Atv canlı yayında göz dövmesi teknolojisi

'Teknoloji Haberleri' forumunda yutyud tarafından 7 Şub 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. yutyud

yutyud New Member

Atv canlı yayında göz dövmesi teknolojisi Selam arkadaşlar bugün Atv kanalını izlemek istedim ve orada bir programa takıldım Normalde bu tarz kanallarda yani yarın TV kanallarında teknoloji haberleri insan vücuduna Hatta en hassas olan göz bebeğine nasıl dövme yapılır?

Merak edenler için sizlere bu programı izlemenizi tavsiye ediyorum gerçekten kendi fikrimce bu çok sakıncalı yani deri altına işlenen zararlı maddeler boyalar neden insanın görme duyusu olan göze yapılıyor belki ilerde görme engelimiz olacak sizce buna değer mi?

Atv izlerken gerçekten gerildim ve bu dövme yaptıranlar hangi psikolojiyi taşıyor. Bizce buna hiç gerek yok elinize kolunuza ya da bacağınıza Hadi en son kafanıza dövme yaptırabilirsiniz fakat göz bebeği çok sakıncalı bu konuda ekran sağlayan kişi veya kurumlar belki bu makalemizi okurlar para için buna değmez küflü com ekibi ve kullanıcıları sizlerden de yorumlarınızı düşüncelerinizi bilmek ve görmek isteriz.

2. LETEREFURU

LETEREFURU Member

ben dövme sevmiyom yapılmasınıda istemem...

Bu Sayfayı Paylaş