Makyaj

'Kuflu Sözlük' forumunda ...... tarafından 11 Haz 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. ......

...... Misafir

- İnsanların qörünümlerini deqiştiren bir farklılık.

2. eXtreme

eXtreme ¤ <b>Asi</b> ¤

becerilemediginde boya badana işine dönüşen, kızlara sözde güzellik katan hadise.:)

3. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

İnsanları güzelleştirdiğine hiç bi zaman inanamadığım şey.şey işte :d

Bknz: Makyaja gerek yok güzelim , içiyosan güzelsin !

Şahsen ben onaylamıyorum (abartılı olmamak şartıyla göz kalemi ve dudak boyası olabilir :p)

4. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

özellikle teni esmer olanlara pek yakıştıramadığım, sadece hafif yapıldığında hoş durduğuna inandığım ve öyle de yaptığım kozmetik ürünlerinin yüzün belli bölgelerin uygulanması durumu.

5. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

yapmayı pek bilmediğim aşırısı kadını güzel yerine abuk gösteren şey. oyuncuların ve ekran karşısına çıkanların program yada oyun öncesinde çektikleri uzun işkence. boya badana olarak ta adlandırılır erkekler arasında:)

6. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

Gerekliliğini sorguladığım eylem.

7. kikujirokedi

kikujirokedi New Member

Yapmayı beceremediğim, yaptırmayı sevmediğim, saçmalık ötesi bir eylemdir "makyaj yaptırmak"...
    Bu sene sadece Mezuniyetimde yaptırdım ve yakıştığına inanmıyorum. =)
    Tamamen gereksiz olan ama hiçbir bayanın vazgeçemediği bu gereç, doğallığı tamamen katleder ve insana apayrı, boğucu bir hava katar...

8. clondike

clondike Well-Known Member

Gençkızken babamdan çekindiğim için yapamadığım ve yapmayı öğrenemediğim, zaman zaman gerektiğinde beceremediğim için hayıflandığım, şimdi bir gençkız olan kızımın arkadaşlarından öğrenerek başarıyla uyguladığı yüz hatlarını belirginleştirme işlemi.:füü:

9. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

Kabaca yüzdeki kusurları kapatmaya yarayan eylemdir.
    Ancak makyaj öyle küçümsenecek bir eylem değildir başarıyla uygulandığında insanı şekilden şekile sokar,adeta yeniden yaratır.

10. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Daha güzel görünmek amacıyla sürünülen boya :d

11. alkane

alkane Well-Known Member

Çookkkk çeşitleri var...kimiside olduğundan daha güzel görünmek için yapar,hele birde bazıları var ki; gerçek kimliğini gizlemek için yapar:(

Bu Sayfayı Paylaş