Rachel Gibson - Chinooks Hockey Team Serisi 3 - Aşk Seni Bulursa

'Kitap Özetleri' forumunda PeRi tarafından 27 Mar 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. PeRi

  PeRi New Member

  [​IMG]
  AŞK SENİ BULURSA

  O eskiden ünlü hokey takımının yıldız oyuncusuydu. Rob kötü giden evliliği vermiş olduğu sıkıntılar yüzünden sonunda o eskiden de olduğu gibi kadınlarla hayatına devam etmeye başlamıştı.En son beraber olduğu bir fanatik hayranı olan kadının onu kendisi ile evlenmediği için arabasının içinde birkaç yerinden silahla vurması spor hayatının ve evlilik hayatının sonu oldu. Bu olaydan sonra yaşadığı şehirden ayrılıp annesinin bulunduğu kasabaya gelerek bir spor malzeme satış mağazası açtı. Aradan uzun zaman geçmişti ve halen o olayın etkisi yüzünden hiçbir kadınla birlikte olmuyordu.
  Kate eski bir dedektifti artık. Mesleğini bırakmasının sebebi bir adamın karısını bularak adama yerini söylemesi ve adamın karısını, kendisini ve çocuğunu öldürmesi onu yıkmıştı. Artık dayanamayacağı bir noktaya geldiğinden (22 yıllık sevgilisinden tam evlenme teklifi beklerken terk edilmişti) büyükbabasının ve kendisinin çocukken yaşadığı kasabaya dönmeye karar verdi. Yol uzundu ve bir otelde konakladı. Bu üzüntülerini unutmak için kendisini içkiye verdi ve sarhoş bir anında barda duran çekici bir erkeğe onunla beraber olması için teklifte bulundu ama adam ondan iğreniyormuş gibi bakarak oradan uzaklaşmıştı. Kate hayatında ilk defa düşünmeden yapmıştı ve ilk kez yaptığı bir şeyde red cevabı almıştı.
  Kate için hayat büyükbabası yanında onun marketinde çalışarak geçiyordu. Büyükannesi yıllar önce ölmüştü ve büyükbabası halen eski hayatını yaşatmaya çalışıyordu. Kasaba halkı ile Kate arası henüz iyi değildi. Kate in insanlarla ilişkileri hep sallantılıydı. Kate dükkanda yenilik yapmak istedikçe büyükbabası hep karşı çıkıyordu. Ha bu arada birde dükkana gelen bayanların büyükbabasına kur yapmaları ve bu yüzden adamın onlardan kaçarak Kate onlarla bırakması Kate için ayrı bir sıkıntıydı.
  Kate bardaki adamı burada göreceğini asla bilemezdi. Marketin içinde o koca gövdeli çekici adam büyükbabası ile konuşuyordu. Kate görmüş ve ona kötü kötü bakıyordu. Büyükbabası onları tanıştırdığında Rob kate ile ilkez karşılaşır gibi avranarak Kate büyükbabasının yanında zor duruma sokmamıştı. Kate çok rahatlamıştı. Ama bu rahatı Rob karşı dükkan sahibi olmasını öğrendiğinde hüsrana dönüştü.
  Rob o kadını burada gördüğüne oldukça şaşırmıştı. Kate onun için bir sorundu ve ondan uzak duracaktı.
  Ama kaderin ikisi için farklı bir oyunu vardı ve ikisi de bundan asla kaçamayacaklardı.Rob Kate devamlı görmesi hormonlarına Hiç iyi gelmiyordu. Ondan ne kadar uzak durmak istesede ona doğru çekiliyordu. En son barda karşılaşmışlardı ve Kate in başı bilardo oyunu yüzünden belaya girmiş ve Rob onu kurtarmıştı. Bu akşam aile büyüklerinin organize ettiği akşam yemeğinde bir araya gelmişlerdi. Aralarında müthiş bir çekim vardı bunu en iyi kanıtıda Rob elinin devamlı Kate üzerinde olması. İkisi de yemekten erken ayrıldılar. Ama bu gece henüz bitmemişti ve gece Rob evinde son bulmuştu. Artık birbirlerinin olmuşlardı ama Kate telaşlı idi Rob onu sevmiyordu ama Kate ona aşık olmaya başlamıştı. Kate sabah Rob uyanmadan oradan ayrıldı. Rob onun yokluğunu fark edince kate çok sinirlendi. Artık Rob için onu elde etme oyunu çoktan başlamıştı. Kate yatağında istiyordu her zaman ve elde edecekti. Ama bunun haricinde bir bağlılık istemiyordu. Kate ondan uzak durmaya çalışıyordu ama Rob buna izin vermiyordu. Markete sipariş veriyor ve Kate kendi dükkanına gelmeye zorluyordu. Kate ona iyice bağlanmıştı ve artık her şey oluruna bırakmıştı. Rob Kate balığa bile götürmüş ve bu işten büyük zevk almıştı. Bu arada Rob eski karısı ile görüşmeye onun yaşadığı yere gitmişti. Rob için 2 yaşındaki kızı çok önemli idi ve onu çok özlüyordu. Ron Kate onlara bahsetmedi. Eski karısı ise Rob ile tekrar evlenmek istiyordu. Rob bunu kabul etmedi ve 2 gün sonra eve geri döndü. Geri geldiğinde ilk işi Kate görmek olmuştu. Rob iplerin elinden kaydığını ve Kate karşı duygularının geliştiğini hissediyordu.
  Bir gün olanlar oldu ve Rob karısı aniden kasabaya eski kocasını ziyarete geldi. Kate sabah erkenden Rob sürpriz yapmak için evine gittiğinde Kate Rob un eski karısıyla karşılaştı ve kadın ona tekrar bir araya geleceklerini söyledi. Kate yıkılmıştı. Ve oradan hızla uzaklaştı. Rob olanları öğrendiğinde karısına çok kızdı ve onları hemen uçağa bindirerek geri yolladı. Kate artık Rob görüşmüyordu ve bu Rob öldürüyordu. Sonunda Rob onu büyükbabasının marketinde yakalamayı başardı ve olanlara bir açıklama getirerek kate evlilik teklifinde bulundu. Kate çok şaşrımıştı ama teklifini hemen kabul etti.
  MUTLU SON.


   
 2. midnight

  midnight New Member

  Teşekkürler...
   
 3. kralusta

  kralusta Active Member

  teşekkürler
   
 4. ecemce

  ecemce Well-Known Member

  Teşekkürler...
   
 5. curium

  curium Primus inter pares

  teşekkürler
   
 6. bukito

  bukito Well-Known Member

  çok teşekkürler...
   
 7. aygül2

  aygül2 Active Member

  sağol
   
 8. winchesterr

  winchesterr New Member

  Teşekkürler
   
 9. laz_zeyno

  laz_zeyno New Member

  teşekkürler..
   
 10. gereksiz1000

  gereksiz1000 New Member

 11. capila

  capila New Member

  tesekkurler
   
 12. rodi

  rodi Member

  tesekurler
   
 13. latenttt

  latenttt New Member

  teşekkürler....
   
 14. BloOse

  BloOse Member

  teşekkürler
   
 15. tgc

  tgc Member

  teşekkürler
   
 16. ulkuk

  ulkuk Active Member

  teşekkurler
   
 17. komodor35

  komodor35 New Member

  teşekkürler..
   
 18. beyyza

  beyyza New Member

  teşekkürler
   
 19. trifid

  trifid Member

  teşekkür ederim
   

Bu Sayfayı Paylaş