Fener geyikleri :)

'Serbest Kürsü' forumunda Küflü Siyah tarafından 18 May 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

Şampiyonlar Ligi finalini statta izlemek 240 euro... El Classico'yu statta izlemek 1600 euro... Şampiyon olduğunu zanneden Fenerlileri izlemek, paha biçilemez.

- Dün gece hiç tanımadığım bir Fenerliye sırf 2 dakika sevinsin diye usulca sokulup Bursa berabare kalmış dedim.

- Bursaspor'un Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldığı anonsu Kadıköy'ü bayram alanına çevirdi.

- Şampiyon olamadılar ama kutladılar

- Tarihin en komik saatlerinden biri saat 21.45

- Stoktan havai fişek satılıktır. Müracaat: Fenerium Kadıköy Şubesi...

- Kolonya yardımıyla Kadıköy'ün çimenleri üzerinde ayıltılmaya çalışılan kitle

- Sazan yaz, 1907'ye gönder, konfeti atıp sahaya insinler

- Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'ndan yükselen kül bulutu nedeniyle uçuşlar yapılamıyor

- Kadıköy'de Hıdırellez kutlandı

- Olmayan şampiyonluğa sevinerek artık cidden dünyaca tanınmış bir takımın taraftarı oldular

- Demek ki neymiş? Son düdük çalmadan caddeler süslenmezmiş.

- Adamlar boşuna mı hazırlık yaptı? Bırakın 2 dakika sevinsinler

- Bolu Tüneli'nde telefonlarına ulaşılamayan bir grup Fenerli taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta.

- Atkı 19,95 TL, forma 89 TL, maç bileti 100 TL, Fener'in şakadan şampiyonluk sevinci paha biçilemez.

- Fenerbahçe'de ikincilik kutlamaları coşkulu bir şekilde sürüyor.

- Fenerbahçe şampiyon anonsuyla sahaya inip sevinen taraftarlardan jet yalanlama: "Bilica'nın eştiği çukura bakıyorduk."

-Şampiyon olamadın bari rezil olma.
    -Kardeşim hala seviniyorsan uyarayım istedim, şampiyon olamadınız.
    -Kadıköy'de Hıdrellezi kutlamaktadırlar.

-Ne sinema ne tiyatro ne de alemde bir gece, en büyük eğlence Fenerbahçe.
    -Fenerbahçe'nin şampiyon olamamasından daha iyi ne olabilirdi? Fener stadında ikincilik sonrası şampiyon olduğunu sanan Fenerlilerin sevinci ve arkasından gelen büyük hüsran olabilirdi!
    -O kadar hazırlık yaptık boşa gitmesin diyen, israfı sevmeyen taraftardır.
    -Omuza alınan futbolcuyu anonstan sonra yere atmak!
    -Ajanslar: Metroda telefonları çekmeyen bir grup Fenerli taraftar, hala çılgınlarca şampiyonluk kutlamalarına devam ediyorlar.:D:D:D

alıntıdır..

2. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

Dün gece hiç tanımadığım bir Fenerliye sırf 2 dakika sevinsin diye usulca sokulup Bursa berabare kalmış dedim.
    hahaha süper yaaa :D
    bugün brinin nikindede dünyada şampiyon olamayıpta sevinen tek takım yazıyodu :D

3. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

Siz daha komiğini yapana kadar en komiği bu !
    15 Milyon £ verip Saç,Baş yolduran Guiza'yı alacağınıza 5 lira verip bir El radyosu alsaydınız bu kadar rezil olmayacaktınız...
    anons: fenerbahçemiz 2010-2011 yılının şampiyonudur şimdiden kutlıyabilirsiniz. pardon arkadaşlar yanlış bilgiymiş :)

4. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

Aziz YıLdırım OLayLa İLgiLi:''Biz BarceLona'nın SampiyonLuguna SeviniyioRduk'' Dedi. xD

oyy buna çok güldüm :)

5. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

o anonsu yapan şahısta göz alına alınmış diye duydum ...

6. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

bunlara koptum yaaa
    :zuhaha: :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

7. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

Sazan yaz, 1907'ye gönder, konfeti atıp sahaya insinler :D:D

Bu Sayfayı Paylaş