor. herkes yüzünüzde hiç leke yok cildiniz çok güzel diyor.. inanın abartmıyorum.. sizde deneyin farkı göreceksiniz

Bu Sayfayı Paylaş