Robostir Yemek Karıştırıcı

'Ürün İncelemesi' forumunda Pl1 tarafından 2 Nis 2013 tarihinde açılan konu

 1. Pl1

  Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Ürün İçeriği
  Çorba-Yemek karıştırıcı bulaşık makinesinde yıkanabilir ve %100 su geçirmezdir.Endişe etmeden büyük bir tencerede kaynayan suyun içine yerleştirebilirsiniz.Hiç bir zararlı etkisi bulunmayan Ürünün mutfağınızda size üçüncü bir el olacak.

  Tüm esnek yapısı ile tava ve tencerenizde tüm alanlara müdahale ederek çok daha etkili bir biçimde karıştırma yapmaktadır.Ayrıca teflon tava ve tencereleri çizmez, zarar vermez.

  Ürünün yemeklerinizi karıştırırken sizde başka bir işinizi yaparak zaman kazanabilirsiniz ve yemeklerinizi çok daha etkili bir biçimde karıştırmış olursunuz.

  Ürünün kullanımı da gayet basittir.Yemeklerinizi hazırlarken tencere yada tavanızın içinde çorba-yemek karıştırıcıyı koyuyorsunuz ve slikon ayakları sayesinde bir daha sizin müdaleniz olmadan siz başka bir iş ile uğraşırken o karıştırma işlemini sizin için gerçekleştiriyor.

  Kullanımı:
  Ürününün kullanımıda gayet basittir.Yemeklerinizi hazırlarken tencere yada tavanızın içinde Ürünümüz karıştırıcıyı koyuyorsunuz ve slikon ayakları sayesinde bir daha sizin müdaleniz olmadan siz başka bir iş ile uğraşırken o karıştırma işlemini sizin için gerçekleştiriyor.;

  Yapmanız gereken sadece bu kadar siz başka işlerinizle uğraşırken Ürünün sizin yerinize gerekli tüm karıştırma işlemlerini halletsin sizde hem zamandan tasarruf edin hemde zorlu yemek hazırlama işlerinizde ki yükünüzü azaltın.

  Mutfakta yemek hazırlarken uzun süren yemek karıştırma işinden bu ürün ile kurtulabilirsiniz. Siz diğer işlerini yaparken bu ürün yapışmaz ve paslanmaz özelliği ile sizin yerinize karıştırma işlerini halleder.

  - Tencere ve tavanızı her alanı kapsayacak şekilde karıştırır.
  - Ürünün %100 su geçirmez ve paslanmazdır.
  - Ürünün bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  - Ürünün bacakları slikon ayaklardan oluşmaktadır.
  - Ürünün 572 derecelik sıcaklığa dayanabilir.
  - Hiç bir zararlı yapısı bulunmamaktadır.

  Ürünün Çalışsın Siz Keyfinize Bakın !
  Çorba-Yemek karıştırıcı bulaşık makinesinde yıkanabilir ve %100 su geçirmezdir.Endişe etmeden büyük bir tencerede kaynayan suyun içine yerleştirebilirsiniz.Hiç bir zararlı etkisi bulunmayan Ürünün mutfağınızda size üçüncü bir el olacak.

  Tüm esnek yapısı ile tava ve tencerenizde tüm alanlara müdahale ederek çok daha etkili bir biçimde karıştırma yapmaktadır. Ayrıca teflon tava ve tencereleri çizmez, zarar vermez.

  Ürünün yemeklerinizi karıştırırken sizde başka bir işinizi yaparak zaman kazanabilirsiniz ve yemeklerinizi çok daha etkili bir biçimde karıştırmış olursunuz.  Yorumum : Bu ürünü anneme kolu ağrıdığı için almıştım.. Kendisi çok memnun çorbanın içine bunu koyduktan sonra diğer yemeğimi yapabiliyorum yada kapıyı rahatça açmaya gidebiliyorum diyerek benim reklamımı yapıyormuş heryerde... (tabi bende yararlı şeyler aldım diye çok mutlu oluyorum gururlanan smily)

   
 2. Emma

  Emma New Member

  yok böyle bir şey
  haberim yoktu bundan
  süper bir ürün daha özellikle bazı çorbalar karıştırmayınca olmuyor
  süpersin arkadaşım
   
 3. Pl1

  Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

  bulunca 2 tane alayım ;)
   
 4. Emma

  Emma New Member

  sağol ben bulunca alayım
  hem ben çorba karıştırırken kitap okuyorum sorun olmuyor
   
 5. meleksi

  meleksi Well-Known Member

  bir tane de bana..alın..:D
   
 6. Pl1

  Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

  tabiki sözü bile olmaz :Lv:
   
 7. meleksi

  meleksi Well-Known Member

  canımmm..:Lv::Lv::Lv:
   

Bu Sayfayı Paylaş