Mary Janice Davidson - Ölümsüz ve İşsiz 2

'Kitap tanıtım' forumunda puRpuRa tarafından 18 Nis 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. puRpuRa

puRpuRa New Member

Ölümsüz ve İşsiz - Mary Janice Davidson
    Artemis Yayınları

Hiçbir şey Betsy Taylor'ı ayakkabı fetişinden vazgeçiremez -ölmek ve yeni Vampir Kraliçesi olarak dirilmek bile.
    Hem kraliyet ailesi mensubu bir ölümsüz olmak hiç de öyle sanıldığı kadar matah bir şey değil -mesela ödenmeyi bekleyen faturalar halen mevcut. Zaten Betsy de hayatına mümkün olduğunca 'normal' bir şekilde devam etmeye kararlı; bu durum artık bir iş bulması gerektiği anlamına gelse bile, böyle. Gösterişli bir şekilde sergilemekten geri durmadığı 'ayakları' onu bu kez, Macy's'e götürüyor, tezgâhtarlık yapacağı hayatının isine.

Ortam, nasıl derler, gıcır! Her bir şey yolunda. Tabii mesai saatlerinde Bayan Kraliçeyi sıkıştırıp duran şu yeni dostları hariç. Ufff! Sanki, denenmesi ve indirimlerde de satın alınması gereken onca güzelim ayakkabı varken insanlarla muhabbet edecek vakti varmış gibi! Derken ortam bir miktar kızışıyor. St. Paul'de öldürülen vampirler gibi bir hal ortaya çıkınca herkes feryatlar içinde Betsy'den bu işe bir el atmasını istiyor. En beteri, ay yani en feci katlanılmazı da içini hoplatabilen tek vampirin yardımına ihtiyaç duyacak olması: Şu 'ah-çok-seksi' Sinclair'ın. Şimdi artık bizim Betsy hakikaten de tehlikeli topraklarda geziniyor, hem de yüksek ökçelerine rağmen!

İstek üzerine haftasonu eve kapandım :D Hani hazır okuma aşkı ile yanıp tutuşuyorken temponuzu düşürmeyelim :p
    İyi okumalar..

2. BBurcu

BBurcu <b>Kitapkolik</b>

Yahu yavaş ol demedim mi :D Bu hızlaa....!!!
    Emeklerine sağlık, çok teşekkürler puRpuRa, ne diyeyim ki :)

3. runaway28

runaway28 New Member

Emeğine Sağlık, Teşekkürler

4. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Yavaş ol cidden Purpura yoksa çabuk sıkılırsın ,canon tarayıcıya acıdım :D Emeğine sağlık ,.

5. cocosh

cocosh Active Member

teşekkürler

6. seleniti

seleniti Active Member

teşekkürler, emeğine sağlık :)

7. nefun

nefun New Member

çok teşekkür ederim
    emeğinize sağlık

8. burcu41

burcu41 New Member

tşkler

9. duygu16

duygu16 New Member

teşekkürler

10. atalante

atalante New Member

tesekkkürler

11. tiltmahmut

tiltmahmut New Member

ölümsüz ve bekar serisinin devamına çok teşekkürler

12. eXtreme

eXtreme ¤ <b>Asi</b> ¤

emeğine sağlık puRpuRa sen harikasın teşekkürLer

13. seycek

seycek New Member

teşekkürler

14. kimküflü

kimküflü New Member

Teşekkürler puRpuRa. :)

15. kırmızı

kırmızı New Member

Harcadığın zaman ve verdiğin emek için teşekkürler.

16. kikujirokedi

kikujirokedi New Member

Çoook thanx valla ahh aahhh keşke benim de tarayıcım falan olsa bende eklerdim ama nerdeeee.... :D

17. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Babana söle baba de ödevlerim var (bende yalana teşfik :zuhaha:beyaz yalan ama bizim ki :zuhaha:)

:saygilar:

18. unutma

unutma New Member

cidden bu ne hız eline sağlık teşkürlerr:)

19. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Sitemizin Üyelerine duyurulur bundan snr taramadaki kitapların ne zaman siteye konacağı yada ne kadarı tarandığı hakkında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sabit bir konu başlığımız açılmıştır - e -Kitap bölümündedir.

20. kaya_tr

kaya_tr Active Member

Süppersiniz ya arkadaşlar hızınıza bayılıyorum.. :) :) :) teşekkürler emeğinize sağlık

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş