Aşık olup evlendiler! Gelin 21, damat 71 yaşında..

'Gündemdeki Haberler' forumunda sha. tarafından 24 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 5 ay önce birbirlerine aşık olarak evlenen 21 yaşındaki Melike ve 71 yaşındaki Nuri Yıldırım çifti, Halis ve Nazlıcan Toprak çiftine destek verdi.

Geçtiğimiz aylarda kendisinden 54 yaş küçük bir bayanla evlenen iş adamı Halis Toprak'ın evliliği Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak ve eşi Nazlıcan büyük tepkiler alırken, bu evliliğe destek verenler de oldu.

Turgutlu'da at arabacılığı yaparak geçimini sağlayan 71 yaşındaki Nuri Yıldırım ve 5 ay önce evlendiği kendisinden 50 yaş küçük eşi Melike, televizyondan izledikleri Toprak çiftine destek verdiler.

Mutlulukları gözlerinden okunurken aralarındaki yaş farkını önemsemeyen Yıldırım çifti, aşkın yaşının olmadığını söylediler.

Nuri Yıldırım, "İş adamı Halis Toprak'ın benim gibi kendinden küçük yaşta bir bayanla hayatını birleştirmesine tam destek veriyorum. Aşkın, sevginin yaşı olmaz. Allah kimseyi yalnız bırakmasın. Halis Toprak'a yönelik tepkileri çok yersiz buluyorum. İnsanın karşısına aşkın ne zaman çıkacağı ve bunun kim olacağını kimse belirleyemez. Ben eşim Melike ile çok mutluyum, umarım Halis Toprak ve eşi Nazlıcan Hanım ömürleri boyunca çok mutlu olurlar. Bu evliliğe sonuna kadar destek veriyorum. Yalnızlık Allah'a mahsus. Benim evliliğime 3 çocuğum karşı geldiler ve şuan için benimle konuşmuyorlar. Bu hayat benim ve ben çok mutluyum. Toprak çifti de umarım çok mutlu olur" dedi.

Eşinin kendisinden 50 yaş büyük olmasına rağmen çok mutlu olduklarını anlatan 21 yaşındaki Melike Yıldırım ise, "Ben eşime ilk görüşte aşık oldum. Nazlıcan'ın da mutlu olduğuna inanıyorum. Toprak çiftine mutluluklar dilerim" diye konuştu.

Bu Sayfayı Paylaş