BD Gelişim Carole Mortimer - Son Gece

'E-Kitap' forumunda jesica tarafından 19 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. jesica

jesica E-kitap Müdavim

Joanna ,günün birinde,kendini,on sekiz yaşında deli dolu bir genç kızken aşık olduğu Joshua Radcliffe ile anlamsız ve bomboş bir evliliğin içinde bulacağını nerden bilebilirdi ki…Evet,hiç kuşkusuz o zamanlar genç adamın onunla evlenmesinin nedeni Joanna’nın hamileliğiydi.Ama kızları öldüğüne göre,bu evliliği sürdürmenin de hiçbir anlamı kalmamıştı artık.Kocası ve onun güzel sekreteri Angela’dan oluşan bir aşk üçgenini istenmeyen üyesiydi şimdi. Joanna ve tek seçeneği vardı:Kocasının ayrılık önerisini kabul etmek ve onun bir yıllığına Amerika’ya gitmesine göz yummak …Hem de Angela ile….​

Bu zamana kadar yolladığım her şeyi düzeltip sizlere sunan YıldızlıAtlas'a İthaf olunur Teşekkürler
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    Tarama Jesica
    DüzenlemeYıldızlıAtlas

2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Yine ilk okuduklarımdan birisi. Nereden bulduğumu hala anımsamıyorum ama 5 adet zipli dosya indirmiştim isimleri beyaz ile başlıyordu. O zamanlar beyaz diziden habersiz serseri mayın gibi nette ne varsa kitap namına topluyordum:) İlk okuduğum bdlerden onlardır. Burad kızın eşine çok kızdığımı hatırlıyorum. Küçücük kızlarla evleniyorlar sonra onların kart mantıklarına uymalarını bekliyorlar:p Angela'nın saçını başını yolmalıydın kızım. Yok aslında adamı vurmalıydın:D
    Sonu mutlu bitmese sağlığa zarar ziyan olurdu bu kitaplar. Ellerine sağlık sevgili jesica. Küflü'nünde arşivine sayende eklenen bir beyaz dizi. Doğrusu ben çok az paylaşımında yardımcı oldum. Son yolladığın bdlere dokunmadım çünkü çok güzel düzenlenmişler. Çalınma tehlikesi olmadığından da etiketlemedim. Kısaca herşey abartı birkaç şey yeterli:D
    Biz burada bağbozumu yapıyoruz. Herkes elinden geleni yapıyor. Tadına birlikte bakıyoruz. Paylaşımlarıyla yorulan emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Günümüzü hatta hafta sonlarımızı dinlenme zamanlarımızı keyifli kılıyor mutluluk veriyorsunuz. Ömrünüz bereketli olsun arkadaşlar.

reyhan birol ve asee bunu beğendi.
  3. ebr

ebr E-kitap Müdavim

biz emeklerine teşekkür ederiz

asee bunu beğendi.
  4. sheridan

sheridan Well-Known Member

sevgili jesica, sayenizde bayağı gelişim bdmiz oldu. çok teşekkürler

5. nrnklc

nrnklc Well-Known Member

ellerine sağlık

6. eza1974

eza1974 New Member

teşekkürler

7. buk@

buk@ Well-Known Member

Buna benzer bir bd okumuştum ama orada kızları ölmemişti sanırım:)Güzeldi oda.Severim bu tip bdleri:)

Teşekkürler emekleriniz için..

8. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

9. uykız

uykız Active Member

teşekkürler

10. j.e.wel

j.e.wel Member

thanks

11. günnur

günnur New Member

tşkler.....

12. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Çok teşekkürler,emeğine sağlık...:)

13. nazen

nazen Member

teşekkürler dün akşam aramıştım bu kitabı varmı diye bugün eklemişsiniz ellerinize sağlık

14. zeynez

zeynez New Member

teşekkürler

15. rrr

rrr Member

teşekkürler

16. hülya macit

hülya macit Well-Known Member

cok tesekkurler

17. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler