En kıl ders hangisi ?

'Anketör' forumunda ...... tarafından 22 Nis 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

En kıl ders hangisi ?

1. Matematik & Geometri

11 oy
    30.6%
  2. Dil ve Anlatım & Edebiyat

2 oy
    5.6%
  3. Fizik

9 oy
    25.0%
  4. Diğer ;

14 oy
    38.9%
  1. ......

...... Misafir

En kıl ders hangisi ?

2. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

matematik geometri

3. ......

...... Misafir

Fizik , nefret ediyorum yaa ..

4. BBurcu

BBurcu <b>Kitapkolik</b>

Dil ve Anlatım & Edebiyat, sözel derslerim berbattır ya. Bu yüzden hiç sevmem.

5. Arés

Arés New Member

Matematik Geometri

6. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

coğrafya ama orada yok:)

7. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Hiçbiri :)

8. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

matematik geo :D uyuz olurum hep bu derslere

9. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

ölçme ve değerlendirme,
    rehberlik..

10. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

coğrafya. hele beşeri coğrafya korkunç.

11. *******

******* New Member

Ennn kıl ders fizik.İğrenç...

12. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

Beden eğitimi, Coğrafya

13. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

beden bide müzik (hocaları acayip gıcık)

14. 3627

3627 New Member

resim

15. tantana

tantana Well-Known Member

yapısal programlama..hocam, ölmem için dua et anca öyle geçersin dedi :'(

16. mavikelebek

mavikelebek New Member

Organik Kimya!!(Eski sevgili gibi bir şey!Lisedeyken deneylerini yapmaya kitaplarını okumaya bayılırdım!Üniversiteye geldim Organik kimya kısa ve öz kitabını bıçaklayasım geliyor!Dersi geçersem evin önünde organik kitaplarını yakma şenliği düzenleyeceğim!) Dua edin ne olur geçeyim?Hiç bitmeyecek bir kabus organik kimya benim için.Devamında biyoistatisik geliyor.Okul bitmeyecek galiba.Stajım gitti:(:):)

17. meri@s

meri@s New Member

Üniversitelerdeki Atatürk ilke ve inkılapları dersi kadar kıl bir ders olamaz. Yani tarih dersini sevmediğimden değil, gelmişiz 23 yaşına hala Atatürk ilkeleri. Bu kadar zorlama, sevimsiz, mesleklerimizle alakasız bir ders... Hocaları da bu durumu bildiklerinden midir nedir kompleksliler de kompleksliler, zor zor sorular bir komiklikler şakalar. Ay ne yazdım, ne dertliymişim.

18. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

İlkokulda Hayat Bilgisi, ortaokulda Sosyal Bilgiler, lisede coğrafya, uzay geometri ve fizik.

Üniversitede, Edebiyat Nazariyeleri ve Halk Bilimi

Öldürdünüz beni.

19. bermer

bermer Well-Known Member

İlkokul da resim, asla bir daha Türk bayrağını suluboya ile boyamam, dış çevre rengi sarı ile boyanıp kurumadan hemen yapılınca renklerin değişimi hayatımda görmediğim rengi gösterdi en kırmızısından...en nefret ettiğim ders oldun sen..:kzgn::kzgn:

Ortaokulda müzik ( o flütü icat edeni, takdiri bi puanla bu ders yüzünden alamadım ben, iğrenç bir ders, niye flüt çalmayı bilmem gerekiyor, çoban mı olucam ben..) :dil::dil::dil:

Lise de Fizik (yok ya bunu saymam, ilk sınavda 3 aldım ama sonraki ikisi 10 du, sözlü 10'du, onca çabaya rağmen 9 da kaldı ortalama, bi 10 yapmadı hoca, gıcıktın işte hocam, en bıyıklısından...):cool:

Üniversite de, 3 dersti. Avrupa Ekonomik Topluluğu, (AET-almadılar almayacaklar dedim, niye bu salak dersi gördüm hala çözemedim), İstatistik, bi de Finansal Tablolar ve Mali Analiz.. Tek soru 10 sayfa çözüm... Ya öleceksin, ya öleceksin!...:saygilar::saygilar:

20. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

Ömrüm boyunca fizik dersinden nefret etmişimdir hocadan dolayı herhalde kadına kıl olurdum

Bu Sayfayı Paylaş