Ramazan Bayraminiz Kutlu Olsun

'Kutlamalar, Taziyeler...' forumunda YıldızlıAtlas tarafından 30 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Ramazan geldi,yarılandı derken veda zamanı geldi bile. Her yıl aynı heyecanla aynı canlılık ve hevesle bekliyoruz Ramazan Ayı'nı. Rabbim oruçlarınızı kabul etsin, dualarımıza cevap versin, dileklerimizi hakkımızda hayırlı eylesin.
    Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir bayram diliyorum. Çok tatlı yiyip mide fesadına uğramayın, çocuklara mendil ve harçlık verin. (ben mendile çok sevinirdim:D) Ziliniz çalarsa koca bir kase çikolata ile açın kapıyı belki benim Çırak size bayramlaşmaya gelmiştir kimbilir:)
    Pek çok eve ateş düştü yine, bayram onlardan uzak. Şehitlere Allahtan rahmet, evlatlarını teröre kurban veren ailelerede sabır diliyorum.

2. hülya macit

hülya macit Well-Known Member

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!

[URL="http://[​IMG]

3. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

İki konu arkaarkaya açıldığı için birleştirilmiştir. Bütün kuflu ailesine ve sevenlerine nice mutlu bayramlar diliyorum. İyi bayramlar herkese :)

4. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

Acısıyla tatlısıyla bir ramazanı daha bitirdik
    Rabbim bizden razı şekilde ayrılmayı nasip etsin ramazanı ...
    özlemle 11 ay sonrasını beklicez yine :kz: göz açıp kapayana kadar bitti....
    herkesın Bayramı mübarek olsun :gül:
    evimde çikolata stoğu yaptım gelmek isteyene kapım açık ;)
    güzel bir bayram sevdiklerimizle beraber bizlerle olsun
    küflü ailesi :bye:

5. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Herkesin Ramazan Bayramı Kutlu olsun:)
    Daha Nice Bayramlara Küflü Ailesi olarak birlikte girmek dileğiyle:))

6. rosado

rosado Active Member

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...

7. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

gerçekten daha dün başlamışız gibi bugün bitti ramazan ama sevinci devam ediyo bayramıyla:)
    hepimizin bayramı mübarek olsun:Frnds:
    inşallah hep birlikte nice bayramlara...
    tabi bizden farklı olarak çocuklar için ayrı bi neşe
    çocuk olmak isterdim..
    harçlık topluyoduk ne güzel, kazık kadar olunca kimse elini cebine atmıyo :füü::p

8. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

cümlemizin Ramazan Bayramı mübarek olsun
    RABBİM dualarınızı dileklerinizi kabul etsin

9. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

Büyük bir coşku ile karşıladığımız mübarek Ramazan da bitti. Aynı coşkunun bayramda da devam etmesi dileğiyle herkesin bayramını kutluyorum.. Nice mutlu bayramlara inşaallah. :)

10. inziva

inziva New Member

Tüm İslam Alemi'nin Ramazan Bayramı'nı kutlar, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'dan niyaz ederim.

11. denzo

denzo New Member

Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

12. birgull

birgull New Member

hekesin geçmiş bayramı mübarek olsun netim kesik olduğu için zamanında kutlayamadım:)

bu arada özgür bey özür dilerim farketmedim konunun açık olduğunu ayrıyetten ben de açmış bulundum...

Bu Sayfayı Paylaş