manga Metsy Hingle - Lovechild - Aşk Çocuğu

'Anime ve Manga' forumunda birdie tarafından 13 May 2012 tarihinde açılan konu

1. birdie

birdie Well-Known Member

İşteee, yine bir bd mangası. Küflü e-kitap bölümünde ismi-cismi bulunmayan bir yazara ait kitabın mangası. Yabancı kaynaklara baktım, yazarın pek çok kitabı var oysa yayınlanmış. Bizimkiler pek itibar etmemişler, çeviri falan yapmamışlar. Siz de kitabın mangası aracılığıyla tanışmış oluyorsunuz yazarla. :)
    Mangaka (yani manganın çizeri) Sami Fujimoto. Adına tıkladığınızda da görebileceğiniz gibi 7 mangası var kayıtlı, bu dahil 6 tanesi bd mangası.

Mangamızın konusuna gelince; bildik bir konu ama çizimler de güzel olunca bakmadan geçemiyor insan:
    "Riza O'Malley, 3 yıl kadar önce Fransız ressam Jacque Gaston ile kısa süreli bir ilişki yaşamıştır. Ancak Jacque'ın aşk, evlilik gibi konulardaki düşüncelerini bildiği için bir gün sessizce yaşamından çıkar. Yıllar sonra çocukların sanat çalışmalarına fon ayrılması için yapılan etkinliklerde tesadüfen karşılaşırlar. Jacque Liza'yı unutamamıştır ve onu yeniden baştan çıkartmak için uğraşır. Liza ise Jacque'ın yeniden etkisi altına girmemek, kendini korumak için başka birini sevdiğini söyler. Başka bir Jacque vardır artık yaşamında..."

Bakmak ya da okumak isteyenler için:
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.
    Bu manga öncelikle Forum Oyunları bölümündeki "BD Bilmeceleri"ni icat eden, ayakta tutan, gülümsememe hatta kahkaha atmama neden olan sevgili çılgın küflülere gelsin. Sonra da gün bitmeden anneler günü armağanı olarak günümüzün annelerine, geleceğin anne olacaklarına gelsin. Umarım keyifli zaman geçirmenizi sağlar. :Lv:

NOT: Her ne kadar İngilizceye çevrilmiş olsa da Japonca mantığıyla manga sağdan sola doğru resimlendirilmiştir. Anlamsız gelmemesi için öyle takip ediniz. :)

oflu_kizi ve yesimcim bunu beğendi.
  2. anonim

anonim E-kitap Müdavim

imzanin degistigini yeni farkettim..neden kitaba itibar edilmedigini de pek merak ettim...olsun onlar biraksinlar,biz de mangasina bakariz:) emegine saglik sevecen..

3. birdie

birdie Well-Known Member

Yok kitaba değil :D yazara itibar edilmemiş. Sanırım Türkçeye çevrilmiş kitabı yok. Olsa clondike alfabetik sıralı yazar adlarına Metsy'yi de eklerdi. :D Oysa 30dan fazla kitabı olduğunu gördüm yabancı kaynaklarda.
    Mangayı ekleyeli çok olmadı zaten :) yeni güne girmeden dün akşam eklemiştim. Anneler günü hediyesi olsun diye. :)

4. clondike

clondike Well-Known Member

Ben de yeni fark ettim.:eek:ff: Çok sağ olasın.:gül::Frnds: Konu çok tanıdık geldi. Türkçe'ye çevrilse beğenilirdi halbuki;)

5. birdie

birdie Well-Known Member

Bence de! :D
    Benzerleri (hafızam çok iyi olmasa da) var sanırım ama erkek kahramanımızın aşktan, sorumluluktan kaçma nedenlerine karşın yine de kadından vazgeçememesi, ısrarcı olması oldukça romantik geldi bana ve keyifle okudum. Umarım sizler de beğenirsiniz.

6. dimitri&rose

dimitri&rose Active Member

teşekkrler

7. raindrops

raindrops New Member

kocaman teşekkürler sevecen

8. harikaya

harikaya Well-Known Member

Senin bu paylaşımlarını çok seviyorum.
    Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim :)

9. Emma

Emma New Member

paylaşımın için teşekkürler sevgili sevecen

10. birdie

birdie Well-Known Member

Ben de insanları azıcık da olsa mutlu etmeyi çok seviyorum sevgili harikaya. Keyif almana çok sevindim.

11. meleksi

meleksi Well-Known Member

ben bunu çok geç gördüm..işler çok bu aralar..o yüzden bd okuyamıyorum..emeğine sağlık..teşekkürler..

12. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

teşekkürler sevecen... seni güldürebildikse ne mutlu bize:D

13. karena81

karena81 Active Member

14. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

15. sseyda

sseyda New Member

Teşekkürler:)

16. eun sung

eun sung Well-Known Member

teşekkür ederim emeğine yüreğine sağlık...

17. berkaknn

berkaknn New Member

tsekkrler

18. filiz22

filiz22 Active Member

teşekkürler

19. szr

szr New Member

teşekkürler

20. esrasinem

esrasinem Member

cok teşekkürler...:sak sak::sak sak: