Kimse yokluğunda bu denli sevilmedi.

'Aşk ve Sevgi' forumunda ...... tarafından 8 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. ......

...... Misafir

Şimdi yoksun seni dilediğim gibi düşünebilirim artık.

Tutar ellerimi dilediğim gibi öperim artık uzun uzun. Kimseler ayıplayamaz beni yokluğunda seni nasıl sevdiğimi anlayamazlar. İşte gözlerin işte dudakların senin olan ne varsa karşımda duruyor. Seni dilediğim yere götürebilirim artık sevdiğim şarkı sözleriları söyletebilirim artık dudaklarına ve hasret ellerimle okşayabilirim yanaklarını.

Bütün resimler sana benziyor hayret.!

Bütün aynalarda sen varsınbiryere gitsem peşimden sen geliyorsun.

Biraz sonra beyaz bir kağıt ve içtiğim demli çayım olacaksın.

Kimse yokluğunda bu denli sevilmedi.

Her şey daha güzel ama ayrılğın adı kötüye çıkmış. Yoksa bin yıl daha yaşamak isterdim ve seni bin yıl daha ayrılıklar içinde sevmek.

Ama biliyorsun bende insanım

Umutsuzluğa düştüğüm günler oluyor ve hiç gelmeyeceksin sanıyorum. O zaman kurşun gibi bir korku saplanıyor kalbime. Büyük bir yalnızlık sarıyor içimi yalnızlığımdan utanıyorum. Ben sevmesem ölürdüm beni sevmesen bir çakıl taşıydım şimdi bir duvar gibi sağırdım ölümden acıydım. Dünyayı bütün insanlara zindan ederdim. Beni bunca saracak ne vardı kanıma girecek gözbebeklerime oturacak bir şarkı sözleri gibi kulaklarımdan eksilmeyecek ne vardı...

Hiç karşıma çıkmasaydın bu kahrolası görmeseydi seni ne vardı..?

Belki karşımda değilsin yanılıyorum bu gözler senin gözlerin değil aldatıyorlar beni.. Karanlığın gözleri olmalı bunlar bana böylesine keder veren gülmeyiyaşamayı haram eden bir karanlığın gözleri olmalı öyleyse sen hiçbir yerde yoksun sana hiçbir zaman yaklaşamayacağım. Yalan.. bu geçici sevinç bu nur bu ışık karanlığın ortasında yanan bu gözler.

Ne dedimse inanma seni değil kendimi aldatıyorum.

Sen istediğin kadar varlığın taa kendisi ol

ölümsüzlüğün ta kendisi ben günden güne yok olmaktayım.

.
    .

Bu Sayfayı Paylaş