Kitap ayracı Mark :)

'Ürün İncelemesi' forumunda Özgür tarafından 24 Eki 2013 tarihinde açılan konu

1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhaba arkadaşlar, bir kitap ayracı tanıştıracağım size... Ne yazık ki sevdiğim için değil aksine siz beğenip bir yerde görürseniz almayın diye bu paylaşımı yapıyorum :)
    Bir kitap ayracından insan ne bekler? Tabiki ilgili sayfayı ayırmasını bekler :)

.............

Malesef Mark bu işi karizması kadar iyi beceremiyor. Ürünün kötü tarafı kitabın içinde kalan kısmın yumuşak bir lastik gibi olması.. Kitabın arasından çıkıveriyor malesef... Bu nedenle bugün kaçıncı sayfada kaldığımı unuttuğum kitabımla poz verdirdim.. Gariban Mark kitabı ayıramıyor resmen :)

Sadece karizması var kendisinin kitap arasında kalmış gariban köylü karizması :(

2. bermer

bermer Well-Known Member

Ayyy kıyamam sana Özgür... :) verdiğin paranın hakkını alamadın yani.. Pl1'e söyleyelim o sanırsam bir ara çok güzel elişi kitap ayraçları paylaşmıştı. Yapsın havalı ve karizmatik bir ayraç sana... :D ;)

3. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

boss seç birini öreyim sana :p

4. Özgür

Kız işi olmazmı bunlar bana Pl :p

5. Pl1

sana da bir şey beğendirmek zor be Boss :füü:

6. Pl1

tamam boss bu kadar ayraçtan bir tanesi muhakkak senin seçimindir diye düşünüyorum seç birini artık :))))

7. Özgür

Farelerin yanındaki kediler güzelmiş :))

8. Pl1

fare ve kedi öreyim bari biri kaçar diğeri kovalar gibi birini ön sayfaya diğerini arka sayfaya koyarsın biri düşerse diğerinde nerede olduğunu anlarsın nasıl fikir ama :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

9. bermer

bermer Well-Known Member

Şimdi ben öyle süslü şeyler yapamam, bir de kullanmaya kıyamam... Kendi adıma basit mantıkta bir iki şey buldum, diğerlerinin de yapımını paylaşırım, yaparım demiyorum zira açıkça bu işlerde becerikli değilim, bitirmesi yıllarımı alır. :D :D

Özgür, bunu sen bile yapabilirsin ;) Kitap ayracı - ponpon

Erkek adam ponpon kullanır mı deme, içindeki çocuk sevecektir hem evde kim görecek, olmadı dışarıda kullansan bile, özel birinden hediye geldi der işe gizem ve merak katarsın, hem senden başka özel kim olacak ki bu dünyada ? ;) :D :D

Senin markın sorununu da buldum, adamlar kambur yapmışlar, bildiğin küllük gibi duracak, nereden bilsinler bizlerin yatar, uyur, uzanır şekilde kitap okuyacağımızı, kitaplarımızın da bizim kadar hareketli olacağını.. :)
    Bu resimde daha net olduğu için ekliyorum...

10. Özgür

Bütün tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar :D
    Bana aslında şöyle karton gibi bişey mukavva falan yeter gibi duruyor :D

11. zipper

zipper quae nocent docent

Bu benim kitap ayracım,minyatür resim üzerine pvc kaplama ,sert olduğu için kayma düşme derdi yok ,tavsiye ederim ;) Tabi admin için boncuksuz ve pembe olmayanından :)

12. Özgür

Evet sade ve hoş :) bakalım Mark'a boşa para verdik inş yeni alacağıma öyle olmayacak görüp alıcam :D

13. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Özgür Mark'ın karizmasını yerlere sermissin ama yapılmaz ki bu :D ama çok sevimli durduğu kesin.

zipp, ayracıın istanbul kokuyor miss gibi :Lv:

14. Pl1

ayraca paramı verilir boss, benim para verip aldığım tek ayraç buydu gece uyurken iyi oluyor şiddetle tasfiye ederim :p

15. meleksi

meleksi Well-Known Member

ben kitap ayıracı olarak mıknatıslı olanlardan aldım..ama arkadaşlara dağıttım..bana kalmadı..:(

bu çocuğa bayıldım..

16. alkane

alkane Well-Known Member

Meleksi benim ayracımda mıknatıslı olanlardan, üzerinde notalar vardı.Gayet kullanışlı bence.

17. Pl1

ben arkadaşın değil miyim bana niye yok, ben şimdi küsmez miyim sana :hih:

18. meleksi

meleksi Well-Known Member

hiç sana olmaz mı pelem..benim..hemen hemen hemen..

19. Pl1

neyse ben dün kendime aldım en yakışıklısından kitap ayraçları :D

isteyene yollanır can arkadaşlarım :)

Bu Sayfayı Paylaş