Hülya Avşar Sürpriz Evliliği Yorumladı!

'Magazin Haberleri' forumunda ..คη๏ηเм.. tarafından 1 Tem 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. ..คη๏ηเм..

  ..คη๏ηเм.. New Member

  [​IMG]

  Ali Taran, kanser tedavisi gören 21 yıllık eşi Selma Taran'dan iki hafta önce boşanmış, ünlü reklamcının "Yetenek Sizsiniz" yarışmasında birlikte jüri koltuğuna oturduğu Hülya Avşar'la ilişki yaşadığı için evliliğini bitirdiği öne sürülmüştü. Ancak Avşar, iddialar üzerine bir açıklama yapmış ve Taran'la çok yakın arkadaş olduklarını söylemişti. Birkaç gün önce Taran'ın gazeteci Ayşe özyılmazel'le aşk yaşadığı ortaya çıktı.

  Ali Taran'ın yakın dostu olan ama Ayşe özyılmazel'le davalık olan Hülya Avşar ikilinin düğününe gidip gitmeyeceği merak konusuydu.

  Milliyet’in haberine göre, Hülya Avşar, mahkemelik olduğu özyılmazel'le bugün Bodrum'da evlenecek olan Taran'ın düğünüyle ilgili soruya şu yanıtı verdi: "Ali'yle iyi arkadaş olduğumuzu herkese anlatmaya çalıştık ama ne yazık ki bu zaman içinde anlaşıldı. Eğer evleniyorsa, bize mutluluk dilemekten başka söyleyecek bir şey düşmez. Kendisiyle dostluğum devam edecek, ancak düğününe katılmayacağım."

  Hülya Avşar, geçtiğimiz ay gazetedeki köşesinde kendisi hakkında ağır bir yazı kaleme alan Ayşe özyılmazel'e 50 bin liralık hakaret davası açmıştı.
   
 2. hilal 52

  hilal 52 New Member

  kendisininde adı şıkmıştı ama ayşeye nasipmiş hakaret falan bahane
   

Bu Sayfayı Paylaş