konusunu yazsam acaba kitabı söyleyebilirmisiniz

'Kitap Özetleri' forumunda beyazkedi tarafından 15 Oca 2013 tarihinde açılan konu

1. beyazkedi

beyazkedi New Member

merhaba...benim büyüük bir sorunum var...
    çok önceleri okuduğum bir kitabı arıyorum, fakat kitabın ismi ve yazarını hatırlayamıyorum...bana yardımcı olursanız çok sevinirim....
    hatırladığım kadarıyla konuşu şöyleydi;
    ispanyol bir gemi kaptanı ve 7-8 tayfası var...bunlar define arıyorlar...
    bir gün kaptan gemiye kadın bir tayfa alıyor...diğer tayfalar bunun uğursuzluk olduğunu söyleyip itiraz etselerde kaptan verdiği karardan vazgeçmiyor..
    kaptanla kadının arasındaki gerilim başlarda hafif olsada sonrasında ciddi bir boyuta ulaşıyor...bu gerilimin nefretten olduğunu düşünselerde...birbirlerine olan aşklarını kabul etmek zorunda kalıyorlar... bu kitabı bileniniz varsa çok sevinirim...

2. freecrn

freecrn New Member

gönül hazineleri - laurel chandler

periza bunu beğendi.
  3. egastus

egastus Active Member

Merhaba Kuflu Dostları,
    Benim sizlerden bir ricam olacak. Okuduğum ama yazarını ve adını hatırlayamadığım bir bd var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Kitabın konusu şöyle; kızımızın adı penny yada polly olabilir eczacı ...Latin bir erkekle birlikte adam yaşça büyük ve çok kıskanç . Kızımızı Dubai de şeyhlerden filan kıskanıyor, Onu eve geri yolluyor.Sonra sanırım adamın adı Raul dü. İş yapmak istediği komşu olan işadamının kızıyla arasında tatsızlık olan Penny i azarlıyor ve onu İngiltere ye gönderiyor Sonrasında adam İngiltere ye gelince Penny ,Raul e evlenme teklif ediyor. Adam öfkelenip kızı terk ediyor. Bu arada kız hamile.. Yıllar sonra eğer yanlış hatırlamıyorsam kızın bebeği kaçırılıyor Raul bunu tv den öğrenip penny nin peşine düşüyor. Kızı ve bebeği tekne ile ülkesine kaçırıyor.. vs BU KİTABI BULMAMA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER

4. özse

özse Well-Known Member

aradığın kitap jacquelin baird' den kaybolan yıllar.

periza bunu beğendi.
  5. egastus

egastus Active Member

İlgİnİze teŞekkur ederİm

6. periza

periza Well-Known Member

teşekkürler

7. periza

periza Well-Known Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş