Elma Kürü

'Beslenme-Diyet-Egzersiz' forumunda NySa tarafından 3 Eki 2013 tarihinde açılan konu

 1. NySa

  NySa <b>●»ѕнєкєя«●</b>

  Zayıflamak için, çeşitli bitkisel kürler ve zayıflama formüllerini deneyerek, fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir çok meyvenin ve şifalı bitkilerin, zayıflatıcı etkilerinden yararlanarak bunu çeşitli baharatlar ile ve zayıflatıcı, yağ yakan meyveler ile karıştırarak güzel kürler oluşturabiliriz.
  Elma kürü ile zayıflama ve kilo verme sürecini anlatacağımız bu yazımızda, kürün sadece yağlarınızı eritmek için size yardımcı olacak bir bitkisel formül olduğunu unutmayınız. Bütün zayıflama ürünlerini ve kürleri, zayıflarken kullanabilirsiniz. Elma kürü ile birlikte rejim yapan kişiler, yaklaşık olarak 1 ay gibi bir sürede 4-5 kilogram gibi ciddi kilolar verebiliyorlar.
  Sağlıklı zayıflamak için, spor ile bir şekilde hayatınızı barıştırmalısınız. Yapacağınız, egzersiz hareketlerini elma kürü ile desteklediğiniz de daha olumlu sonuçlar almanıza yardım edebilirsiniz. Kısa sürede hızlandırılmış kilo verme etkisi için, elma kürünü deneyiniz.
  Elma kürü tarifi : 1 adet yeşil elma, 1 adet limon, 1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı karabiber, 1 çay kaşığı karanfil ile birlikte 2 litre klorsuz su ile malzeme listemizi tamamladıktan sonra, zayıflamak için elma kürümüzün yapılışına ve hazırlanışına geçebiliriz.
  Elmalarımızı ve limonlarımızı eşit parçalara böldükten sonra bir kaba koyun. Daha sonra içerisine sırasıyla diğer malzemelerimizi ekleyerek, 2 litre klorsuz suyumuzun içerisinde kaynatma işlemine başlayalım. Kaynama başladıktan sonra, üzerini kapatarak son 3 dakika daha kaynama süresi ilave edelim. Ocaktan bitkisel zayıflatıcı, elma kürünüzü alıp, süzerek içmeye başlayabilirsiniz.
  Elma kürünün kullanımı : Elma kürü ile zayıflamak isteyenler özellikle spor dallarıyla uğraşıyorlarsa, spora gitmeden 30 dakika önce bu bitkisel formülü içmelidirler. Metabolizmanızı hızlandıracak ve spor esnasında kilolarınızdan daha çabuk kurtulmanızı sağlayacak bu yöntem ile birlikte, fazla kilolarınıza veda edebilirsiniz. Bunun haricinde, her sabah bir su bardağı içmeniz tavsiye ediliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş