BD Gelişim

'İstek & Öneri & Şikayetleriniz' forumunda derfin tarafından 19 Nis 2013 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. derfin

derfin New Member

Hepinize öncelikle vermiş olduğunuz emekten ötürü saygılarımı sunarım.14 yaşımda komşumun bana verdiği kitaplarla başladı beyaz dizi gelişim serüvenim aslında ve o gün bugündür en çok hayranı olduğum seridir bu kitaplar.Benimde arşivimde yüzlerce kitap var ama tarayıcım yok malesef yoksa bende katkı sağlamayı gönülden isterdim.Uzun lafın kısası benim şöyle bir isteğim olacak sizlerden;malum bd gelişim serim var elimde demiştim bende eksik olan kitapları yayınladığınızda okuyorum alıp ama bd gelişim olarak yaptığınız taramalar karışıyor aralara sayfada ve benim için çok güç oluyor malesef takip etmesi,ben istirham etsem bd gelişim taramalarınızı ayrı bir başlık altında toplasanız gerçekten çok müteşekkir kalırım.Şimdiden hepinize teşekkürlerimi sunar kolaylıklar dilerim :)

2. bermer

bermer Well-Known Member

Merhaba ve Hoşgeldin Derfin,

Bd severler olarak tarama yapan arkadaşlara, Gelişimleri ayrı bir başlık altına kaydedin demek bence siteye ek yük getirir, alt kategoriler zaten iyice düşünüldükten sonra açılmakta, kaldı ki E-Kitap başlığı altında genelde yayınlanınca isteyen herkese ulaşabiliyor...

Seni de anlıyorum, elinde olanı, olmayanı, okuduğunu karıştırmakta ve arşivleme ile sistematiğini kurmak istiyorsun... Kendi arşiv uygulamamı önereceğim, çok basit... Gelişimlerin hepsi vaktiyle sıra numarası ile basılıp yayınlanmıştı.

Küflü'de böyle bir liste var, ilgili sayfaya Gelişim Beyaz Dizi Sıralı Liste ulaşabilirsin. Üzerlerine tıklayınca taranmışsa zaten sayfa açılır.

Elindeki gelişimleri de sıra numarası ile bilgisayarında arşivleyebilirsin, olmayanı da bu listeden ve de site içinde arama yaparak ulaşabilir ve bilgisayarına kaydebilirsin. Mesela diğer beyaz diziler de yazar adlarına göre arşivlidir bende..

Kaldı ki gelişimlerden taranmayan çok az sayıda Beyaz dizi kalmışken, isteğinin karşılanmasının zor olacağını düşünüyorum..

Umarım yardımcı bir fikir verebilmişimdir, iyi okumalar dilerim...

3. derfin

derfin New Member

mükemmel cnm bu sıralı liste çok güzel oldu benim için listeden takip etmek kolaylaşacak böylece çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun :) :)

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş