Bir Kadın İçin En Güzel Cümle [Süper =]

'Hikayeler, Efsaneler ..' forumunda |SuPeRNaTuRaL| tarafından 8 May 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. |SuPeRNaTuRaL|

|SuPeRNaTuRaL| <b>»¤Thé End Bєqins¤«</b>

Adam akşamdan kalma büyük bir baş ağrısıyla uyanmış zorlukla gözlerini açarak, yatağından doğrularak... şöyle bir etrafına bakmış komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri ütülenmiş durumda aspirinleri içerken komodindeki not dikkatini çekmiş

"sevgilim, günaydın. kahvaltın mutfakta. ben alışverişe gidiyorum. erken dönerim seni seviyorum."

kalkıp giyinmiş ve mutfağa gitmiş bakmış oğlu kahvaltı ediyor ve kendi servisi ve gazeteleride masanın üstünde duruyormuş oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş "evlat dün gece neler oldu biliyor musun?" oğlu; dün gece sarhoş olarak eve geldiğinde saat üçü geçiyordu. önce koridordaki sandalyeyi devirdin ve ardından kustun, daha sonrada yüzünü odanın kapısına çarptın ve bir gözün morardı. adam şaşırmış vaziyette: anlayamadım. neden o zaman her şey temiz, kahvaltı hazır ve gazetelerim alınmış?

Çocuk:
    onu mu soruyorsun? annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp, pantolonunu çıkarmaya çalıştığında;

bayan, beni yanlız bırakın "BEN EVLİ BİR ADAMIM" dedin..​
    :sak sak: :Lv: :canim: :D :zuhaha:

2. Wampire

Wampire New Member

ahahahahaha :zuhaha:
    koptum ben yaa :zuhaha:
    adama bakın bea :gül:
    p.i.T. cnm bnm :D

3. Dila.K.

Dila.K. New Member

süpermiş :)

4. Love story

Love story Member

Müthiş :)

5. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

vaavv çok güzeL...

6. katrem

katrem New Member

nerde böyle adamlar ya

7. kpraa

kpraa Member

haha bmüthiş :D

8. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Çok güldüm, çok tatlı bir hikaye.

Böyle yüzümde kocaman bir gülümseme oldu. Bayıldım

Bu konuya, cevap yazıyorum ki, anasayfaya çıksın, herkesin dikkatini çeksin. :)

9. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

daha öncede okumuştum bu hikayeyi çok güldüm.bir cümleyle
    kadının kalbini fetetmiş.

bayan, beni yanlız bırakın "BEN EVLİ BİR ADAMIM" dedin..

10. müslüme

müslüme New Member

:sak sak:vaavvvvv ada ma bak:saygilar:

11. Çok tatlıydı valla bu... İyi geldi :D Hayat zaten zor bazen gülmek gerek.. Ellerine sağlık...

Bu Sayfayı Paylaş