Emre Aydın - Kağıt Evler 2010

'Yeni Yerli Albümler' forumunda sha. tarafından 31 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Üretici : Sony-Bmg Müzik
    Türü : Rock
    Yayın Tarihi : 01.04.2010
    Süre : 38:36 Dakika

Albümdeki Eserler

01.Bu Yağmurlar
    02.Alıştım Susumaya
    03.Hoşçakal
    04.Tam Dört Yıl Olmuş
    05.Duymak İstiyorum
    06.Ayrı Ayrı
    07.Kimse Olmadı Senin Gibi
    08.Geniş Zamanlar Yok
    09.Son Defa
    10.Kağıt Evler

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

emreaydın

Fırtına Öncesi sessizliğini
    � BU YAĞMURLAR �ile bozuyor !!!

Geçtiğimiz günlerde Sony Music ile albüm yapım ve menajerlik hizmetleri anlaşması imzalayarak bundan sonra tüm çalışmalarına sadece Sony Music bünyesinde devam etme kararı alan emreaydın; İsveç'te "Kelly Clarkson,Eagle Eye Cherry,Sinead O'Connor, Santana gibi dünyaca ünlü sanatçıların da albüm kayıtlarını yaptığı "Mr Radar Music stüdyoları" nda Mats Valentin Prodüktörlüğünde albüm çalışmalarına son hızla devam ederken hayranlarına yeni albümü müzik marketlerdeki yerini almadan önce �U YAĞMURLAR�ile müzikseverler ile buluşuyor.

�U YAĞMURLAR�Fırtına habercisi ...
    Söz ve bestesi emreaydın�a ait olan �BU YAĞMURLAR �şarkısının yer aldığı yeni albümünün çıkış şarkısı için �ilk albümümden sonra geçen süre zarfında ilkinden daha iyi bir albüm yapmak için çok uğraştım ve artık son noktaya gelmeye başladık, dinleyecilerle buluşmak için gün sayıyorum�edi.

Video Klip Çalışması;

Söz ve müziği emreaydın imzası taşıyan �U YAĞMURLAR�yaklaşık 20 saatlik zorlu bir çalışmanın ardından kliplendirildi. Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Robert Benevides üstlendi. 16 mm film formatında Çatalca�a ormanda ve özel olarak oluşturulan platoda çekilen klipte sanatçıya 2 çocuk oyuncu eşlik etti. Oldukça farklı bir konsepte çekilen klipte -10 dereceyi bulan soğuk havanın yanı sıra kullanılan kar, şimşek ve kuru buz makineleri ve uçak motoru pervanesi emreaydın ve teknik ekibin oldukça zor şartlar altında çalışmasına neden oldu.​

2. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

bekliyorum - bekliyoruz - bekliyolar :)

3. korasar

korasar Active Member

teşekkürler

4. Nurhayat

Nurhayat Member

tesekkürler.

5. Nurhayat

Nurhayat Member

tesekkürler