BD Harlequin Patricia Kay - Ç.Y. Secret Lives of Society Wives Serisi 3 - Bir Haftalık Eş

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 7 Şub 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Patricia Kay – Bir Haftalık Eş / Ç.Y. Secret Lives of Society Wives Serisi-3

2008/03 Harlequin İki Roman Bir Arada – 2. Roman
    İngilizce Adı : The One-Week Wife (2006)

E-Kitap: Clondike

Konu:

YEDİ GÜN İÇİN BİR GELİN

Damat adayı Reid Kelly’nin eski nişanlısı Emma, Felicity’nin en iyi arkadaşlarından birisiydi.Ve daha kısa bir süre öncesine kadar Felicity onların düğününü planlıyordu. Gelinin düğünden vazgeçmesi gerçek bir şoktu. Reid’in iptal edilen düğün sonrası gidilecek balayına Felicity’i davet etmesi ise daha da şaşırtıcıydı. Cozumel Adasında hiçbir bağlayıcı koşul olmadan geçirilecek 1 hafta teklifi çok cazipti. Reddetmesini gerektiren bütün nedenlere rağmen teklifi kabul etti. Asla ifşa edemeyeceğini düşündüğü gerçekse Reid’le birlikte geçireceği 1 haftadan daha fazlasını istemesiydi.

Çok Yazarlı Secret Lives of Society Wives Serisi:

Kitaplar birbirleri ile bağlantılıdır. Kadın kahramanlar birbirleri ile arkadaşlar…

1-Metsy Hingle - /The Rags-To-Riches Wife/ Lilly Miller- Jack Cartwright
    2-Jennifer Greene - Yıllar Sonra /The Soon-To-Be-Disinherited Wife/ Emma Dearborn- Garrett Keating
    3-Patricia Kay - Bir Haftalık Eş /The One-Week Wife / Felicity Farnsworth - Reid Kelly
    4-Bronwyn Jameson - /The Bought-And-Paid-For Wife/Vanessa Thorpe-Tristan Thorpe
    5-Katherine Garbera - Aşkın Dönüşü /The Once-A-Mistress Wife/Mary Duvall-Kane Brentwood
    6-Maureen Child - Sahte Hayatlar, Gerçek Aşklar /The Part-Time Wife / Luke Talbot –Abby

Kitabı elinin acısını unutması dileğiyle Sevgili aysa’ya armağan ediyorum. Umarım daha önce okumamıştır…
    Keyifli okumalar…
    :gül::Frnds:

Ön Yorum: Serinin ilk kitabını okumadım ama ikinciyi okumuştum. Nereye koyduğumu bilmiyorum. Bulursam tararım. Aslında bu kitap onunla bağlantılı. Buradaki erkek kahraman o kitaptaki esas kızın nişanlısıydı. Kadında orada düğün organizatörüydü. Serinin kadınları birbirleri ile arkadaşlar ve aynı yörede oturuyorlar. O nedenle her kitapta diğerlerinin adlarına rastlıyoruz. İlk kitabı okumadan ikinciyi okuduğum için üçüncü de okunabilir diyorum. Zaten 2. Kitap başka bir çiftin hikayesi. Buradakilerin geçmiş ilişkileri ile ilgimiz yok artık. Seride 1. Ve 4. çevrilmemiş Türkçe’ye… 5. de tarama listelerinde var sanırım…

Kitabın kendisine gelince… Adından da belli zaten bir hafta gibi kısa bir sürede hızlı bir ilişki yaşıyor kahramanlarımız… Gözlerden ırak ve beklenmedik gelişmelerle…:$;) (Tabi onlara göre beklenmedik:zuhaha:)

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Tem 2017
    İLKBEN, zelihaa, merteren ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. nefize

nefize New Member

ilk defa ilk teşekkürü kaptım sizin aracılığınızla bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

Hülye bunu beğendi.
  3. kemo_kartal

kemo_kartal Active Member

teşekkürler

4. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık arkadaşım:D

5. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

6. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...

7. mendirek

mendirek Well-Known Member

cok tesekkurler

8. eylulhazanı

eylulhazanı Active Member

teşekkürler

9. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Teşekkürler,elinize sağlık

10. awake

awake Member

teşekkürler

11. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

12. Cameron

Cameron New Member

teşekkürler.

13. denizkaptan

denizkaptan Active Member

teşekkürler

14. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

çok teşekkürler Clondike ellerine emeğine sağlık

15. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkur

16. nur3890

nur3890 Active Member

tesekkur ederım

17. ametist78

ametist78 Well-Known Member

teşekkürler

18. eun sung

eun sung Well-Known Member

biz bekliyoruz nede olsa bd değilmi????:zuhaha: emeğine paylaşımcı gönlüne sağlık teşekkür ederim...

19. fetih

fetih New Member

Teşekkür ederim

20. hokyay

hokyay Active Member

teşekkür ederim

Bu Sayfayı Paylaş