Alan Sorumlusu Başvuruları

'Forum Hakkında' forumunda Özgür tarafından 6 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

İlgi duyduğunuz bölümleri belirterek ve o bölümlerde aktif olduğunuzu düşünüyorsanız: Lütfen aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapın. Özel Mesajla durum bildirimi yapılacaktır.

Arkadaşlar birşeyi belirtmek istiyorum tekrar, "istediğiniz bölümlerde aktif olduğunuzu düşünüyorsanız" dedim yani kuflu forumda istediğiniz bölümde önce aktif olup konu açmanız, online olmanız gerektiğini ifade ettim. Lütfen dediği kategoride önce aktif olup, türkçemizi doğru kullanıp, konu açıp, online olup ve kategoride üyelere yardımcı olan arkadaşlar başvuru yapsın.

Alan Sorumlusu Başvuru Formu:
    - Adınız:
    - Yaşınız:
    - Alan Sorumlusu Olmak İstediğiniz Bölüm(ler):
    -
    Günlük Sitemize Ayırabileceğiniz zaman(saat olarak):

Lütfen gereksiz postlar atmayınız. Teşekkür için Teşekkür Et butonunu kullanınız.

2. cukuırbagli

cukuırbagli New Member

7/24 saat programlar bölümünde sorumlu olmak isterim... BÖLÜM PC PROGRAMLAMA NEDENİYLE GEREKLİ GEREKSİZ PROGRAMLARIN DÜZENLİYEBİLİRM.

3. Özgür

Bilgilendirme Ö.M. ile yapıldı.

4. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

İçeriği Sildim :):)

5. Özgür

Özel mesaj ile bilgilendirme yapılmıştır.

6. 47hkn47

47hkn47 New Member

- Adınız: hakan
    - Yaşınız: 15
    - Alan Sorumlusu Olmak İstediğiniz Bölüm(ler): programlar bölümünü seçmek istiyorum... çünkü programlama dilini bildiğime inanıyorum...(c ve c++.. genelde c++ dan yaparım çalışmalarımı )
    - Günlük Sitemize Ayırabileceğiniz zaman(saat olarak): 3-4 saat ( En Az ... Fakat önümüzdeki 1 hafta nete pek sık giremiyebilirim... )

Saygılarımla...

7. Özgür

Özel mesaj ile bilgilendirme yapıldı.

İyi forumlar

8. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

- Adınız:Tuana
    - Yaşınız:15
    - Alan Sorumlusu Olmak İstediğiniz Bölüm(ler):Ben e-book bölümünde sorumlu olmak stiyorum eklemeler yapabilirim. Aynı zamanda düzenleyebilirimde vs.
    - Günlük Sitemize Ayırabileceğiniz zaman(saat olarak):Hafta sonları acık olur her zaman ama hafta içi akşamları siteye girebilirim=)
    Şİmdiden teşükkürlerr...

9. Özgür

bilgilendirme yapıldı

10. |SuPeRNaTuRaL|

|SuPeRNaTuRaL| <b>»¤Thé End Bєqins¤«</b>

- Adınız: Gamze
    - Yaşınız: 16
    - Alan Sorumlusu Olmak İstediğiniz Bölüm(ler): Aslında ben bir bölüm açabileceğinizi umuyorum. Oraya görevli olabilirim. İnsanlar kendi çaplarında yazdıkları Hikayeleri sitelere koyarak okumalarını sağlıyorlar ve birçok sitede neredeyse var. Hikayelerimiz & Öykülerimiz bölümü açılabilir ama size kalmış.
    - Günlük Sitemize Ayırabileceğiniz zaman(saat olarak): 6-7 saat girebilirim Ama cuma-cumartesi (3-4) biraz kısıtlanabilir.

11. ilkimilkin

ilkimilkin New Member

ismim ilkin
    17 yasındayım
    e-book alanından sorumlu olmak ısterım
    gundee yaklasık 3-4 saat mınumum gırebılırım

12. Özgür

Bilgilendirme yapıldı.

13. Tokki

Tokki New Member

isim:Han
    e-kitap bölümünde sorumlu olabilirim günde yaklaşık 6 saat girebilirim :)
    şimdiye kadar burayı nasıl bulamadım bu yüzden kendime çok kızıyorum

14. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

- Adınız:yağmur
    - Yaşınız:17
    - Alan Sorumlusu Olmak İstediğiniz Bölüm(ler):fark etmez ama yinede sorumlu yoksa oyunlar serbest kürsü felan olabilir
    - Günlük Sitemize Ayırabileceğiniz zaman(saat olarak):günlük 4-5 saat pc başında zaman geçiriyorum bu süre zarfında burayada zaman ayırabilirim

15. NySa

NySa <b>●»ѕнєкєя«●</b>

- Adınız:Gamze
    - Yaşınız:16
    - Alan Sorumlusu Olmak İstediğiniz Bölüm(ler):e-book bölümünde sorumlu olmak istiyorum e-book eklemesi yapabilirim
    - Günlük Sitemize Ayırabileceğiniz zaman(saat olarak):hafta sonu 2 saat hafta içide 1 saat olabilir

16. Özgür

Bilgilendirmeler yapıldı. Hep diyorum yine diyeyim, istediğiniz kategoride aktif olmadan alan sorumlusu olmak imkansız arkadaşlar

17. Lily Allen

Lily Allen New Member

Adınız:Eylül
    - Yaşınız:17
    - Alan Sorumlusu Olmak İstediğiniz Bölüm(ler):Hikaye ve kitap ile ilgili bölümler
    - Günlük Sitemize Ayırabileceğiniz zaman(saat olarak):7 veya 8 saat

18. caser2

caser2 New Member

Su
    16.5 (yakında 17 :D)
    photoshop müzik sinema şiir ya da aşk ve sevgi bölümünde (. günlük ortalama 8-9 saat haftasonu artar tabii ki :)

19. dylann

dylann New Member

adım kardelen.
    yaş 17
    ekitap bölümünde sorumlu olmak isterim.bu sene kitaplara olan ilgim arttı ve yeni kitap ekleyebilirim.
    hafta içi yedi sekiz saat hafta sonu daha da fazla olabilir. teşekkürler :D

20. funda

funda New Member

ismim funda 16 yaşındayım e-book larla ilgilenebilirim...işim bitinceye kadar pc dedurabilirim...

Bu Sayfayı Paylaş