BD Gelişim Joyce Porter - Geçmişe Açılan Kapı

'E-Kitap' forumunda hilal tarafından 10 Eki 2011 tarihinde açılan konu

1. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

"Artık saf, toy bir genç kız değilim" diye düşündü Ann..

Herkes gibi oda gençliğine bazı hatalar yapmış, ama Jules'le yaptığı evliliğin bedeli hepsinden daha ağır olmuştu(evlen evlen diye tutturan arkadaşlar buyrun işte:füü::füü:)Jules, gerçek adı Henri Roselle olan bir casustu. Karısını hiç çekinmeden ölüme gönderip Rusya'ya iltica etmiş, ama Ann bir mucize eseri kurtulmuştu(şimdi burda casusluk falan hikaye Henri efendi, Rusları duyunca tabi...:dil:, ama bizim esas kızdan kaçmaz:cool:)CIA Roselle'nin şimdi de Amerika'ya iltica etmek istediğini öğrenmiş, kimlik tespiti için Ann'den yardım istemişti(evet bu o..vurun göppeği:rzl:)Bir bilgisayar şirketinin sahibi olan Rick'de onunla birlikte çalışacak, Roselle'le buluşmak için Belçika'ya giderken genç kadının sevgilisi rolünde olacaktı(kesinlikle görev gereği, yanlış anlaşılmasın:füü:)Ann hayatının ikinci büyük hatasını yapmaktan korkuyor, ama Rick'in cazibesine karşı koyamıyordu(kesilen nefesler, pelte olan dizler...malum:zuhaha::zuhaha:)

eveeeeet....çoook uzun zamandır paylaşım konusunda sizlerden ayrı kaldım ve gerçekten özledim:Lv: e sizde beni biliyorum:füü::füü::füü:
    dönüşümün şerefine:zuhaha:bu kitabı tüm küflü dostlarıma armağan ediyorum:Frnds:birde isteği üzerine gullu3451 arkadaşımıza ayrıca gelsin;)
    amaaaaaa....orjinalini bozmak istemediğim için bu kapaktan başka seçmedim, yalnız bunu hiç birinize layık görmedim:cool:sarışın erkek, şaşı bi esas kız:hih: ııh olmaz:füü:
    hepinize keyifli okumalar:gül:

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

reyhan birol, ebrusef, SABAR ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Hilal'im şeytanın bacağını kırdın yine:) Senden şikayetçi olmasın:p
    Ellerine sağlık. 663 numara nerelerde diye bakınıyordum bende.Gizli servisler,ihanet,tutku,heyecan,aşk..Konusu harika:) Teşekkür ederim,keyifli okumalar Küflü.

3. kbr

kbr Active Member

tşkkr

reyhan birol bunu beğendi.
  4. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Teşekkürler,elinize sağlık.Yorumlar süper :)

5. Zelal

Zelal Well-Known Member

Teşekkürler.

6. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

7. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

8. janeeyre

janeeyre Active Member

teşekkür ederim...

9. turkann

turkann New Member

Tesekkur Ederim

10. meleksi

meleksi Well-Known Member

kapaktaki adam çok yaşlı duruyor..ayrıca kızla adamın arkasında bie şekil var..o da geçmişe açılan kapı mı ki?
    teşekkürler..emeğinize sağlık..

11. birdie

birdie Well-Known Member

Sevgili Hilal, seni ve paylaşımlarını özlemişim. Sohbetinle her zaman gülümsetmeyi, hatta kahkaha attırmayı başarıyorsun. Hele bir zamanlar imzaların ya da avatarların muhteşemdi. (Tamam şimdi de fena değil ama güldürmüyor, süründürüyor :)) Kapaktaki sarışın adamı kimlere layık gördüğünü bilemiyorum :D üstelik kız da şaşıymış gibi gerçekten de, eh öyleyse biz hiç okumayalım kitabı. Sen de boşuna yorulmuş oldun :zuhaha: ama neyse emeğine ayıp olmasın indireyim bari. Erkekte sarışınlık aslında ilginç, yahu adama yakından bakınca hiç de fena görünmüyor :füü: Konusu da ilginç gibi, ben en iyisi şu konuya bir vakıf olmaya çalışayım. :zuhaha:
    Tekrar aramıza hoşgeldin, ne iyi ettin :Lv:

12. harikaya

harikaya Well-Known Member

Yorumlarına bayıldım :)
    Emeğin ve paylaşımın için teşekkür ederim :D

13. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık hilal

hoşgeldin:gül:

14. Candy35

Candy35 Active Member

hilal emeğine sağlık, çok teşekkürler...

15. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

Teşekkürler,elinize sağlık

16. vesta

vesta New Member

ellerinize sağlık teşekkürler

17. gullu3451

gullu3451 Active Member

istedigim kitabı tarayıp paylaştıgınız ve ithafınız için çok teşekkür ederim elinize sağlık...

18. sheridan

sheridan Well-Known Member

enteresan bir konusu var. paylaşım için teşekkürler hilal

19. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler

20. azazel

azazel Active Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş