BD Gelişim Madeleine Ker - Cennette Üç Hafta

'E-Kitap' forumunda jesica tarafından 22 Eki 2011 tarihinde açılan konu

1. jesica

jesica E-kitap Müdavim

İhtiraslı ve hırslı bir Akrep erkeği,soğuk iffetli bir başak kadınıyla karşılaşırsa ne olur?
    Sophie Aspen tiyatro okulundan mezun olduktan sonra bir tv dizisinde ilk önemli çıkışını yaptı.
    İçe dönük görünüşlü olan ama eli kanlı hizmetçi Maisie Wilkin rolü için yirmi kilo alıp hayli rüküşleşmesi gerekmişti.Filim platosundan Kyle Hart la karşılaşıp genç adamın kendisi için söylediklerine kulak misafiri olunca, Maisie nin acılarını daha iyi anlayacak ve kendi dramıda böylece başlamış olacaktı.Birkaç ay sonra Karayip lerde Kyle la tekrar karşılacak ama Kyle peşinden koştuğu bu güzelle Maisie Wilkin arasından hiçbir benzerlik kuramayacaktı.
    Alay etme sırası şimdi Sophie deydi.

Jesica Background Gang Note:Gang bu kitabın Madeline Kerr in yazdığı en iyi kitap olduğunu düşünür ve okunurken Adele nın 21 albümünün dinlenmesini tavsiye eder
    Jesica :Gang Stephenie Meyer liğemi özendin Albüm tavsiyesi falan kitabı sen yazmadın hatırlatırım hatta taramadın bile kendine gel :hih:

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    Kendi Taramamdır.

NuRTeNcE, raycad, İLKBEN ve 14 kişi daha bunu beğendi.
  2. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Bakalım namı diyar iffetli kızımız kaç sayfa dayanabilecek ateşli Akrebe karşı :zuhaha::zuhaha: vuuu benden beklenmiyecek sözler :dil:. Şaka bir yana konusu cidden çok eleman çekicek gibi :cool: Emeğine sağlık Jesica :)

3. figen benzer

figen benzer Banned

tesekkur ederim

4. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

eskiden okuduğum bir kitaptı beğenerek okumuştum ne demişler son gülen iyi güler adamımız alay etmeden önce düşünecekti ;)

5. kimya

kimya Well-Known Member

çok çok teşekkürler

6. deren

deren New Member

teşekkürler

7. aysa

aysa Well-Known Member

çok beğenerek okuduğum çok güzel bir kitap
    emeğimize sağlık teşekkürler

8. sevgi.sdu

sevgi.sdu Well-Known Member

teşekkürler yıllar önce okuyup ismini unuttum bir kitap o zaman çook beğenmiştim tekrar teşekkürler

9. anne

anne New Member

tesekkurler

10. szr

szr New Member

teşekkürler

11. eylemtr

eylemtr Active Member

Teşekkürler

12. ecemce

ecemce Well-Known Member

çok teşekkürler

13. gul_kitap69

gul_kitap69 Well-Known Member

çok teşekkür ederim sevgili jesica,bu hızla 2.yüzlük seri de hemen tamamlanacak gibi:)

14. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

sevgili jesica ellerine saglık:canim:
    gang kesinlikle katılıyorum (zaten katılmasam sasarım )bencede kadının yazdıgı en iyi kitaptı cok severek okurum her daim bu gelişimi:canim:
    kitap hakkında baska bir bdden alıntı yapmak istiyorum izninle firecim gizlice kapıları dinleyenler kendileri hakkında söylenen güzel seyleri duyamazlar:zuhaha:
    ayrıca adeleyede katılıyorum onun şarkılarıyla her daim gelişimler guzel gider:canim:
    şimdi jesica banada diyecek kendine gel senmi yazdın kitabı diye:zuhaha:ama jesicacım üzüm üzüme baka baka kararırmış diyerek kendimi kurtarıyorum bu durumdan:zuhaha:

15. eylulhazanı

eylulhazanı Active Member

Teşekkürler...Bir Başak olarak mutlaka okumalıyım bunu:)))

16. burak05

burak05 Well-Known Member

teşekkürler ellerine sağlık

17. arjen87

arjen87 Active Member

teşekkürler

18. uykız

uykız Active Member

teşekkürler

19. raindrops

raindrops New Member

jesica jetgiller bile senin tarama hızın yanında taş devri gibi kalır :) kocaman teşekkürler

20. matilda29

matilda29 Member

Tesekkurler

Bu Sayfayı Paylaş