manga Emma Darcy - The Billionaire's Captive Bride - Yollar Kesişince

'Anime ve Manga' forumunda birdie tarafından 5 May 2012 tarihinde açılan konu

1. birdie

birdie Well-Known Member

Kısa bir aradan sonra yine merhaba!
    Benden beklenileceği üzere yine bir bd mangası ile buluşacaksınız az sonra. Ramsey serisinin 2 kitabından 2.si olan Yollar Kesişince'yi, e-kitap bölümünde Ege_Nur tarafından taranıp-düzenlenmiş haliyle, Ser_reS paylaşmış. Mangası Türkçe değil yine.
    1. kitap olan Damatta Değişiklik Var clondike tarafından taranıp paylaşılmış, düzenleme ise Ser_reS'e ait. Bu kitabın mangası da aynı mangaka tarafından çizilmiş ama henüz İngilizceye çevrilmeyenlerden. Japonca haliyle öyle bekliyor biri çevirsin de hiç değilse İngilizce olarak bakalım diye. :)
    Mangaka INOUE Emiko. Adını tıkladığınızda açılacak sayfada pek çok mangası hakkında bilgiye ulaşabileceksiniz. Çizimlerini beğendiğim sanatçılardan. Umarım siz de beğenirsiniz.
    Manganın konusuna gelince;
    "Erin Lavelle, anaokulu işleten teyzesine yardımcı olduğu bir gün dışarıda çocukları karşıdan karşıya geçirmek amacıyla trafiği durdurur. Önde duran süper model aracın içindeki süper zengin, süper çapkın, süper ünlü ve süper yakışıklı Peter Ramsey gözlerini Erin'den alamaz ve parka kadar onları takip eder. Erin'ın çocuklara anlattığı masallardaki prenses olduğunu düşünen Peter ne olursa olsun onunla tanışmaya çalışır. Erin da ondan çok etkilenmiştir ve gelişen olaylar sırasında ilgisini belli eder. İkisi de bir hayal aleminde birbirlerinin prensi-prensesi olduklarını düşünmekte ve asıl kimliklerini bilmemektedirler. Yakın zamanda da kim olduklarını öğrendiklerinde masal sona erer. Ancak hikaye başka bir yöne gitmektedir, çünkü Erin hamile olduğunu öğrenmiştir..."
    Mangaya ulaşmak istiyorsanız, buyurunuz; ;)

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bd mangası seven sizlere armağan edilmiştir. Keyifli zaman geçirmeniz dileğimle.

NOT - 1: Her ne kadar İngilizceye çevrilmiş olsa da Japonca mantığıyla manga sağdan sola doğru resimlendirilmiştir. Anlamsız gelmemesi için öyle takip ediniz. :)
    NOT - 2: Bu manga büyükler içindir. Küçüklere cısss yapar :p ona göre.

yesimcim, cinbaligi ve Gul3167 bunu beğendi.
  2. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Süper Peter´in süper olma hali Erin´e pek sökmemis galiba:füü:
    realite masali yenmis ne yazik..paylasimin icin tekrar tesekkür ediyorum...

3. dimitri&rose

dimitri&rose Active Member

teşekkrler

4. meleksi

meleksi Well-Known Member

çok hayalperest bir bd..ve mangası..yollar kesişinceyi okumuştum..adam kızın yazar olduğunu öğrenince çok sinirleniyordu..hoş bir bd idi..teşekkürler..sevecen..bd mangalarını heyecanla bekliyorum..

5. bduru

bduru New Member

TeŞekkÜr ederİm

6. szr

szr New Member

teşekkürler

7. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık Sevecen...

sen ve Sahara olmasanız nasıl haberimiz olurdu bunlardan :)

8. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

9. raindrops

raindrops New Member

kocaman teşekkürler sevecen

10. rosalieMc

rosalieMc New Member

teşekkürler

11. clondike

clondike Well-Known Member

Çok teşekkür ederim. Ben serinin bu kitabını 1. den daha fazla beğenirim aslında.:gül::Frnds:

12. alkane

alkane Well-Known Member

Paylaşan ellerin dert görmesin:gül: teşekkür ederim:saygilar:

13. harikaya

harikaya Well-Known Member

Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim :)

14. yeassrian

yeassrian New Member

teşekkürler

15. ruj

ruj Well-Known Member

teşekkürler :gül:

16. mascott1659

mascott1659 Active Member

teşekkürler

17. esrasinem

esrasinem Member

cok teşekkürler..:sak sak::sak sak:

18. eun sung

eun sung Well-Known Member

ders çalıştığım zamanlarda paylaştıklarından yeni farkedebildim emeğine yüreğine paylaşımcı gönlüne sağlık...Bu kitabı zevkle okumuştum birde sevidğim manga tarzıyla çizimlerini izleyerek hatırlamak daha bir zevkli olacak sağol ...

19. seymaalaca

seymaalaca New Member

teşekkürler

20. belle maundrell

belle maundrell New Member

Bu Sayfayı Paylaş