Rob ve Reese'nin Katıldığı The Graham Norton Show Hakkında Detaylar

'Magazin Haberleri' forumunda ..คη๏ηเм.. tarafından 6 May 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. ..คη๏ηเм..

..คη๏ηเм.. New Member

The Graham Norton Show Hakkında Detaylar

Bu hafta Graham Norton Show’da Twilight yıldızı Robert Pattinson, Oscar ödüllü oyuncu Reese Witherspoon , House’un yıldızı Hugh Laurie ve komedyen Shappi Khorsandi konuk.

Yeni filmi Water For Elephants filminin galasından gelen Reese ve Robert insanların onları görmek için 32 saat önceden kamp yapması çılgınlığı hakkında konuştu.

Graham Robert’a onun bir önceki röportajında filmin yıldızı Tai ile çalışması hakkında konuştuklarını hatırlatınca. Robert şöyle diyor: “O birlikte çalıştığım en iyi oyuncu.”

Daha sonra Reese’nin tepkisini fark eden Robert şöyle diyor: “Kesinlikle yanlış bir şey söyledim ve bu beni çok utandırdı, aslında ben şu ana kadar çalıştığım en iyi oyuncunun yanında oturuyorum.”

İkisinin de bu dört ayaklı rol arkadaşına aşık olduğunu itiraf eden Reese şöyle diyor: “O harika, düşünceli ve iletişim kurabiliyor.” Ve Robert şöyle devam ediyor : “Ben gerçekten aramızda bir bağ olduğunu düşünüyorum, ufak bir şeyler oluyor.”

Filmde rollerini canlandırma konusunda Reese şöyle diyor: “İlk birkaç kez çok korktum, yaptığım bazı hareketler çok tehlikeliydi. Güvenlik malzemelerimiz yoktu ama bu harika ve inanılmazdı.”

Reese aynı zamanda filin yüzüne gaz çıkardığı dedikodusunu da doğruluyor: “Onun altında ayakta duruyordum, hiçbir şey göremedim sonra silah sesi duyduğumu düşündüm ve kendimi yere attım, ordan çıktığımda şöyleydi: “Aman tanrım buda neydi?”

Amerika’da çalışması hakkında Robert şöyle diyor: “LA’e ilk gittiğimde insanları Kraliyet Ailesinden olduğuma inandırmak çok kolaydı. İnsanlara Prens William’la RADA’ya gittiğimi söylüyordum. İnsanlarda herhalde şöyle düşünüyordu “Sen İngilizsin, sana kesinlikle inanıyorum.”
    Hayranları hakkında konuşurken ise Reese şunları söylüyor: “Bir kız bana şöyle demişti, “Sana bir sorum var. Seni koklayabilir miyim?” Bence bu tamamen çok garip. Hayranlar benim özel hayatımı kuşatmış durumda, bana aşk hayatım hakkında tavsiyeler veriyorlar, bazıları işe yarıyor bazıları ise yaramıyor. Dün George adında biriyle tanıştım, bana kocamı sevdiğini söyledi.. onunla hiç tanışmadı.”

Robert şunları ekliyor: “Bence ben hayranlardan en basit tepkiyi alıyorum – onlar çığlık atmayı seviyor. Onlarda inanılmaz bir enerji var, söyleyecekleri tek bir şeyleri var oda çığlık atmak- bu gerçekten çok güçlü.”
    Rob aynı zamanda çok ilginç bir hayranı olduğundan da bahsetti: “İspanya’da film çekiyordum ve o zamanlar bir tane hayranım vardı. Oda saatler günler boyunca benim evimin etrafında dolandı, sonunda onu yemeğe davet ettim. Beni çok uzakta bir yerde olan ailesinin restoranına götürdü yani taksi parasını ödemek zorunda kaldım, çok iğrenç bir yemek yedik onu da ödemek zorunda kaldım. Bir daha hiç gelmedi. Bu en garibiydi.”

Robert yakışıklı olması hakkında şunları söylüyor: “Kız kardeşlerim çok fenaydı – benim saçlarımı at kuyruğu şeklinde topluyorlardı. Onlar beni hiç yakışıklı olarak görmüyorlardı, ve eğer ben jöleyi keşfetmeseydim onları için alkol almak zorunda olan uzun çocuk olarak yaşıyacaktım.”

Hugh Lauire ise yeni blues albümü ve müzisyen olarak başladığı yeni kariyeri hakkında konuşarak sohbete katılıyor. Şunları söylüyor: “Bu rüya gibi bir deneyim. 5 yıl içinde bana gerçekmiş gibi hissettirdiğinde bunun hakkında bir şeyler okumak için sabırsızlanıyorum. Göründüğü gibi her zaman garip bir şeyler yapmak istemiştim. Kendimi yeniden keşfetmek için harika bir fırsata sahibim ve bu buna iki elimle de sarıldım.”

Graham Norton Show 6 Mayıs Cuma günü saat 10:40’da BBC One’da.

Kaynak : Pattinson Türkiye: The Graham Norton Show Hakkında Detaylar

Bu Sayfayı Paylaş