Çok geç kaldım

'Kendini Tanıt :)' forumunda aysekoc tarafından 11 Şub 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. aysekoc

aysekoc New Member

Merhaba arkadaşlar,
    Benim adım Ayşe,bir yıldır üyeyim ama ancak kendimi tanıtma fırsatı buldum(tabi e kitap bölümünden çıkamıyorum ki;)).Aslında kitap okuyanlar beni tanıyabilir.Bir kaç kitap paylaşmıştım.Neyse 37 yaşındayım iki çocuk annesiyim,İstanbul KÇekmece'de oturuyorum,kitap okumayı çook seviyorum:Lv:,hepinize sevgiler diliyorum.:D

2. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

Aslında siz benden önce üye olmuşsunuz ama ikimiz de hoşgeldik. Kitap bölümünde çok sık adınızı görüyorum ve siz de beni göreceksiniz :) Çünkü bilgisayarı açınca ilk küflüye bakıyorum. İyi forumlar :)

3. aysekoc

aysekoc New Member

sende hoş geldin canım

4. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

aaaaaaa!!!! bende 16 yıl orda yaşadım :^^:

5. aysekoc

aysekoc New Member

Nerde kıız belki tanışıyoruz.

6. Mαʟєficα•

Mαʟєficα• New Member

Hosgeldin abla.

7. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Hoşgeldiniz aysekoc, forumumuzun gizli renkli üyelerindenmişsiniz demekki :)

İyi forumlar dileriz

8. Akajha

Akajha Member

hoşgeldiniz tabi bende hoşgeldim :)çsizin gibi üye olalı epey oluyor ama bunu yapmak aklıma benimde gelmemişti:)

9. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

Hoşgeldiniz :)

10. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

:) geç de olsa hoşgeldin:D bir kaç kitap paylaşmışlığım var diyerek çok tevazu göstermişsin. çok çalışan bir e-kitap müdavimi olduğuna gözlerim şahittir. :Lv:
    iyiki buradasın diyorum:gül:

11. aysekoc

aysekoc New Member

Senin kadar olamam canım,helede ufacık çocukla bu çalışkanlık harika doğrusu vee hoşbulduk canım.

12. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

ya ben sızı tanımıyorum ama e kıtap mudavımı olarak:zuhaha:
    bence daha fazla kıtap paylaşın kı tanıyalım:zuhaha:
    ayşecim sen bıraz gec kaldıysan ben toptan gec kaldım merhaba demek ıcın:zuhaha:

13. pinkhornet

pinkhornet New Member

Valla bir çok üye gibi önce bol bol olan her zevke hitap eden yani bi nevi kitap çeşnisi sunan taramalarla tanıdım seni..Her zaman da büyük saygıyla teşekkür ettim gerek mesajlarla gerekse kalben; istikrarlı biçimde sadece büyük bir özveriyle paylaştığın kitapların için..Sende İstanbullusun ne güzel..Bende 26 yaşındayım, işte bu siteyi bunun için seviyorum her yaş her statü her farklı karaktere rağmen ortak paydada buluşabiliyoruz.. ismim sena bu arada hoşgeldin ayşecim..memnun oldum valla bütün samimiyetimle seninle tanıştıığma:D

14. aysekoc

aysekoc New Member

Çok teşekkür ederim canım.Bende sizi tanıdığım için çok mutluyum.

15. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Hoş geldiniz.

16. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Hoş geldin:)

Bu Sayfayı Paylaş