Merhaba Kuflu.com Admini yöneticileri müdavin üyeleri ve üyeleri

'İstek & Öneri & Şikayetleriniz' forumunda kitap-sever tarafından 30 Oca 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. kitap-sever

kitap-sever Member

merhabalar efendiler ve hanım efendiler öncelikler böyle bir site oldugu için hepinize defalarca teşekkür etmeyi borç bilirim...
    bu sitede beni ceken bir sey var anlamıs degilim... girince kendimi mutlu hisetiriyor ...

bende yıların Eskidemedigi bir admin olarak kitap paylasmaktan onur gurur duyuyorum 8 yıldır paylasımdan cekinmem hec defalarca mahkemelik oldum sitelerimi kapattılar ama durmadık paylasıma devam ettik ediyoruz burada anlatmak istedigim konu ben paylasınca mutlu oluyorum okumuyorum paylastıgım hic bir kitabı okumadımda bugüne kadar bende yerli e-kitap koleksiyonu var arşiv var sitenizde paylasım yapabilirim bu kitapları bunu sormak istiyorum ayrıca iki sitede adminlik yapıyorum Bulunduum siteden sitenize reklam yapabilme sansımda var kardeş site diye bilirim misal veya ona benzer bir cümleyele süsleyebilirim saygılarımla keyifli bol okumalı günler dilerim

Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Oca 2017
    Lale35 ve zipper bunu beğendi.
  2. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhabalar öncelikle kendinizi foruma girdiğinizde mutlu hissetmenize sevindik. :)
    Yıllardır forumumuz şikayet alabilecek bütün kitaplara, yayınevlerine ve toplu e-kitap eklenmeye kapalıdır. Yine de düşündüğünüz için teşekkür ediyorum. Bütün iyi niyetli istekleriniz için teşekkür ederim. Bunlara gerek duymadığımızı ve sadece güzel yorumlarınızı beklediğimizi söylemek isterim.
    İyi forumlar diliyorum

Kuflu.Com Yönetim adına Özgür

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş