Julia Quinn - Sonsuz Sevgilerimle

'Kitap tanıtım' forumunda Gul tarafından 19 Eki 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Gul

Gul Well-Known Member

Sonsuz Sevgilerimle
    Julia Quinn

Çok Sevgili Bayan Bridgerton,
    Uzun süredir yazışıyoruz ve henüz resmi şekilde tanışmış değiliz. Sizi tanıyor gibi hissediyorum. Umarım siz de benim gibi hissediyorsunuzdur.
    Münasebetsizlik ediyorsam beni bağışlayın fakat sizi Romney Malikânesi'ni ziyaret etmeniz için davet etmek istiyorum. Umarım, belli bir zaman sonra da birbirimize uyduğumuza karar veririz ve benim eşim olmayı kabul edersiniz.
    Sör Phillip Crane

Sör Phillip, Eloise Bridgerton'ın evde kaldığını biliyordu ve evlilik teklifini kabul edecek kadar sıradan ,daha da önemlisi çaresiz olduğunu düşünmüştü. Ve fena halde yanılıyordu. Bu güzel kadın kapısında belirip nefes almadan konuşmaya başladığında tek istediği onu öpmekti.
    Bu Sör Phillip denen adam onun çıldırdığını mı sanıyordu? Eloise Bridgerton daha önce karşılaşmadığı bir adamla evlenemezdi! Ancak tekrar düşündü... ve merak etmeye başladı... Öyle ki gecenin bir yarısı bir araba kiralayıp hayalindeki kusursuz erkeğe gidecek kadar. Ve fena halde yanıldı. Hayalindeki adam bu kadar sevimsiz ve kaba değildi. Elbette Phillip yakışıklıydı ama Londra'daki centilmenlerden farklı olarak iri yarı, sert ve bakımsızdı aynı zamanda. Ne var ki gülümsediğinde... ve onu öptüğünde... kendinden geçiyor ve düşünmeden edemiyordu: Phillip gerçekten onun için mükemmel erkek olabilir miydi? ​

çitlenbikk ve seyyan bunu beğendi.
  2. meleksi

meleksi Well-Known Member

bu kitap tamamen süpriz oldu..zaten yayınevi de süpriz diyor..sevdiğim bir yazar..teşekkürler..tanıtım için..

3. dağgülü

dağgülü New Member

teşekkürler

4. dolunay

dolunay Active Member

beğenerek takip ettiğim bir seri Eloise Bridgerton'un macerasını okumak için sabırsızlanıyorum seride en sevdiğim karakterlerden biri bakalım onun hikayesi nasıl:)tanıtım için teşekkrler:)

5. laldila

laldila New Member

6. nibuha

nibuha Member

teşekkürler

7. kekik

kekik Well-Known Member

Tanıtım için teşekkürler.

Bu yazarın esprili uslubunu beğeniyorum. Bridgerton ailesini okumak keyifli.
    Yazarın, 1 ay önce "En çok beni sev" kitabını okumuştum. bunu da alıp okumam lazım.
    Tekrar teşekkürler.

8. kaya_tr

kaya_tr Active Member

Şu an elimde olan ve halen okumakta olduğum bir kitap. Yaklaşık 50 sayfa kadar okudum. Şimdiye kadar eğlenceli geçti. Tavsiye ederim. Seviyorum ben bu julia yı.

9. Candy35

Candy35 Active Member

severek okuduğum bir seri, Eloise'un hikayesini okumak da güzel olacak.

tanıtım için çok teşekkürler gül...

10. meleksi

meleksi Well-Known Member

şu sıra okuduğum kitaplardan biri...julia quin çok güzel yazıyor..çok güzel bir kitap..

11. filizdeniz

filizdeniz Active Member

teşekkürler

12. que

que New Member

serinin en güzel kitabı bence, bazı yerlerde kahkahanızı tutamayacaksınız.. herkese tavsiye ederim..

13. culay

culay New Member

teşekkürler

14. pureangel

pureangel New Member

teşekkür ederim

15. soie

soie New Member

teşekkürler

16. silifkem

silifkem New Member

sağol