Fantom Pratik 1200 süpürge

'Ürün İncelemesi' forumunda alkane tarafından 18 Kas 2013 tarihinde açılan konu

1. alkane

alkane Well-Known Member

Bundan almayı düşünüyorum sırf mutfakta kullanmak için, acaba çabuk bozulur mu? kullanan var mı aramızda?

2. nur tanesi

nur tanesi New Member

Ben kullanmadım Alkane ama arkadaşımda var...
    Normal süpürgenin yerini tutmadığını söylemişti bana..
    Ama mutfakta çok bir sorun olmaz herhalde diye düşünüyorum...

3. curium

curium Primus inter pares

ben biraz benzerini kullandım. mutfağa halı-kilim sermem temizlemesi zor olur diye. boş zemin olmasına rağmen dökülen saçlarımı bile çekmekten aciz bir makineydi bnmkisi. eski zaman gırgırlarının elektrikli versiyonu onlar diye düşünüyorum.

4. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Ben mutfakta bunu kullanıyorum,ayrılabilidiği için el süpürgesi olarakta kullanılabiliyor,gayet işe yarıyor

5. bermer

bermer Well-Known Member

Alkane, seninkinin mavisi bizim büyük teyzede var, mutfak için çok rahat, hafif, çekimi kuvvetli, kablosu uzun ama toplarken elle sarman gerekiyor, motoru güçlü, ama sesi sert değil, kırıntı vb çöpleri rahat alıyor ama ıslık zeminde kullanılmıyor, bir de topladıktan sonra bir yere yaslaman gerekiyor, tek başına ayakta durmuyor, genelde kapı arkasında duvara yaslanacak bölümde durur.

Biz mutfakta halı kullanmıyoruz, o yüzden halı üstünde performansını bilemeyeceğim.

Ben her bayram veya ziyarette kullandığımdan, hoşuma giden bir aletti.

6. alkane

alkane Well-Known Member

Fire, el süpürgem var, gayette güçlü bir çekişe sahip, salonda koltuk üstlerini almamda çok yardımcı oluyor. Ama mutfakta eğilerek süpürmek sıkıntı veriyor bana. Senin kullandığın modelini de görmüştüm, mağaza elemanı onu da tavsiye etmişti.

Bermer benimde arkadaşım kullanıyor onunda iki çocuğu var ve benim gibi kırıntıları hiç bitmiyor o memnundu.Sende güzel oludğunu söylüyorsun, sanırım bundan alacağım,hem fiyatıda uygun Firenin bahsettiği ürünün fiyatı çok daha yüksek. Mutfakta işimi görsün yeter. Bunu da alırsam evde 4 tane süpürge olucak, taşınırken "sar sar bitmiyor bu eşyalar" diye şikayet ediyorum sonra:zuhaha:

7. curium

curium Primus inter pares

kız 4 süpürgeyle napıyosun :zuhaha: :zuhaha:

Bu Sayfayı Paylaş