yardımcı olur musunuz???

'İstek & Öneri & Şikayetleriniz' forumunda SümbüL tarafından 26 Kas 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. SümbüL

SümbüL New Member

Profil resmimi ve avatarımı değiştiremiyorum :( Niye acaba ? Bi yardımcı olur musunuz ?

2. tantana

tantana Well-Known Member

ne kadar iyi bir kullanıcısınız bilemiyorum o yüzden basit şeyler söylersem alınmayın......
    ben de sorun yok........

en basiti profiliniz>profil resmi değiştir dediniz..
    mevcut resmi silin.yeni resmi yükleyin..

boyutu çok büyük olabilir..
    ya da yüklenmeyince çıkan yazıyı buraya yapıştırın nedeni anlaşılsın

hoop offline olmuşsun......

3. SümbüL

SümbüL New Member

Bu web sayfası kullanılamıyor
    www.kuflu.com ana makinesine bağlantı kesildi.
    Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
    Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükle.
    İnternet bağlantınızı kontrol edin. Kullanıyor olabileceğiniz tüm yönlendirici, modem veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
    Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
    Proxy sunucu kullanırsanız, proxy sunucunun çalışıyor olduğundan emin olmak için proxy ayarlarınızı kontrol edin veya ağ yöneticinizle bağlantı kurun. Proxy sunucu kullanmıyor olmanız gerektiğine inanıyorsanız, proxy ayarlarınızı düzenleyin: Şu seçeneğe gidin: Chrome menüsü > Ayarlar > Gelişmiş ayarları göster... > Proxy ayarlarını değiştir... > LAN Ayarları ve "LAN için proxy sunucusu kullan" onay kutusunun seçimini kaldırın.
    Hata 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Bağlantı sıfırlandı.

4. SümbüL

SümbüL New Member

dediklerinizi daha önce yapmıştım zaten.Ama olmuyor.
    Değiştir deyip enter dediğimde 2-3 dakika sonra bu yazı geliyor :(

5. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Dosya boyutu büyük olabilir yada tarayıcınızla ilgili sıkıntı vardır.
    Başka bir tarayıcıyla başka bir resim yüklemeyi deneyin sorun devam ederse bana özel mesaj gönderin

İyi forumlar

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş