Makyaj modası 60'lara dönüyor..

'Kadınca' forumunda sha. tarafından 28 Mar 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

[​IMG]1960’ların tarzının en iyi yansıtıldığı, ödüle doymayan dizi Mad Men, kıyafetlerimiz kadar makyaj modasını da etkiledi.

Güzellik sektörünün önde gelen markalarından Estee Lauder, yeni makyaj koleksiyonunda Mad Men’den ilham alıyor. Markanın makyaj departmanı Kreatif Direktörü Tom Pecheux, tam anlamıyla feminenliğin ön plana çıkarıldığı bir koleksiyon hazırladıklarını söyledi.

Koleksiyonda, kiraz rengi ruj ve kırmızı allık gibi retro ögelerin hâkim olduğu ürünler ön plana çıkıyor. Ürünlerin paketlerinin tasarımlarında da dönemin izlerinden parçalar bulmak mümkün.

Sınırlı sayıda üretim olarak bu ay raflarda yerini alan koleksiyon dizinin beşinci sezonu ile ekranla birlikte güzellik sektöründe de 60’ların zarafetini ve ihtişamlı görüntüsünü bizlere getirecek.

2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

ay olamaz aklıma tarih örtmenim geldi şimdi göz kalemini gözünden şakaklarına doğru uzunca çeker ve yukarı yay yapardı birde gömlekleri vardı (rahmetli olmuştur galiba sanırsam Allah rahmet eylesin) ilk gördüğüm de kendisinden çok korkmuştum... o zamanlar her örtmenimizin bir adı vardı eğer cadı sila icad edilse idi kesin adı cadı sila olurdu:zuhaha::zuhaha:

3. sha.

aramızda kalsın ablaa, bizim hukukçuda aynı tarif ettiğin cinstendi :D

4. Pl1

hukuk mu okuyorsun hangi okul? bende ucundan hukukçuyum:füü:

5. sha.

Lisedeyken dicekttim abla :) çok sohbet etmeyek burlarda özgür kızar sonra :eek:ff:

6. Pl1

Özgür kızar evet:kzgn:

Bu Sayfayı Paylaş