BD Harlequin Anne McAllister - Code Of The West Serisi 13 - Geç Gelen Aşk

'E-Kitap' forumunda YıldızlıAtlas tarafından 18 Nis 2011 tarihinde açılan konu

1. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Charlie hastanede gözlerini açtığında(aah vaay ve amaninn devrilmiş dağ gibi yiğittt:'() Cait Blasingame(bende kendi soyadıma anlaşılmaz derim Cait ne yapsın bu durumda:p)'den başkasını düşünemiyordu.3 yıl önce Cait ve Charlie dünyanın bir ucundaki savaş bölgesinde büyük bir aşk yaşamışlardı:)kz:yeteri kadar büyük değilmişki geçmiş zaman kullanıyoruz:füü:)
    Cait'i hiç de adil olmayacak bir biçimde( vay salatalık vaay:kzgn:) terkeden Charlie 3 yıl önce evlilik ve aile kurmak konusunda Cait ile ters düştüğünü biliyordu. (bir erkeğe aslında ne istediğini anlatabilmek salyangoza zıplamayı öğretmekten daha zordur. Erkekler için neyin iyi olduğunu kadınları bilir ama erkek milleti bunuda anlamaz caanım:cool:)Oysa şimdi ölümden dönmek Charlie'nin dünyaya bakışını değiştirmiş ( ah sonunda ölümlü olduğunu anlamış beyimiz paçaları tutuşmuş.:dil:)bir yuvanın sıcak ve güvenli kanatlarını özlediğini farkettirmişti.( yumurta kapıya gelince tabii. Kızda seni kollarını açmış bekliyordu dimi charliee.:rzl:)
    Cait cephesinde herşey çok daha farklı akıyordu. Cait kendisine yeni bir iş bulmuş ve hayatını paylaşacağı bir erkekle nişanlanmış evliliği bekliyordu(akıllı kız en iyi darbe onsuzda yaşayabildiğini göstermektir:sak sak:)Ansızın Charlie'nin karşısına çıkmasıyla genç kadının hayatı alt üst olmuştu fakat Cait gelecek planlarını değiştirmeye yanaşmıyordu(işin içine inat girince hata üstüne hata yapar insan Cait güzelim. Salatalık malatalık ama seviyorsan maalesef senin salataya tek katılımcı odur unutma. :cigara:Gönül kimi severse cacığa o doğranır:glmsm2::zuhaha:)
    Charlie ise Cait'in derinlerde bir yerde hala kendisinin olduğuna inanıyor ve O'nun için savaşmaya hazırlanıyordu(hayda bree pehlivaan giy kıspeti koş ermeydanınaa. :Ops: fazla gaza gelme Charlie insanın her zaman 2. şansı olmuyorr)
    ...
    Geç olsun güç olmasın aşk hepimizin kapısını çalsın. Eh yalnız olmayanlarada Allah yanlarındakilerle aşk tazelemeyi nasip etsin dostlar:)

Gelelimm Jeneriğimizee;
    Sponsor:Spyder
    Bugün yarın eklerim deyip unutan:Coraline
    İşin mutfağı:Coraline
    Günün apaçisi:Çırak(güzel toto sallıyor kerata)
    Yağmurda ıslanan:Çırak ve Coraline(ne işiniz vardı dışarda tövbe tövbee)
    Günün uyuzu:Benim bd kapağı(akşam yemeğine menemen isteyerek bunu haketti)
    Coraline'i mutlu edenler kervanı: Aysekoc'um ve sevgili avemeria(kitaplar için tekrar teşekkürler hanımlar)
    İthaf:Hilal'im yani sevgili hlly (hilal'i geri istiyorummm. :füü:) Tam senlik derken abartmamışımdır umarım:D Sana bol Çırak öpücüğü ile bu bd yi ithaf ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun:füü:
    Zevkini tüm Küflü çıkarabilir tabiiki. Keyifli okumalar hanımlar(eh beylerde diyeyimde belli mi olur vardır belki aramızda beyde:D ne matrak olur ama saklı saklı bd okuyan bir erkek. :p)

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Edit: Bu mesajı yazalı uzun zaman olmuş. Bd okuyan erkeklerin varlığını keşfettim. :füü: kapaklara gözlerini pörtletip baktıklarına da eminim:füü:Eşim okursa tefal tavaları denerim kafasında sadece bunu biliyorum:p

Anne McAllister-Code of the West Serisi kitapları
    1. Cowboys Don't Cry
    2.Cowboys Don't Quit
    3. Buluşma Noktası (Cowboys Don't Stay)
    4.The Cowboy and the Kid
    5.Cowboy Pride
    6. A Cowboy's Tears
    7. The Cowboy Steals a Lady
    8. The Cowboy Crashes a Wedding
    9. The Stardust Cowboy
    10. Cowboy on the Run
    11. A Cowboy's Secret
    12. A Cowboy's Gift
    13.Geç Gelen Aşk ( A Cowboy's Promise )
    14. The Great Montana Cowboy Auction
    15. The Cowboy's Christmas Miracle
    16. A Cowboy's Pursuit

2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

hlly alışamadım bende geri hilal ismini istiyorum !!
    bu arada bugun ıthaf zengini oldu hilal bende ona şimdi bd upload ediyordum :füü:
    sponsor ve emeği geçen ekibe gönülden teşekkürler emeğine sağlık coraline;)

3. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

4. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

ooooy canım ablaam:canim:
    ,bunu bekliyodum sabırsızlıkla:D
    hlly geçici hilal gelecek inşallah;)bende alışamadım albüm aşkına oldu bu:füü:
    bu arada kitabın adı iyide, bize gelir mi geç mi gelir, hiç mi gelmez muamma :zuhaha:

5. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

dimi ya ne tuhaf:p
    şu şeyi bi düzelteyim, dönecem inşallah şekilli hilal'e ;)
    bu arada tam olarak ne zaman geliyo bnm bd:füü:

6. anubis

anubis New Member

çok teşekkür ederim:)

7. aysekoc

aysekoc New Member

sevgili dünürüm harikasın,hilal canım hayırlı olsun geç olsun güç olmasın.Yalnız kapak yakıyor dünya ahret kardeşim olsun ama ben böyle yakışıklı esmer görmedim daha önce(esmeri ilave ettimki benim bd kapağı görürse kıllanmasın)yavrum bebek gibi maşallah.

reyhan birol bunu beğendi.
  8. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

keyfim ne zaman gelirse:füü:

9. buk@

buk@ Well-Known Member

Pis Charlie sen önce kızı bırak sonra canın sıkılınca dön tekrar oldu gözlerim doldu.Delimidir nedir.Sevmedim ben bu herifi:)Umarım iyi bir gerekçesi vardır.Okuyunca görürüz:)

Teşekkürler tarama için canım:)

10. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

yarına kadar gelir mi:füü:

11. cokomel_

cokomel_ New Member

Tesekkürler.

12. sedonazo

sedonazo New Member

tesekkurler

13. mozillas76

mozillas76 New Member