Karmen Karaca - Aşk Tutsağı

'Hikayeler, Efsaneler ..' forumunda bloodless tarafından 25 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. bloodless

  bloodless New Member

  AŞK TUTSAĞI

  [​IMG]


  Genç adam şimdiye kadar aşka inanmamıştı.
  Karşısına hangi kadın çıkarsa çıksın kimseye bağlanmayacaktı.
  Taa ki yağmur altında sırılsıklam olmuş o güzel kızı görene kadar.
  Hiç beklemedikleri bir anda aşık olmak, şimdiye kadar doğru bildikleri ne varsa altüst edecekti.
  Birbirlerini gördükleri andan beri, olanlara karşı koyamayan iki aşığın hikayesi.
  Sevgisinin farkında olmayan bir adam ve hep acı çeken olan bir kadının hikayesi.
  Neredeyse siyahla beyaz kadar zıt olan iki karakterin birbirlerinin kalbini çalarken gelin biz de onların şahitleri olalım.

  Esmeralda hala ağlamaya devam ediyordu. Arabadan siyah takım elbiseli bir yabancı indi. Esmeralda'nın yanına gelerek beyaz temiz mendilini güzel kıza uzattı. Esmeralda ıslak mavi-yeşil gözlerini gelen yabancıya çevirdi. Esmeralda yabancıdan gözlerini alamıyordu.Yüz çizgileri sertti. uzun boyu esmeralda'nın başını döndürmüştü. Mendili uzatmak için eğildiğinden esmeralda adamın sağ kaşındaki küçük yara izini görebiliyordu, bu küçük kusurun dışında yüzü mükemmeldi.Bu yara izi adama hiç bir şeyi umursamayan vahşi bir hava katıyordu. Kaslı omuzları ne kadar güçlü olduğunun göstergesiydi. Gür siyah saçları ve esmeraldanın şimdiye kadar hiç görmediği sanki insanı içindeki girdaba çeken gri gözleri vardı. Bu alevli gözler ona ateşte yanan kristali anımsattı.Elindeki mendile uzanarak aldı.
  "teşekkür ederim." dedi. Ağlamayı bırakmıştı ama çok hızlı nefes alıp veriyordu.Yabancıya inceleyen bakışlarla bakmaya devam ediyordu.Eğildi ve gri derin bakışlarıyla esmeraldaya bakınca esmeralda içinden Aman Tanrım dedi. Gözlerindeki girdaba çekiyordu sanki onu.Aralarındaki elektirik elle tutulacak gibiydi.Yabancı da orda durmaktan ıslanmaya başlamıştı gür siyah saçlarının üzerinde damlalar vardı. Yabancı ellerini uzatarak Esmeralda'nın yüzüne dokundu. Esmeralda hipnotize olmuş gibi yalnızca onun gözlerine bakıyordu. Nefes alıp verişi adamın yakınlığı ile daha da hızlanmıştı. esmeralda kımıldamadan sanki ilk hamleyi ondan beklercesine bakıyordu.Gözlerinin içine bakarken yabancı elini uzatıp kızın saçlarına dokundu. Tam dudaklarını kızın dudaklarına bastırıyordu ki....


  Herkese merhaba.Ben Karmen.Kendi yazdığım bir hikayeyi sizlerle paylaşmak istedim. Kuflu.com u çok seviyorum.Bu nedenle yazdığım ilk hikayeyi sizlerle paylaşmak istedim.Yorumlarınızı çok merak ediyorum.Kendimi geliştirmek istiyorum.Umarım yazdığım hikayeyi beğenirsiniz.Benim ilk hikayem ama hikaye yazmaya devam etmek istiyorum.Her perşembe günü bir bölüm ekleyeceğim.Bölümlerin uzun olması için elimden geleni yaparım. Perşembe günü saat 16:00'da ekleyeceğim.Herkese keyifli okumalar :saygilar:  Gizli içerik:
  Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
   
  periza bunu beğendi.
 2. Ser_reS

  Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

  küflü ailesinin her yönden büyümesini görmek cok mutluluk verici :)
  önceleri arada kıtap eklenen bir siteyken şimdi her çeşit kitabı bulduğumuz
  düne kadar kuru teşekkür ederken paylaşım telaşında olduğumuz bir aile olduk
  ee birde kendi yazdığı kitapları bizlerle paylaşan arkadaşların aramızda olması
  ne diyeyim nazar değmeden dostluk sevgi saygı ile büyümeye devam :)
  sevgili karmen yazarlık yönünde yolun açık olsun umarım aradığın desteği
  küflü ailesinde bulursun emeğine kalemine sağlık :gül:
   
 3. ElpiS

  ElpiS New Member

  sevgili karmen aramıza hoşgeldin emin ol küflü ailesinin arasında olmaktan büyük bi keyif alcaksın.. ve bizlerde sizlerin yazdıklarını okuyan ilk insan olmaktan büyük bi keyif alacağız.. umarın yazarlık yolunda sana uğurlu geliriz..

  paylaşımına ve bizlerle paylaştığın yazarlık yönüne sağlık :):) dilerim yolun açık olsun. Bizlerle paylaştığın için teşekkürler.
   
 4. bloodless

  bloodless New Member

  serrescim yardımların için çok teşekkür ederim :) sen olmasaydın inan bu kadar olmazdı :)
  kuflu ailesindeki herkesi çok seviyorum.Herkes çok yardımsever bazen gerçek hayatta bile sizler gibi insanlar bulmak çok zor oluyor.Bu sitede diğerlerinde olmayan büyük bir sıcaklık var :) elimden geldiğince hikayemi paylaşacağım. eksiklerimi söylerseniz her hafta kendimi düzeltmeye çalışacağım. bazı eksiklerimin bende farkına vardım gelecek hafta daha güzel olması için çalışıorum.Daha bu işte acemiyim daha önce hep okuyucuydum ilk defa yazan taraf ben oluyorum :) umarım beğenirsiniz :D
   
  Ece Leyla bunu beğendi.
 5. devil_7

  devil_7 Well-Known Member

  Emeğine ve yüreğine sağlık, işallah başarılı olursun, bizi Esmeralda'yla tanştırdığın için çok teşekkürler... Daha okumadım ama özete bakarak şimdiden merak etmeye başladım...
   
 6. Burst_AnqeL_

  Burst_AnqeL_ New Member

  teşekkkür ederim
   
 7. derin

  derin Member

  tşkk
   
 8. blgnlf

  blgnlf Well-Known Member

  teşekkürler
   
 9. Gul

  Gul Well-Known Member

  çok teşekkürler
   
 10. aysetun

  aysetun Well-Known Member

  Teşekkürler
   
 11. birdie

  birdie Well-Known Member

  Sevgili Karmen öncelikle cesaretin için seni kutluyorum. Bir yerden başlamak için cesaret, özgüven önemli çünkü. Öncelikle benim bir-iki eleştiri ya da önerim olacak. Bir yazar olmaya, daha doğrusu yazdıklarını okutmaya çalışan kişinin yazım bilgisinin iyi olması gerektiğini düşünüyorum. Senin yazdıklarını düzenleyecek Türkçe dilbilgisine sahip bir kişi yok ise bu işi de senin yapman gerekecek. Noktalama işaretleri, yazım düzeni yazdıklarının doğru anlaşılması; tam da senin yaptığın vurgularla, anlamlarla anlaşılması açısından önemlidir. Başta verdiğin alıntıda içerikte değil de (harf eksiklikleri çok önemli değil belki) yazının şekli ve düzeni beni rahatsız etti. Her noktalama işaretinin ardından lütfen bir boşluk koymayı unutma. Okurken gözü yormaz. Cümlelerin ya da kelimelerin doğru algılanması açısından önemli diye düşünüyorum.
  Umarım hemen şevkini kırmamışımdır. Sakın yanlış anlama, ben bir dilbilgisi uzmanı değilim. Yalnızca bir okuyucu olarak düşüncelerimi paylaşmak istemiştim. Buralarda yapılacak eleştiri ve önerilerle varolan yeteneğini birleştirdiğinde ileride çok daha güzel eserler vereceğinden eminim. Kolay gelsin.
   
 12. clondike

  clondike Well-Known Member

  Öncelikle kolay gelsin. Henüz okumadım ama Sevecen arkadaşımızın yazdıklarını okuyunca bir öneride bulunmak istedim. Özellikle boşluksuz yazıldığında word'un uyarı sitemi var. Onu açık tutuyorsanız sorunlu bölgeler zaten kırmızı ile işaretlenecektir. Sözcük düzeltmeleri için %100 doğrudur diyemeyeceğim. Hatalar oluyor. Ama herkesin yapması gerektiği gibi bir imla kılavuzu bulundurarak ya da Türk Dil Kurumu web sitesinden yararlanarak daha iyi sonuç alırsınız diye düşünüyorum. Okuduktan sonra düşüncelerimi yazarım tekrar. :)
   
 13. rüzgar

  rüzgar Well-Known Member

  sevgili karmen emeğine sağlık hayırlı uğurlu olsun ne güzel böyle bir yeteneğin var
  bizlerle paylaştığın için çok teşekkür eder devamını bekleriz
   
 14. vesta

  vesta New Member

  hikayen için teşekkürler
   
 15. hulyaa

  hulyaa New Member

  tesekurler
   
 16. figen benzer

  figen benzer Banned

  Emeğinize Sağlık...Bizlerle Paylaştığınız İçin Teşekkür Ederim ...Başarılarınızın Devamını Dileriz
   
 17. konex

  konex Active Member

  Tesekkur
   
 18. uykız

  uykız Active Member

  tesekkurler sız yeteneklı arkadasların hıkayelerını okumak keyıflı olacak ılham perılerı yakanızdan dusmesın
   
 19. anubis

  anubis New Member

  çok teşekkür ederim:)
   
 20. merve03061985

  merve03061985 Well-Known Member

Bu Sayfayı Paylaş