Berke Kılıç - Ruhlar Gecesi

'E-Kitap' forumunda darth vader tarafından 10 Şub 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. darth vader

darth vader New Member

Amatör bir yazardan eğlenceli bir fantastik aşk hikayesi

Ruhlar Gecesi - Berke Kılıç

Rachel, yıllarca babasıyla birlikte yolculuk etmiş, şehirden şehre sürüklenmiştir. Ama çok sevdiği babasının neden bu yorucu “iş gezilerine” onu da götürdüğünü bilmiyordur. Aslında babasının tam olarak ne iş yaptığını bile öğrenememiştir. Hayattaki tek dayanağı olan babasına yardım etmek için tüm hayatını ve geleceğini riske eden Rachel bu gizli işin sırlarını gün ışığına çıkardığında korkunç gerçekle yüzleşmeye henüz hazır olmadığını keşfeder.

Kendini kurtadamların ürkütücü ama bir o kadar da ilgi çekici dünyasının içinde bulan Rachel ansızın kendisinden şüphe etmesine neden olacak bir aşka da tutulur. Esaretten kurtardığı genç kurtadam Logan, küstah tavırları ve tüm kendini beğenmişliğine rağmen genç kızı kendine doğru çekmektedir.

Üstelik yaklaşan tehlike sadece bu da değildir. Ruhlar Gecesi yaklaşırken, babasının geçmişi ve kurtadamların kuralları arasında kaldığında Rachel’a kim yardım edebilecektir?

Kitaptan bir kısım:

Temkinli bir halde kutuya yürüdüm. Geçen sefer sessiz kaldığında ne yaptığını unutmamıştım.
    Ama bu kez ani bir harekette bulunmadı, hırlamadı ya da bana bakmadı. Daha yakından
    bakmak için eğildim ama gördüğüm şey gözlerimi birkaç kez ovuşturmama neden oldu. Hala
    rüya görüyordum değil mi? Fazlasıyla dünün etkisinde olmalıydım. Yoksa dün gece vahşi bir
    kurdun bulunduğu yerde şimdi bir adam bulunuyor olamazdı. Hatta genç bir oğlandı. Kutunun
    içine sığmamış, bacaklarını altına toplamıştı. Sadece vücudunun üst kısmını görebiliyordum.
    Yüzü yere eğikti, sessizce uyuyordu. Ve o kadar masum bir görüntüsü vardı ki… Uyurken
    kaşları çatılmış, dudakları aşağı doğru büzülmüştü. Sarı saçlarının bir kısmı alnına düşmüştü
    ve sanırım çıplaktı.
    “Ahh, hayır hayır” dedim, istemeden sesli düşünmüştüm. Gözlerimi açtım kapadım ama hala
    oradaydı. “Sanırım deliyorsun Rachel,” dedim kendi kendime. Sonra bakışlarını hissettim.
    Gözlerimi çevirdiğimde yeşil iki gözle karşılaştım. Uyanmıştı ve beni izliyordu. Lanet olsun,
    onu uyandırmıştım. Ya bana sinirlenip saldırırsa?
    Üzerime diktiği gözleri beni huzursuz ediyordu. Bakışlarımı kaçırmaya çalıştım ama bir türlü
    beceremiyordum.
    “Hey,” dediğini duydum birinin. Sesin çocuktan geldiğini biraz sonra idrak edebildim.
    “Bana mı seslendin?” Sesimdeki titremeyi kontrol edememiştim.
    “Ben başkasını göremiyorum. Yardım et de şu lanet yerden çıkayım.”

PDF Linki:
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

SABAR bunu beğendi.
  2. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

güzel paylaşım olmuş :)

3. clondike

clondike Well-Known Member

Teşekkürler...:Frnds::gül:Tanışalım bakalım yazarla.. Kurt adamlar ve vampirlerden uzak dururum ama eğlenceli olduğuna göre biraz farklı olmalı...;)

4. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

5. brunette'

brunette' Active Member

Teşekkürler

6. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

teşekkürler..emeğinize sağlık

7. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

8. erfunyarey

erfunyarey New Member

sağolsınn

9. mavikiyamet91

mavikiyamet91 New Member

tesekkürler

10. birdie

birdie Well-Known Member

Bu tür konular çok ilgimi çekmiyor ama çiçeği burnunda bir yazarla tanışmak için başka çarem yok galiba :D Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

11. huzami

huzami E-kitap Müdavim

Amatör yazarlarımızın desteklenmesi gerektiğini düşünmekteyim. Emeğine sağlık çok teşekkürler

12. ozzybuyucusu

ozzybuyucusu New Member

teşekkürler

13. buzadam

buzadam New Member

tesekkur

14. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler

15. asure

asure New Member

teşekkür

16. sevgi.sdu

sevgi.sdu Well-Known Member

teşekkürler

17. Candy35

Candy35 Active Member

paylaşım için çok teşekkürler, emeğine sağlık...

18. kamzelim

kamzelim New Member

sağolun

19. SIKINTI

SIKINTI New Member

teşekkürler

20. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş