BD Gelişim Violet Winspear - Aşk Savaşı

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 29 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Violet Winspear – Aşk Savaşı

Gelişim Beyaz Dizi No: 77
    İngilizce Adı: The Love Battle

Tarama_Düzenleme : Clondike

Arka Kapak:

Wilda huzuru Moonside'da çalışarak bulmuş, burasını sanki evi gibi benimsemişti.

Bir gün Damien geldi ve kara bir bulut gibi çöktü Moonside'a. Wilda'nın unutmak istediği geçmişini ve kötü anılarını da beraberinde getirmiş, onun tüm huzurunu yok etmişti.

Oysa Wilda masumdu, ama bunu kimseye ispat edemiyordu. Artık bir tercih yapmak zorundaydı. Ya buradan gidecek, ya da Damien'ın şantajına boyun eğecekti...

Kitabın İçinden:

«Bekleyemeyeceğim, Wilda, bekleyemeyeceğim. Öyle güzel ki... seni kırmak gibi bir duyguya kapılmış değilim şu an...» dedi Damien.
    «Beni kırmak mı? Sen yanımda böyle yatarken beni kırmazsın, canım...» Wilda'nın sesi fazlasıyla yumuşak çıkmıştı. «Ben de seni istiyorum, sevgilim.» diye devam etti.
    «İyi öyleyse, her şey mükemmel olacak, sevgilim. Bakirelik derdine de düşmeyeceğimize göre, hiçbir sorunumuz kalmayacak...»

Bu kitap da aysa arkadaşımıza armağan. Kuflu’ye bir katıldı, pir katıldı… İyi ki geldin aysa….:Frnds:

Ön yorum: Tipik erkek çifte standardı.. Damien karakterinde Latin ırkın bütün sahiplenici yapısıyla ön planda yine… Bu romanda benim “Dünya çok küçüktür” diye yorumladığım bir düzenleme de var. Monte Carlo neresi, Florida Key neresi?… Her ikisinin ilk karşılaşmaları ile sonraki karşılaşmaları arasındaki yerler o kadar uzak ki birbirinden..Tesadüfün bu kadarı bir BD de olur ancak…

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

bizdeniz81, İLKBEN, nurus59 ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Aktif

yamant bunu beğendi.
  3. serapares

serapares New Member

teşekkürler

4. sheima

sheima Active Member

çok teşekkürler emeğine sağlık :)

5. fatmafatma

fatmafatma Active Member

teşekkürler

6. harikaya

harikaya Well-Known Member

Henüz okumadım ama anladığım kadarıyla kitaptaki adam yine beni sinir edecek :)
    Teşekkürler Clondike.

7. bernata

bernata Well-Known Member

teşekkürler

yamant bunu beğendi.
  8. simra

simra New Member

tesekkürler

yamant bunu beğendi.
  9. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

teşekkürler,ellerinize sağlık

10. tudoria

tudoria Well-Known Member

çok teşekkürler, emeğinize sağlık .

11. Ariel

Ariel New Member

teşekkürler =) emeğine sağlık =)

12. emine

emine New Member

teşekkürler

13. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

beyaz diziler yazarları tesedüfleri sever olmucak işlerin içine giren kadınla kahraman işin sonunu daima tatlıya bağlarlar;D ellerine sağlık clondike bu arada kapak resmini çok beğendim

14. fetih

fetih New Member

Teşekkürler

15. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

tarama ve düzenleme Clondike emeğine sağlık buda kapağını beğendiğim kitaplardan birtanesi:)

16. ametist78

ametist78 Well-Known Member

emeğinize sağlık çok teşekkürler

17. gullu3451

gullu3451 Active Member

Teşekkür ederim

18. burak05

burak05 Well-Known Member

teşekkürler elleriniz dert görmesin biz kuflu ailesini bu kitaplarla sevindirdiğiniz için sizin de yüzünüzden sevgi ve gülümseme eksik olmasın

19. colchicum

colchicum Active Member

20. mainur

mainur New Member

teşekkür

Bu Sayfayı Paylaş