manga Sharon Sala - Amber By Night - Amberli Geceler

'Anime ve Manga' forumunda birdie tarafından 18 Eki 2011 tarihinde açılan konu

1. birdie

birdie Well-Known Member

Bu mangamızın kitabı da daha önce e-kitap bölümünde zeynep-hilary tarafından paylaşılmış. Manga İngilizce olduğu için bilmeyenler ama ben yine de mangaya bakacağım ve de anlamaya çalışacağım :) diyenlere önerim şudur: Bir tarafa kitabı indirip açsınlar, diğer pencerede de mangayı, konuşmaların birebir çevirisi böylece yapılmış olur :D Önerimi akıllıca bulanlar:zuhaha: aşağıya tıklayarak kitabı indirebilirler:
    http://www.kuflu.com/e-kitap/13007-sharon-sala-amberli-geceler-beyaz-dizi.html

Mangayı indirmek için:
    Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bu mangayı öncelikle sevgili YıldızlıAtlas'a armağan etmek istiyorum izniniz olursa. Senin paylaşımcılığının, iyi yürekliliğinin, hoşgörülü ve müşfik tavırlarının, zevkli söyleşilerinin, yardımseverliğinin karşılığı olarak sönük bir armağan ama çam sakızı çoban armağanı işte :$ Bu bd mangasındaki Tyler da bdlerde az bulunur kişilikte; sevecen, (resimde de görüldüğü gibi) kucaklayıcı, müşfik, alçakgönüllü, hoş bir adam. Çizer Mayu Takayama da güzel çizmiş, al gözüm seyreyle misali :kz: bakması bile keyif veriyor.

Keyifli okumalar ya da bakmalar :)

1. NOT: Mangalar Japonca kurallarına göre sağdan sola doğru okunmaktadır, dikkat ediniz.
    2. NOT: Bu manga yetişkinler içindir.

samyeli90 ve yesimcim bunu beğendi.
  2. ecemce

ecemce Well-Known Member

teşekkür ederim

3. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Canımsınn:) Kahramanları hatrımda kalan beyaz dizilerden birisidir bu kitap. Amber ve Tyler... Her bekara böylesini nasip etsin Allah:) E evlilerinkileride bir gecede Tyler'a dönüştürmeye gücü yeter Rabbimin. Çiçeklerden bal çıkaran Allahııımm herkese bir Tyler ver:D
    Beyaz dizileri manga olarak takip etmekte keyifli en azından kahramanlar için kendi hayal gücümü zorlamamış oluyorum. Çok teşekkür ederim dost insanın aynasıdır. Sen kendi yüreğinin güzelliğini görüyorsun bende o kadar. Gönlüne sağlık.

4. denizkaptan

denizkaptan Active Member

teşekkürler

5. blacklady

blacklady Active Member

teşekkürler :)

6. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık sevecen neyseki japonca değil benim nakış kitaplarım gibi :zuhaha:

(aramızda onlar resimlide kurtarıyorum yoksa bir işe ayarmazdı düşünsene yukardan aşağı doğru oku ama anlama:zuhaha::zuhaha:)

7. ebr

ebr E-kitap Müdavim

ben bu manga denen şeye bayıldım
    bunların historical romance ları da var mı acaba?
    teşekkür ederim

8. clondike

clondike Well-Known Member

Aslında e-kitap sayfaları ile karşılıklı link paylaşımı yapsak çok daha iyi olacak...;)
    Paylaşımın için çok sağ ol Arkadaşım...:gül::Frnds:

9. birdie

birdie Well-Known Member

Sevgili clondike, öncelikle ilgin için çok teşekkür ediyorum. Bulduğum her mangayı senin yazar isimlerine göre hazırladığın sıralı listede araştırıyorum öncelikle. (Liste için de çok teşekkür ediyorum ayrıca, çok işime yarıyor. Bazılarının İngilizce isimlerinin olmaması çok da sorun değildi ama çoğunun olması işimi çok kolaylaştırdı. Yani ince işçilik yapmanızın pek çok yararı oldu inanabilirsin.) Listeni güncellediğini düşünürsek elimdeki 60 kadar mangadan 6-7 tanesinin forumda paylaşılmış kitabı var. O nedenle çok uğraşmaya değmez. :) Öncelikle kitabı paylaşılmış olanları ben de paylaşmaya çalıştım ve de azaldılar. Bir süre sonra listende ismi bile olmayan yazarların mangalarını paylaşmaya başlayacağım. Umarım keyif almaya devam edersiniz.

10. birdie

birdie Well-Known Member

Sevgili ebr, paylaştığım mangalardan biri tarihi romanlardan birinin mangasıydı, buradan ulaşabilirsin.
    http://www.kuflu.com/anime-ve-manga/40581-gayle-wilson-prisoner-tower-kulenin-tutsagi.html
    Elimdeki mangalar içerisinde yalnızca 1-2 tanesi bu türde. Sırası geldiğinde onları da ekleyeceğim. Farklı konusu olan mangaları paylaşmaya çalışıyorum, sıkıcı olmasın ya da herkesin beğenisine göre manga olsun diye. İlgin için ben de teşekkür ederim.

11. kbr

kbr Active Member

tlkkr

12. eylulhazanı

eylulhazanı Active Member

teşekkürler

13. specialseagirl

specialseagirl New Member

teşekkürler

14. nnbbhhtt

nnbbhhtt Active Member

Cokk Tesekkurlerr

15. m ugur

m ugur Well-Known Member

teşekkür ederim

16. meleksi

meleksi Well-Known Member

okuduğum bir bdnin mangası..teşekkürler..

17. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

teşekkürler,elinize sağlık

18. bross

bross New Member

çook teşekürler

19. szr

szr New Member

teşekkürler

20. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...

Bu Sayfayı Paylaş