Forum Altyapı Değişikliğinde Karşılaştığınız Sorunlar

'İstek & Öneri & Şikayetleriniz' forumunda Özgür tarafından 29 Haz 2017 tarihinde açılan konu

1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhaba arkadaşlar,
    forum altyapımızı başarılı bir şekilde değiştirmiş bulunuyoruz.
    Ancak zaman içerisinde düzeltilecek belli sorunlar olabilir.
    Bunları konu altında lütfen belirtirseniz bize yardımcı olmuş olursunuz...
    İyi forumlar diliyorum

periza, bermer, arzumtatar44 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. kitapçı kız

kitapçı kız Active Member

Şimdilik çok güzel görünüyor emeklerinize sağlık

berrak_ ve Özgür bunu beğendi.
  3. zipper

zipper quae nocent docent

Yenilikler güzel görünüyor,ins.beklenen performansı yakalar elinize sağlık

berrak_, Pl1 ve Özgür bunu beğendi.
  4. nilly

nilly Active Member

selam,her şey çok güzel olmuş,olmuş da öncesinde google'a aradığım kitabın adını yazıp yanına da kuflu.com ekleyince beni direk aradığım kitaba yönlendiriyordu.Şimdi öyle bir sayfa yok diyor.245 sayfa e kitap listesinde tek tek arayacağız galiba,çünkü forumun içinde de arama yaptım istediğiniz bulunamadı dedi.Halbuki zaten buradan yüklediğim kitabı denemek için aramıştım.Lütfen yanlış anlamayın her şey çok güzel ben sadece gözünüzden kaçan eksikliklerden biri olabilir diye belirtmek istedim.Belkide ben yapamadım bilmiyorum kolay gelsin..

berrak_ ve rana90 bunu beğendi.
  5. Özgür

Merhaba, bu gözümüzden kaçan bir şey değil nilly, muhtemelen akşam Google linkleri ve eski linkler için güncelleme yapacağız. Vakit darlığından dolayı henüz olmadı ama düzelecek muhtemelen
    İyi forumlar

rana90, nilly ve zipper bunu beğendi.
  6. wadebridge

wadebridge Well-Known Member

Merhaba,

İki sene kadar Kuflu.com'dan kitaplar okuyorum. Beni ne kadar mutlu ettiğinizi bilemezsiniz. Bir süredir İngiltere'de yaşıyorum. Düzenli olarak Kuflu.com'dan kitap okumaya devam ediyorum. Ta ki birkaç gün önce sitenize giremeyene kadar. Benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Hemen Türkiye'deki kardeşimi aradım, siteye girmesini söyledim. Belki yurtdışında olmam siteye girmeme engel oldu sandım. Şükür ki değilmiş. Dün gece tekrar siteye girdiğimde değişen yüzünüzü gördüm. Çok ama çok sevindim. Site için tüm emek veren arkadaşlara tek tek teşekkür ederim. Sağolun, varolun, emeklerinize sağlık.

Sevgi ve saygılarımla,

bermer, arzumtatar44, berrak_ ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  7. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

[​IMG] bu da benim yorumum ....

bermer, berrak_ ve Özgür bunu beğendi.
  8. CabbarCabbari

CabbarCabbari Active Member

Mrb Elinize Emeklerinize Sağlık yeni sistem hayırlı olsun öncelikle görünüm olarak süper ötesi bir şey olmuş bazı eski adresleri görmüyor lakin zamanla düzeleceğini umuyorum benim gözüme takılan Arşiv linki şu an çılışmıyor https://www.kuflu.com/archive/index.php/f-97.html kolaylıklar dilerim

9. xpelin

xpelin Member

daha öne cevap yazıdığımız mesajları kolaylıkla ayırt edebiliyorduk ama şimdi çok zor .. alışmayı umuyorum:S

berrak_ bunu beğendi.
  10. Özgür

@CabbarCabbari merhaba, arşiv linkleri eski altyapıya dahil birşeydi. Tekrar aktif edeceğimizi sanmıyorum. Takip için forumu takip et sekmesi ve rss sistemi var şuan. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
    @xpelin belki bir eklenti bulunabilir, söz vermiyorum... Bu konuda çalışma yapıcaz.

İyi forumlar

berrak_ bunu beğendi.
  11. emis

emis Well-Known Member

Çok güzel olmuş ellerinize emeğinize sağlık teşekkürler

12. emine34

emine34 Active Member

çok güzel olmuş ellerinize sağlık

13. nebalet

nebalet Member

yeni forum hayırlı olsun hepimize

14. leylasumertas

leylasumertas Well-Known Member

Merhabalar. Yeni sitenizi beğendim. Yeni yayınlanan kitapları https://www.kuflu.com/archive/index.php/f-97.html linkinden takip edebiliyordum. Şimdi bu link için çalışmıyor iletisini alıyorum. Şimdi yeni kitapları takip edebilmem zorlaşıyor. Yine de emeklerinize çok çok teşekkür ederim.

berrak_ bunu beğendi.
  15. Özgür

@leylasumertas forumu takip et butonuna basarak e-kitap dizini altında takip edebilirsiniz forumu... Aynı zamanda rss sistemini kullanabilirsiniz...
    İyi forumlar diliyorum

leylasumertas bunu beğendi.
  16. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Öncelikle emeğinize, yüreğinize sağlık....Hayatımda vazgeçilmezlerim arasında olan kuflu'nun yeni yüzü hayırlı olsun....:)

17. CabbarCabbari

CabbarCabbari Active Member

18. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

arkadaşlar aşağıdaki resimde kırmızı ile işaretlediğim bölümlere tıklarsanız istediğiniz sırada kitaba ulaşabilirsiniz....

aşağıdaki resimden ise istediğiniz sıralamayı yaparak kitaplara rahatça ulaşabilirsiniz....

ayrıca beyaz diziler gelişimler için listelerimiz Kitap Tanıtım bölümünde bulunmaktadır... kitap eklendikçe güncellenmektedir...

iyi forumlar dilerim ....

periza, bermer, arzumtatar44 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  19. Brutal

Brutal New Member

Vay be 8 sene geçmiş herşey herkes değişmiş herşey daha iyi olur inşallah...

Özgür bunu beğendi.
  20. Özgür

@Brutal gördüğüme çok sevindim öncelikle :) Zaman çabuk geçiyor kardeşim... Umarım bundan on sene sonra da burda durup senin gibi güzel dostlarla böyle konuşuruz

Brutal bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş