e kitap indirme sorunu

'İstek & Öneri & Şikayetleriniz' forumunda apeth tarafından 26 Mar 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. apeth

apeth Member

ben sitedeki cogu kitabi indiremez oldum. görüntülenemiyor diyor. nedeni nedir ? nasıl çözerim.telefonum samsung j7

2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

reader programınızı değiştirin.....

ben adroid tabletten EbookDroid ile okuyordum geçenlerde yeni bir program buldum Lirbi Reader bu da güzel bunları deneyin birde...

çitlenbikk bunu beğendi.
  3. kitapkafası

kitapkafası Active Member

Ben cepden indirme yapıyorum inenlerden acılmayanlar cogunlukta yada sayfalardaki yazılar cıkmıyor bazılarında da indirme likgi yok bu konuda yol gosterirmisiniz teşekkürler

4. Pl1

acilmayan kitaplar zipli olabilir yoksa kitaplarda sorun yok...

sayfaların görünmemesi durumunda okuduğunuz reader programını değiştirin...

linki olmayan konular ise dikkatli bakarsanız tanıtımdır...

5. hseleng

hseleng Member

Merhaba, yenilenme gerçekten çok iyi olmuş. Kitap indirmekte sorun yaşıyorum. Telefonuma indiriyorum ve rar, akrobat,lirbi programlarını indirmeme rağmen indiremiyorum. Mediafire bağlanmayı reddetti şeklinde bir sayfayla karşılaşıyorum. Yönlendirme ya da bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

6. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

@apeth kitapları firefox tarayıcısı ile indirmeyi deneyin bazı arkadaşlarda sorunu böyle çözdük

7. kitapkafası

Merhabalar marie ferralla dedektif santini kitabı indirdim ama sayfalar bos kontrol ederseniz sevinirim

8. kitapkafası

Bazı kitaplar iniyor ama rar dosyasında bos gozukuyor rar dosyasını degistirdim ama gene olmuyor ıyi bir rar dosyası onerır misiniz

9. Pl1

kitaplar winrar ile şifrelenmiştir ....

kullandığınız reader programını değiştirin abode bazen bazı kitapları açmıyor bende de aynısı oluyor....

10. kitapkafası

Eskiden okuduğum kitapları simdi açamıyorum rar dosyasını değistirdim gene olmuyor yeni iceriğinizden sonra hicbir rar dosyası acılmıyor teşekkürler

11. Pl1

benim eklediğim kitap ise winrar 2.9 kullanıyorum ...

12. Azizem

Azizem Member

Kitapları nasıl indiriyorduk unuttum

13. zipper

zipper quae nocent docent

@Azizem Eklenen kitaplara teşekkür cevabı yazdıktan sonra açılan linke tıklayıp indiriyorsunuz, tarayıcınızda sorun olursa firefoxdan indirmeyi deneyebilirsiniz .

14. bouire

bouire Member

Merhaba arkadaşlar,bir haftadan uzun bir süredir kitap indiremiyorum.Rar,zip veya okuma yaptığım programlar ile ilgili bir sorun yok,mediafire girilmiyor böyle bir site yok diye bağlantıyı reddediyor

15. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

@bouire internet tarayıcınızı değiştirip deneyin

Bu Sayfayı Paylaş