BD Harlequin Jessica Steele - Ev Arkadaşı

'E-Kitap' forumunda YıldızlıAtlas tarafından 24 Mar 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

HQ Yasemin

Taye Trafford sorumsuz ve asla paraya doymayan annesinden uzakta yaşamaya başlayalı 3 yıl oluyordu(zavallı kızımız bahtsız güzel:'() Oturduğu daireyi çok seviyor,sunduğu imkanlardan ayrılmak istemiyordu.Ev arkadaşı aniden evden ayrılana kadar... (şimdi ayvayı yedim demiştir kendisine:p)Kirayı tek başına ödeyecek kadar imkanı olmayan Taye bir ev arladaşı için ilan vermiştir. (süprizzz bak kim geldi:füü:)
    Kapı çaldığında karşısında yakışıklı:kz: esmer uzun boylu (abbooo:Yow:)Magnus Ashthorpe'u görmek Taye'i şaşırtmıştı. Hele gelenin ilanına cevap veren birisi olduğunu öğrendiğinde bir erkekle(erkek değil güzelim başyapıt başyapıt:glmsm2:)evini paylaşma fikrine sıcak bakmıyordu. Fakat aradan bir hafta geçmesine rağmen (kokusu sonradan çıkar bakalım niye kimse cevaplamamış:ha:) ilana Magnus'tan başka cevap veren olmamıştı.
    Bu yakışıklı:Ops:ve kendisini ressam olarak tanıtan huysuz adamla yaşamaya başlamak Faye'in zaten karışık olan hayatını daha da alt üst edecek miydi?(ah güzelim bir bilsen sokmazdın adamı evden içeri:füü:)
    Yanlış anlamaların ard arda geldiği günler boyunca Magnus ve Taye aralarında ki gerilim dolu uzaklığı kapatabilecekler mi?:glmsm2:(söylememm bana sormayın:D) Karşısında ki güzel kıza karşı hissettiği çekimi görmezden gelmeye çalışan Magnus:cigara: daha ne kadar dayanacak:help:(yıkılmaz bd kurallarına göre aslında çiftimiz 1 günde tanışıp 2. günde meşk edip 3. günde bebe sahibi olmalıydı ama burada işler böyle yürümedi, ah umud etmeyin sevgili KüflüSeverler tabii ki yıllar da geçmedi;))
    ....
    Biraz daha yazmaya devam etseydim hikayenin tamamı geliyormuş. :füü:Arka kapakta özet yoktu(özet olunca dalga geçmek daha kolay oluyormuş itiraf ediyorum:zuhaha:) Anımsayabildiğim kadarını yazdım dostlar:D
    ...
    Sponsor:Spyder:gül:
    İşin her aşamasında çomak sokucu:Çırak:Lv:
    Tarayan,Düzenleyen ve Çırak'a Sabreden:Coraline
    Keyfini Çıkaracak Olan:Küflü Müdavimleri:gül:
    İthaf: Uzaklarda olsa bile güzel yüreği ve sıcacık sohbetiyle her zaman yakınımda olduğunu hissettiren sevgili görümceciğim (görümceme sevgili diyeceğim aklıma gelmezdi:zuhaha:) fosilll'e :Lv:ithafımdır.
    Keyifli okumalar herkese:cool:.

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Didosh, Tub, periza ve 25 kişi daha bunu beğendi.
  2. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

3. denizkaptan

denizkaptan Active Member

teşekkürler

4. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

5. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

ya coralıne fecı laf ebesısın
    bana yüz kıtap duzenle de bıgunde yaparım ama boyle ozet cıkaramam :D
    sen burda harcanıyorsun gel senıde fatih hoca gıbı yazar yapalım ;)
    ama sen bıze yaz sadece;) editörün olurum bak hilal aysekoc ta menajerin ;)
    gune gulerek keyıfle basladık emeğine yüreğine sağlık;)

6. elips

elips New Member

teşekkürler

7. YıldızlıAtlas

Küflü Yayın Evi kurarsak neden olmasın. O zaman Fatih Bey'in kitapları da biz basarız:D Bir gün yazıcam bir daha bd okumak istemezsiniz sonra hep ben yazayım istersiniz diye yazmıyorum canım (taabiii:p)

8. nurokan

nurokan Active Member

baya eğlenceli bir kitaba benziyor paylaşım için teşekkürler

9. şayeste

şayeste Active Member

teşekkürler

10. bhr

bhr Member

teşekkürler...

11. teniz

teniz Active Member

teşekkürler

12. cezminur

cezminur Active Member

teşekkürler

13. vesta

vesta New Member

kitap için teşekkürler

14. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

emeğine sağlık cnm :Lv:
    tabi her şeye çomak sokan çırağada:D:D
    evet cnm sen yaz biz arkandayız bi menajer olurum başkasını istemezsin :zuhaha:
    adamın adı "magnum"u çağıştırdı:füü: bak cnm çekti minilerini arıyorum ne zamandır bulamadım:eek:ff:

15. demsu

demsu Active Member

yorumunuza bayılıyorum elinize sağlık çok teşekkürler

16. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

teşekkürler

17. YıldızlıAtlas

Aynen bende Magnum sandım başta:D Dün marekette aradım bulamadım ama ülker bravo da çıkarmış mini ondan aldım. Magnum'un bademlisine hastayım ben:p
    Kızlar bir gün bd yazarsam sorumlusu sizsiniz. Galeyana gelicem :füü: Bd zehirlenmesi teşhisiyle hastaneleri doldurursunuz sonra:D

18. Dsailormoon

Dsailormoon New Member

teşekkürler

19. azazel

azazel Active Member

teşekkürler

20. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

valla??nasıl ülkerin minisi??ben klasikçiyim:Dantikayım ya:zuhaha:
    ben şimdiden hastanede odamı ayırtıyorum, lazım olcak:zuhaha::zuhaha:

Bu Sayfayı Paylaş