manga Emma Goldrick - If Love Be Blind - Aşkın Gözü Kör

'Anime ve Manga' forumunda birdie tarafından 5 Haz 2012 tarihinde açılan konu

1. birdie

birdie Well-Known Member

Sevgili bd mangası severler, uzun bir süredir manga paylaşamadığım için üzgünüm. Zamanda ite kaka biraz yer açıp (sevgili meleksi'nin de dürtüklemesiyle :)) paylaşımda bulunayım dedim.
    Bu manganın kitabı küflü e-kitap bölümünde sevgili jesica tarafından uzunca bir süre önce paylaşılmış. İlk kez tembellik yapıp konuyu yazmayacağım. Merak edenler bağlantıya tıklayarak öğrenebilirler. Sevimli bir konusu var, mangasının da çizimleri oldukça mizah yüklü. Kitap yorumlarında da okuyanlar olumlu görüş belirtmişler genelde. Umarım mangasından da hoşlanırsınız. Konuyu merak ettiyseniz ve henüz kitabını okumadıysanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Emma Goldrick - Aşkın Gözü Kör / Gelişim No:480

Çizeri/mangakası Beppu Chizuko tam 13 tane mangaya sahip, hepsi de bd mangası. Elimde bunlardan 2-3 tanesi mevcut.

Bir de mangasını göreyim diyorsanız buyurunuz:

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Keyifli okumalar dileğimle hepinize armağan olsun. :bye:

NOT - 1: Her ne kadar İngilizceye çevrilmiş olsa da Japonca mantığıyla manga sağdan sola doğru resimlendirilmiştir. Anlamsız gelmemesi için öyle takip ediniz.
    NOT - 2: Bu manga büyükler içindir. Küçüklere cısss yapar ona göre.

2. meleksi

meleksi Well-Known Member

çok sevdiğim bir bdnin mangası..adam geçici kör ya..kızı çok yaşlı zannediyor..çok eğlenceli bir konusu vardı..kızın çok uzun ve komik biir ismi de vardı.. teşekkürler..emeğine sağlk..

3. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Emeğine sağlık Sevecen....:Frnds::Lv:

geçen bir mangaya başladım, ay konuyu anlayamadım ingilizcem olamadığından değil var halbuki... sorun konuları atlamışlar bende dedim ki bari önce kitabını okuyayım nasılsa elimde var aaaaa bir baktım mangaya geri dönemedim kitapla bitirdim olayı:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha: umarım bunu da öyle yapmam:füü:

4. gamze68

gamze68 New Member

teşekkürler

5. dimitri&rose

dimitri&rose Active Member

teşekkrlerrr

6. birdie

birdie Well-Known Member

Ha ha, hiç kaçarın yok. ;) Bu kitabı okumuşsun. Kitabın bağlantısında, 27. sırada:
    "evet okuduğum bir kitaptı evlat edindiği kişide aslında adamın yiğeni idi.... konuyu anlamadan kaçayım emeğine sağlık..."
    diye yazmışsın. Mangayı anlayamama durumun ortadan kalktığına göre artık sen bilirsin... :hih:
    :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

7. cherryberry

cherryberry Active Member

tesekkurler

8. raindrops

raindrops New Member

kocaman teşekkürler sevecen

9. yeassrian

yeassrian New Member

tşkkrler

10. anonim

anonim E-kitap Müdavim

neseli bir hikayeydi gercekten..kadinin ismi enteresan: philomena..mürebbiye izlenimi veriyor ... adam ne yapsin:).. paylasimin icin cok tesekkür ederim sevecen...

11. clondike

clondike New Member

Ben bunu okumadım sanırım. Tersi ise yakalanmayayım da.:füü:
    Emeklerin, paylaşımın için teşekkürler Sevecen...:gül::Frnds: Ben keyif alıyorum. :cool:

12. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

evet ya kitabı sevmiştim birde :zuhaha::zuhaha: tamam tamam okuyacam manganı da:füü:

13. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

14. bukito

bukito Active Member

çok güzel bir kitaptı...mangada da penn'i epey bi yakışıklı yapmışlar...
    çok teşekkürler...

15. Confettii

Confettii New Member

teşekkür ederim.

16. mascott1659

mascott1659 Active Member

teşekkürler

17. harikaya

harikaya New Member

Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim :)

18. CroW

CroW New Member

sanırım bd sini okumuşdum oldukça eğlenceliydi :D
    ama en cok güldüğüm kesinlikle başlığıydı konuyla öle güzel bağlantılı olmuş ki :D:D:D:D
    ellerinize sağlık arkadaşlar:D:D

19. szr

szr New Member

teşekkürler

20. Hera93

Hera93 New Member

teşekkür ederim

Bu Sayfayı Paylaş