*Emma*

'Kendini Tanıt :)' forumunda Emma tarafından 4 Eki 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Emma

Emma New Member

*Emma*

Bugün içimden geldi, karmakarışık kendimi anlatmak istedim.
    Ben Küflü'ye geleli bir yılı aştı ve hiç başlıkta hoş geldin olayım olmadı.
    Zaten huyumdur, iyice ısınmadan böyle başlıklar da açmam.

Hayatta kimseyi kırmak istemem, hırslarım yok, sadece huzur istiyorum,
    huzuru seviyorum...

Herkesin yolu açık olsun.

Bu Bir Veda Değil, Geç Kalmış Bir Merhaba...:saygilar:

2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Teşekkürler Emmam ve Kankim ....:':)'(

kim bizi kıskanıyorsa kıskansın önemli değil asıl amacımız neydi, en iyi şekilde paylaşım yapmak daha çok insana ulaşmak ve bunda da başarılı olduk. Şimdi en iyi şekil ne diyecekler onu da söyleyeyim düzgün ve güzel bir tarama ile kitap alamayan herkese ulaşmak, bu kişi ister yurt dışında olsun ister yurt içinde olsun. Amaç okumak ve okutmak sa bunu yapabildiğimiz en iyi şekilde yapmak. Evet bizimde hatalarımız oldu bizde başkalarına güvenip hatalar yaptık ama onlar halen bu işe devam ederken biz şimdi yapmıyoruz önemli olanda bu.

Hatalardan ders almak ve insanlara saygı duymak. Bu bizim yeni ilkemiz...:canim::Frnds::gül:

3. eun sung

eun sung Well-Known Member

Yazı ve karakter sınır sayıları konusunda bir uzman olarak söylüyorum grafik sınırını aşmamışsın ama kesin yazıda düzenleme yapmışsındır ;)...Küflüme geri dödüğümde böyle bir yazı tamda ihtiyacım olan anda geldi sanki hissetmişim istediğimiz şeyler ortak hayat her daim istediklerini versin arkadaşım...Sözünü çok sevdim ve dileğin benimde dileğim...:Lv: :gül:

4. meleksi

meleksi Well-Known Member

merhaba..emma..:D seni tanıdım ve sevdim..canım arkadaşım benim..

5. zipper

zipper quae nocent docent

o halde geç kalmış bir merhaba diyeyim sana...

bu yazıyı okurken gözlerim doldu(sabah sabah çok asdfghjkl) tabii diğer bir yandan çok güldüğümü de söylemem gerek(hangi kısım olduğunu anladın sen:füü:)

hayatı olduğu gibi kabullenebilmek ve hataların farkına varabilmek ne güzel bir erdem...bunu başarabilmiş insanlardan olman ne kadar güzel...
    dostluğunuz daim olsun..hayatta en değerli şey yanı başında bulabildiğin dostlarındır....

huzur hanene ve kalbine dolsun emma,tekrardan merhaba....:gül:

6. Emma

Emma New Member

plcim, zipper, eun, meleksi hepinize çok çok asdfghjkl ve mnbvcxz :D

7. tantana

tantana Well-Known Member

tekrardan hoşgeldin Emma.

sıkıntılar uzak, mutluluğun daim olsun.

8. ekabir16

ekabir16 New Member

merhaba emma ben de seni tanıdığım için memnunum.

9. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

merhaba emma,

uzun zaman sonra kendini tanıt bölümünde böyle bir mesajı görünce kesin gidiyor diyerekten daldım konuya.
    aksini görünce çok mutlu oldum.
    burasının yalnız halini en iyi ben ve özgür bilir.
    sizi sonradan aldık ama epey zaman olmuş koca bir yıl.
    bir ömür gibi, daha nice zamanlarımız olsun.
    huzurun ve mutluluğun eksik olmasın.
    kimsenin kimse üzerinden prim yapmasına gerek yok aslında
    herkes herkesi az çok bilmese de bildiği kadarı buna yetiyor..

çok sevimli bir yazıydı, tekrardan merhaba :gül:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=w5V4ZD8S35k&t=1m4s]Ezginin Günlüğü-Mutlu Olmak Varken - YouTube[/ame]

10. meleksi

meleksi Well-Known Member

ben den de sana..yanii..öslemişsindir..:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

11. maFia

maFia New Member

O zaman aramıza hoşgeldin *Emma* :^^:

12. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhaba Emma,
    bu sitenin nasıl oluştuğunu bilen bilir en iyi de sha. bilir. Amacımız bir parça eşitlik ve rahatlıkla insanların mutlu olduğu bir ortam oluşturmaktı. Tabi site büyüdükçe herkesi memnun etmek imkansız oldu. Ama tek yansıtmak istediğimiz bir parça huzur başka bişey değil. Bunu bozabilecek bütün olayları bertaraf etmeye çalışarak hareket ettik şimdiye kadar. Bunu da burda bulduğunuza sevindim. Umarım herşey güzel devam eder. Yaşadığınız konu hakkında fikrim yok ama davranışınız için teşekkür ederim...

İyi forumlar diliyorum

13. Uygu

Uygu New Member

Demek meslektaşım:))Memnun oldum Emma

14. alkane

alkane Well-Known Member

Yazdıklarını şimdi okudum canım.Senin gibi, biraz uçuk-kaçık,biraz deli-dolu ama hep gizemli bir yanı olan bir arkadaş edindiğim için bende mutluyum...:Lv:
    Takrar hoşgeldin sefalar getirdin Emma :gül:

15. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Alkane biraz karıştırmışsın bu yazdıkların ben olurum :zuhaha::zuhaha: Emma benim yanımda hep ciddi kalmıştır:Lv:

16. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Bu yaziyi yeni gördüm..Hem hüzünlendim hem güldüm aksam aksam..Allah iyiligini versin..
    "Canım sıkıldı" demissin ya,bir arkadasima göre en yaratici yapitlar ya da ifadeler duygusal gelgit anlarinda ortaya cikarmis..
    Seninle tanistigim icin mutluyum..Birlikte daha cok zamanlarimiz olur umarim..Tekrardan hos geldin.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş