Barbara Cartland - Günlerce Bekledim

'E-Kitap' forumunda Pl1 tarafından 13 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Barbara Cartland - Günlerce Bekledim (E-kitap indir)

Emma & Pl1 Ortak Yapım​

Morden Kontu, Downing sokağındaki on numaralı evin Kabine Odası'nda, huzursuz bir tavırla, bir aşağı, bir yukarı dolaşıyordu. Kenara itilmiş sandalyelerden, masadaki karmakarışık kâğıt yığınlarından, mürekkebe bulanmış kalemlerden ve devrilmiş rıh kutusundan, odada az önce bir toplantının yapıldığı anlaşılıyordu.

Akşam yaklaşmaktaydı. Evin başka bir bölüğünde, Lady Morden kocasını bekliyordu. Gümüş çaydanlıktaki su kaynamaya başlamıştı bile. Başbakanın çok sevdiği çayını içmesi için her şey hazırdı.
    Fakat Lord Morden’in o ara, Kabine Odasından ayrılmak niyetinde olmadığı da belliydi. Başbakan, ağır ağır dolaşıyor, bahçeye açılan, yüksek, camlı pencerelerden dalgın dalgın dışarıya bakıyordu. Bir ara yeleğinin cebinden saatini çıkardı. Bir buna, bir şöminenin üzerindeki mermer rafta duran altın işlemeli bronz saate baktı. Sonra tekrar dolaşmasına devam etti.

Morden Kontunun bu sıkıntılı bekleyişi yirmi dakika kadar sürdü. Sonra kapı açılarak, sırma işlemeli bir üniforma giymiş olan bir uşak, «Vikont Sheringham, m'lord,» diye haber verdi.

Uşağın sesinin yankısı hafifledi. Sonra kısa, belirli bir sessizlik oldu. Ve nihayet Lord Sheringham, kapıda belirdi.

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    Bu kitap bugün doğum günü olan Nur Tanesi'ne hediyemizdir....

Dipnot : özet olmadığından bende konunun başını ekledim yine
    bir gün üşenmeyip önce kitabı okuyup size tam bir özet yazacağım ama bakalım ne zaman :zuhaha::zuhaha:

sağlıklı günlerde okumanız dileklerimizle:Lv:​

periza, SABAR, bermer ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. zipper

zipper quae nocent docent

Paylaşım için teşekkürler Emma & Pl ,elinize sağlık..Nurtanesi'nin de doğum günü bir kez daha kutlu olsun,nice senelere :gül:

3. sezergul

sezergul Well-Known Member

teşekkürler

4. vesta

vesta New Member

harikasınız harikasınız barbara cartland kitaplarını bekliyordum teşekkürler doğum günün kutlu olsun nur tanesi

5. eun sung

eun sung Well-Known Member

Kitabı bize ulaştırman en büyük hediye zaten canım biz okur özetini çıkarırız sana ... Teşekkür ederim emeğine yüreğine sağlık Emma ve Pl1...

6. bega

bega Active Member

teşekkürler

7. Emma

Emma New Member

emeklerine sağlık plcim
    nur tanesi tekrar doğum günün kutlu olsun

8. taita

taita Well-Known Member

teşekkürler

9. burak05

burak05 Well-Known Member

ellerinize emeklerinize sağlık arkadaşlar nurtanesi arkadaşım doğum günün kutlu olsun

10. eco

eco Member

teşekkürler

11. mikbalu

mikbalu Well-Known Member

teşekkürler...

12. ada54

ada54 Well-Known Member

teşekkürler

13. Elife Sahin

Elife Sahin Active Member

Emeginize ve ellerinize saglık.Çok teşekkürler.

14. beyyza

beyyza New Member

teşekkürler

15. korasar

korasar Active Member

teşekkürler

16. anonim

anonim E-kitap Müdavim

paylasim icin tesekkür ediyorum emma ve pl1...ikinizin de elinize emeginize saglik...

17. sertbas

sertbas New Member

teşekkürler

18. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

19. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler bugün doğum günü olan herkesin doğum günü kutlu olsun

Bu Sayfayı Paylaş