Merhaba

'Kendini Tanıt :)' forumunda qsawe tarafından 4 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

1. qsawe

qsawe Active Member

Merhaba diyerek konu açtım... Çünkü Farsça anlamının "benden size zarar gelmez" olduğunu okumuştum bir yerlerde.

O yüzden yeniden Merhaba

Pek yeni değilim ama asıl aktif oluşum bir iki günlük olduğu için ve bazı notlar okuduğum için kendimi tanıtayım istedim.

Clondike tarafından site hakkında bilgilendirildim. Yani referansım sağlam. e-kitapların altındaki (ç)alıntı notlarını okuyunca belirteyim dedim :p İkiyüzden fazla kitap indirdim. Çoğunluğu BD olan kitapların hiç biri başka yerde yayınlanmayacak. İçiniz rahat olsun. :) Limitsiz internetin ve büyük depolama alanının faydalarını silinmiş linkler mesajını okuyunca anladım. Kalan kitapların da başına bir iş gelmeden kayıtlarımı yaptım ;) kaçanlar da geri geldikçe değerlenir. :füü:

Bu kadar kitap indirmiş biri olarak kütüphanemde de beşyüzden fazla kitap olduğunu belirtmeliyim ama % 99 u yabancı yazarların macera polisiye kitaplarıdır. ( Tara-ekle demeyin teknoloji kısmı şu an yok... tarayıcım olunca başımla beraber)

Çok konuştum ama bu kısmı açıklamalardı... şimdiiiii...

Ben Asuman, evli çocuksuz emekli bankacıyım. Bir buçuk yıl önce İstanbul'u terk edip Fethiye'ye yerleştim. Clondike ile İstanbul'da iken görüşür hoş sohbetler yapardık. Artık çok uzak kaldık birbirimizden ama sanırım burada o uzaklığı yine yok edeceğiz.

Fethiye'nin altını üstüne getiren, bol bol denize giren az az güneşlenen, bulduğu her fırsatta kitap okuyan, kalan her fırsatında hikayeler yazan, yazarken müzik dinlemeyi seven, tv de komedi dizilerini izleyen, spor kanallarını yakından tanıyan ve vallahi billahi belgesel kanallarını da devamlı izleyen biriyim... ( yeni kanalımız World Travel Channel'ı da belgesele kattım... :p çünkü o kadar ülke gezmek mümkün değil ama hazır gezilmişini izlemek çok keyifli tavsiye ederim.)

Yazdığımdan da anlamışsınızdır ama yine de itiraf edeyim çok da konuşurum... :saygilar:

Herkese emekleri için teşekkür ediyorum...

sevgiler...

Not: Lütfen bir siteye yeni girdiğinizde "beni de aranıza alır mısınız?" diye sormayın... ya yanıt "almayız" olursa??? çıkıp gidecek misiniz? Gereksiz kibarlık yapacağınıza gerekli saygıyı gösterin, zaten herkes sizi zevkle kabul edecektir. Gördüğünüz gibi ben balıklama dalanlardanım...

2. Uygu

Uygu New Member

Hoşgeldiniz..Çok güzel yazmışsınız:))

3. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhaba hoşgeldiniz umarım daha iyi vakit geçirirsiniz forumumuzda

4. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Hoş geldiniz, biz herkesi kabul ederiz ama balıklama dalanları daha çok severiz :$

:gül:

5. qsawe

qsawe Active Member

Uygu, Özgür ve Sha, geç görülmüş mesajlarınıza verilen bu geç yanıt ile teşekkürlerimi iletiyorum.

Keyifli vakit geçiriyor ve bol bol okuyorum.

Emek veren herkese tekrar teşekkürler.

6. Emma

Emma New Member

Ben de geç de olsa hoş geldiniz demek isterim:)

7. qsawe

qsawe Active Member

Teşekkür ederim

8. nur tanesi

nur tanesi New Member

selam bende küflendim 2 çocuk annesi bir erkeğin karısıyım. fırsat buldukça takip edicem şimdiye kadar hiçbir yere üye olmamıştım ama burayı çok sevdim sanırım bu yüzden biraz yanık yemek zorunda kalıcaz

9. zipper

zipper quae nocent docent

hoş geldin nur tanesi..küflünün küflenmeyenleri güzeldir her gün bu gerçeği daha iyi anlayacaksın;)

10. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Hoşgeldiniz nur tanesi umarım iyi vakit geçirmeye devam edersiniz

11. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Aramıza hoşgeldin Nur Tanesi

12. alkane

alkane Well-Known Member

Birazcık geç oldu ama, gsawe ve nur tanesi aramıza hoş geldiniz:)kesinlikle burada çok iyi vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz,küflü acayip bağımlılık yapıyor.;)

13. bermer

bermer Well-Known Member

gsawe, böyle güzel ve sıcak merhabayı geçte olsa okumuş olduğum için mutluyum. İçtenliğinize teşekkür ederim... Küflü ailesine hoşgeldiniz

nur tanesi bir çoğumuz çocuklu merak etmeyin...Bd'lerden başka, birbirimizin dilinden anlıyor, bir sürü yaşanmışlık paylaşıyoruz...Küflü vazgeçilemeyen bir alışkanlıktır.

Günaydın/İyi Akşamlar
    'a, Beyaz dizi Sevenler'e, Forum Oyunları'a da bekleriz...

14. nur tanesi

nur tanesi New Member

:)sen uyurken neler oldu neler; tom jerryi yakaladı, uyuyan güzel uyandı, kabasakal safinaz ile evlendi, temel ıspanak yemekten vazgeçti, gargamel şirinleri yakaladı, yedi cüceler uzadı, daltonlar red kiti yendi, pembe panter mavi oldu, daha kötüsü :) kalkın bee öğlen oldu:)...

15. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Hoş geldiniz nur tanesi :gül:

16. nur tanesi

nur tanesi New Member

:)herkese ilgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum.şimdiden bağımlısı oldum bide zararlı alışkanlığım yok diye seviniyordum çocuklar içerde tepiniyor bense buradan kalkamıyorum. işimiz çook zoor ne yapıcaz bilmem. :füü:

17. cihanarmagn

cihanarmagn Member

Merhabalar arkadaşlar bende cihan. Aranıza yeni geldim daha yeni kayıt oldum foruma. Ekonomi ağırlık olmak üzere hemen hemen tüm konular üzerinde araştırmalar yapıyorum ve gündemi sürekli takip ediyorum. Foruma katkım olur güzel zamanlar geçiririz diye düşünüyorum.İyi ve keyifli forumlar dilerim herkese...

Bu Sayfayı Paylaş