Sizde bu gemide olmak istermiydiniz ?

'Anketör' forumunda ...... tarafından 11 Haz 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Sizde bu gemide olmak istermiydiniz ?

1. Evet

50.0%
  2. Hayır

33.3%
  3. Fikrim yok

16.7%
  4. Bence ; [belirtiniz]

0 oy
    0.0%
  1. ......

...... Misafir

İsrail`in Türk gemisine saldırısının ardından Gazze`ye bir gemi daha kalkacağı söyleniyor.Siz de bu gemide var olmak ister misiniz?

2. mazoşist

mazoşist New Member

neden olmasın biz burada zevisefa halindeyken orada ki çocuklar bataklıklarda yüzüyor en azından bir yardım götüremesekte sessizliğin sesi olmaya çalışırım.

3. ......

...... Misafir

O qemide olmamak ayıp aslında..

Bende olmak isterdim..

4. mavi_ada

mavi_ada New Member

şu an karar veremiyorum belki olmak isterdim ama kendi kararlarımı verirken öncelikle oğlumu düşünmek zorundaym

5. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Hayır istemem. Kendi ülkemin sorunları yeterince varken, ulaşılamayacak hayal hedefler için bunları yapmam. Birilerinin islam ülküsü adı altında amaçlarına, hamas gibi bir birliğe destek olmaya kalkışmam.

6. nq89

nq89 New Member

olmaz mı.kambersiz düğün bensiz gemi olmaz asla :hih: :D
    keşke öyle bişi olsaydı :(

7. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

kendi vatanımda canım hergün yanarken, tvde şehit haberleri kesilmez kendi yaralarıma kabuk tutturmadan başkasının yarasına kabuk tutturmaya çalışmak mantıklı değil !

8. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

kendi ülkemdeki ölümlere çare olamıyorsam her gün askerimiz öldürülüyor bunu sadece izliyorsam vicdanımı temizlemek için filistine kadar gitmem iki yüzlülüktür. bir şehit ailesinin kapısını çalıp elden baska bir şey gelmesede yanlarında oldugumu anlatabilecek gucu bulmayı o gemide olmaktan daha fazla isterim.orada ki vahseti onayladığım anlamına gelmez bu ama gercekler konusunda fazla hayalci davranmaya gerek yok. madem iç dinamiğimiz var. neden ülkemizdeki savaş görmezden geliniyor.

9. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

hayır

10. HüzünYıldızı

HüzünYıldızı New Member

evet tabiki de

Bu Sayfayı Paylaş