Erkeklerin Hoşlandığı 11 Kadın Tipi Ortaya Çıktı Sizin Favoriniz Hangisi

'Anketör' forumunda ysnbrcn tarafından 13 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

1. bayan mütevazi : erkeklerin bir numaralı türü , parayı hayat felsefesi yapmayan kadın

0 oy
    0.0%
  2. bayan karakter : güzel olsada bunu 2. planda tutabilen kadın , güzelden korkan erkekler için ideal

0 oy
    0.0%
  3. bayan kanka : erkekler ile 40 yıldır arkadaş gibi geçinebilen tip

2 oy
    28.6%
  4. bayan doğru : hata yapmayan bu tür , istediği prensine zamanı gelince ulaşacaktır

1 oy
    14.3%
  5. bayan sevimli : hayatı eğlenceli yaşarlar

1 oy
    14.3%
  6. bayan baskı yok : evlenmek için baskı yapmayan sadece ilişki yaşamak isteyen kadın

1 oy
    14.3%
  7. bayan dürüst : iletişim kurmada uzman tür , yalanı yoktur

1 oy
    14.3%
  8. bayan ego : kendini değiştirmek için çaba sarfetmeyen kadın , kendi yanlışlarını söyleyebilir

0 oy
    0.0%
  9. bayan ego : kendini değiştirmek için çaba sarfetmeyen kadın , kendi yanlışlarını söyleyebilir

0 oy
    0.0%
  10. bayan bağımsız : bu tür kendine zaman ayırtmayı bilir erkeklerde bu yüzden onu seçerler

1 oy
    14.3%
  1. ysnbrcn

ysnbrcn Member

2. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

seçenekler arasında yok :)

3. ......

...... Misafir

Bayan dürüst .

4. bebiS

bebiS New Member

Favorimi degilde ( : Kendimi seçeyim :D

Bayan dürüst..

5. Üyelik_Şeys-i

Üyelik_Şeys-i New Member

siyah kısa saclı uzun boylu beyaz veya yanık tanli renkli gözlü favorimdir.

6. tantana

tantana Well-Known Member

bu üstteki üyenin şey ettiği yorumun erkek halini ve milyonerini alayım ben.

bayan için ise gerçeği söyleyen,espirili, ele avuca sığmayan, minyon tipli bişe seçerdim erkek olsam.

7. curium

curium Primus inter pares

minyon olmak zorunda mı? :dil: Uzun boy neden bu kadar büyük kusur :':)'(

8. curium

curium Primus inter pares

bayan mütevazi : erkeklerin bir numaralı türü , parayı hayat felsefesi yapmayan kadın
    bayan karakter : güzel olsada bunu 2. planda tutabilen kadın , güzelden korkan erkekler için ideal
    bayan kanka : erkekler ile 40 yıldır arkadaş gibi geçinebilen tip
    bayan doğru : hata yapmayan bu tür , istediği prensine zamanı gelince ulaşacaktır
    bayan sevimli : hayatı eğlenceli yaşarlar
    bayan baskı yok : evlenmek için baskı yapmayan sadece ilişki yaşamak isteyen kadın
    bayan dürüst : iletişim kurmada uzman tür , yalanı yoktur
    bayan ego : kendini değiştirmek için çaba sarfetmeyen kadın , kendi yanlışlarını söyleyebilir
    bayan ego : kendini değiştirmek için çaba sarfetmeyen kadın , kendi yanlışlarını söyleyebilir
    bayan bağımsız : bu tür kendine zaman ayırtmayı bilir erkeklerde bu yüzden onu seçerler

asla mütevazi biri olmadım ben
    güzellik 2. plana atılamayacak kadar önemli. (ama nedense yakışıklı erkeklerin yanında hep çirkin bir kız bulunur ironik :hih:)
    erkeklerle dostluk,arkadaşlık,sırdaşlık kurulur ama kankalık cıkss ben almiim
    bayan doğru diye bişi yoktur bay doğru yokda o yüzden
    sevimli biri değilim cadaloz bir yapım varken sevimli olamam zaten :p
    evlenmek için baskı yapmayan bir bayan tanımadım ben
    hiç bir bayan ikili ilişkilerinde tamamen dürüst değildirnasıl dürüst olabilirki hangi erkek kendisininden daha zeki bir kadına katlanabilir. üstünlüğü nerde kalır. mecbur kadının kendi karakterini gizlemesi lazım
    bayan ego bir bayan egoistse karşındakini değiştirir. kendisini değil :zuhaha:
    bayan bağımsız: erkekler bağımsız kadından korkar. onlar sadece kendine bağımlı kadın ister.

bu profiller hangi araştırmaya göre belirlenmiş acaba çok merak ettim şimdi.

9. samyeli90

samyeli90 Well-Known Member

Genelde ben bayan kanka ya giriyorum kanka olarak çok tercih ediliyorum

10. nicksiz

nicksiz Active Member

anketteki maddelerin çoğunu samimi bulmadım.

11. nicksiz

nicksiz Active Member

bu anket Avrupa'nın hangi ülkesinde yapilmış acaba?

Bu Sayfayı Paylaş