BD Harlequin Rebecca Winters - Ç.Y. The Brides of Bella Rosa Serisi 3 - Hayata Dönüş

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 10 Nis 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Rebecca Winters - Hayata Dönüş / Ç.Y. The Brides of Bella Rosa Serisi-3

2011/06 Harlequin Romance İki Roman Bir Arada -1. roman
    İngilizce Adı: Miracle for the Girl Next Door (2010)

E-Kitap: Clondike

Arka Kapak:

Clara için o, birlikte büyüdüğü ve her türlü deliliği birlikte yaptığı biriydi. On sekiz yaşına geldiklerinde Valentino, Monta Correnti’den ayrılmıştı. Ve o günden sonra da, gidişiyle bıraktığı boşluğu, hiç kimse dolduramamıştı.
    Valentino ise, gidişinden kısa bir süre sonra ünlü kişiler arasına katılmış ve maceraperest bir çapkın olarak nam salarak, fotoğrafları her yerde görünmeye başlamıştı. İtalya’nın en gözde magazin dergilerinin kapaklarında sık sık boy gösterir olmuştu.

Çok Yazarlı The Brides of Bella Rosa Serisi:

1-Raye Morgan – Tutkunun Zaferi / Beauty And The Reclusive Prince / Isabella Casali - Prince Maximilliano ''Max'' Di Rossi
    2-Barbara Hannay – Cesur Karar / Executive: Expecting Tiny Twins / Lizzie Green - Jack Lewis
    3-Rebecca Winters – Hayata Dönüş / Miracle for the Girl Next Door / Clara Rossetti - Valentino Casali
    4-Fiona Harper - / The Bridesmaid's Secret / Jackie Patterson - Romano Puccini
    5-Patricia Thayer - / The Cowboy's Adopted Daughter / Allison ''Allie'' Cole - Alex Casali
    6-Jennie Adams - / Passionate Chef, Ice Queen Boss / Scarlett Gibson - Lorenzo Nesta
    7-Jackie Braun – İtalya Macerası /America’s Star-Crossed Sweethearts / Atlanta Jackson - Angelo "The Angel" Casali
    8-Barbara McMahon - / Firefighter's Doorstep Baby / Mariella Holmes - Cristiano Casali

Bu e-kitabı da Sevgili didosh arkadaşımıza armağan ediyorum. Keyifli okumalar.:gül::Frnds:

(İtalyan sevenler o kadar çok ki!... Baktım adamın kolu bacağı kalmayacak... :füü:)

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

İLKBEN, sanem.tutac, Eylüls ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Emeğine , yüreğine sağlık canım, bu kadar yoğun olmasam daha uzun yazardım ;)

asee bunu beğendi.
  3. metro73

metro73 Active Member

tesekkurler

4. ucube

ucube New Member

Teşekkürler, ellerine sağlık

5. şayeste

şayeste Active Member

teşekkürler

6. raindrops

raindrops New Member

kocaman teşekkürler

7. yazgul09

yazgul09 New Member

teşekürler

8. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Teşekkürler,elinize sağlık

9. nurokan

nurokan Active Member

Teşekkürler

10. ilayda23

ilayda23 Member

Teşekkürler

11. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

paylaşım için teşekkürler Canım Arkadaşım...

12. asel

asel Active Member

teşekkürler

13. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

14. anonim

anonim E-kitap Müdavim

nasil oluyor da böyle hoop diye zengin,ünlü,gözde vs.oluyor bu adamlar .. hayrettir yani.. emegine saglik sevgili clondike...

15. azazel

azazel Active Member

tesekkurler

16. munise

munise New Member

teşekkürler

17. sevdem

sevdem Well-Known Member

emeğine saglık clondike....

ben daha çok yunanlı tercih ediyorum...

18. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

19. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Emeklerine sağlık arkadaşım...hızına yetişmek zor.Allah nazarlardan sakınsın...:)

20. abryct

abryct Active Member

Thanks

Bu Sayfayı Paylaş