Betül Çeziker Emri - Bukalemun

'Hikayeler, Efsaneler ..' forumunda betem_16 tarafından 22 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

1. betem_16

betem_16 New Member

BUKELAMUN....sonunda geldi....

O bir dolandırıcı ama bu zamana kadar gördüğünüz en zeki ve en çekici kadın formunda...Şeytan kılık değiştirdi...O her defasında farklı bir kadın,farklı bir tip ve farklı bir hayat...O pençesini sana attığında kalbini ve cüzdanını almadan çekilmez...

Onun gerçek adı Peri...Ama polis aramalarında Bukalemun...O bir avcı,zengin erkek avcısı,bu zamana kadar tüm planları yolunda gidiyor ve ona karşı koyabilecek bir erkek yok.Ama son işinde resmen çuvallıyor hemde hiç olmayacak bir adama...Demir Altan,kendi nişanında iş ortağının yaşadığı olayın arkasında kesinlikle böylesine bir kadın beklemiyordu.Özellikle koyu makyajın ve peruğun altından çıkan güzellikteki bir yaratığı beklemiyordu...Bu kadına iki seçenek sundu.Ya hapse girecek yada onunla işbirliği yapacaktı...

"Ben izlerim,takip ederim ve incelerim...Ardından planımı uygularım...Ve senin hayatım elimden kurtulma şansın %0..."

Ava giden her zaman avcı mıdır?Roller değiştiğinde kim kim için yada hangi sebeple oyuna dahil olduğunu unutur.Usta bir dolandırıcı,çekici bir adama karşı...Komik diyaloglar,hırslı çatışmalar ve karmaşık bir kurgu...

“Kuralları olan bir fahişe.”dedi yavaşça. Bu sözele kan beynime hücum etti. Ve elimde olan tüm gücümle yüzünü tokatladım. Başını hızla yana savrulurken bedeni hareket etmedi. O kadar sinirliydim ki. Bu hızlı nefes alıp vermeme neden oluyordu. Başını yavaşça bana çevirdi ve aniden beni güçlü eliyle gırtlağımdan yakalayıp masaya yasladı. Kendi üzerime abanırken ellerimi gırtlağıma onun güçlü eline götürdüm.
    “Seni küçük fahişe ben senin parmağında oynattığın adamlara mı benziyorum sence.”dedi öfkeyle. Gözlerimi gözlerinden ayırmadım. Şu anda tek hamlede boynumu kırabilirdi. Ondan korkmalıydım ama öfkem çok daha fazlaydı.
    Zorluklada olsa konuşmayı başardım.
    “Ben… Senin… Yattığın… Fahişelere… benziyormuyum?”dedim sinirli bakışlarla. Bir an bana baktı. Ardından elini gırtlağımdan çekti. Ellerimi onun geniş göğsüne koyduğumda göründüğünden daha yapılı olduğunu fark ettim.

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

2. meleksi

meleksi Well-Known Member

çok merak ettim..heyecanla bekliyorrum..ama bölüm bölüm değil..hepsini yayınlarsınız..umarım..

3. hades

hades Member

bende heyecanla bekliyorum.:)

4. boncukcu

boncukcu New Member

Sabırsızlıkla bekliyorum...

5. alex

alex Active Member

sabırsızlıkla bekliyorum.<çok güzel yazıyorsun,paylaştıkların ve paylaşacakların için teşekkürler

6. carmen1907

carmen1907 Member

Bu kız yeni bişeyler yazmış mı acaba diye özlemle sayfana baktığımda farkettım bunu ! Sanırım yine süper bi hikaye geliyo :) Elini çabuk tut merakla beklıyoruz seni :)

7. altin76

altin76 New Member

insallah bölüm bölüm gelmez cünkü merakla bekliyorum

8. betem_16

betem_16 New Member

çok teşekkür ederim çok az kaldı tamamı gelecek :D

9. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık betem_16

10. kpraa

kpraa Member

paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık

11. aynur01

aynur01 Active Member

sağol

12. kuti

kuti Active Member

Emeğine sağlık

13. raindrops

raindrops New Member

emeğine sağlık kocaman teşekkürler

14. devil_7

devil_7 Well-Known Member

Özetini koyduğundan beri heycanla yayınlamasını bekliyordum. Ve bu gün kontrol ederken gördüğümde nasıl sevindim anlatamam.. Emeğine hayal gücüne sağlık. Yine harika bir hikaye olduğunu daha okumadan biliyorum ama en kısa zamanda okuyucam...

15. cano

cano Active Member

teşekürler

16. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...

17. betem_16

betem_16 New Member

Çok teşekkür ederim...Umarım seni hayal kırıklığına uğratmam...

18. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık

19. kurabiye

kurabiye Active Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş