8 çocuk 2 bebeğe tecavüz edip katletti

'Gündemdeki Haberler' forumunda Küflü Siyah tarafından 26 Nis 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

8 çocuk 2 bebeğe tecavüz edip katletti
    26 Nisan 2010 Pazartesi 09:30
    Siirt'te ikinci tecavüz vakasında kurbanlar bebek, zanlılar çocuk: Sekiz öğrenci iki bebeğe tecavüz edip öldürdüler.

Siirt'te ikinci tecavüz vakasında kurbanlar bebek, zanlılar çocuk: Sekiz YİBO öğrencisi bir kızın çıplak resimlerini çekip 'Bize çocuk getir' dediler. Kız iki ve üç yaşındaki iki kuzenini eliyle 'tecavüz ve ölüm'e teslim etti.

ÇIPLAK FOTOLARINI ÇEKİP ŞANTAJ YAPTILAR

Pervari ilçesindeki Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda (YİBO) okuyan 13-14 yaşlarındaki sekiz erkek öğrenci, çıplak fotoğrafını çekip şantaj yaptıkları kızdan ‘kendilerine çocuk getirmesini’ istedi. Radikal gazetesinin haberine göre, 15 yaşındaki kız, bu kişilere biri iki diğeri üç yaşında iki kuzenini teslim etti. Sekiz öğrenci üç yaşındaki kızı tecavüz edip boğdu, iki yaşındaki erkek çocuğu da tecavüzün ardından ölüme terk etti.

2 YAŞINDAKİ BEBEK ORTADAN KAYBOLDU

Geçen yıl Siirt henüz ‘tecavüz’le manşetlere çıkmamıştı. 15 Nisan 2009 günü H.S. adlı bir baba Pervari İlçe Emniyeti’ne iki yaşındaki oğlu E.S.’nin kaybolduğunu bildirdi. Baba, “Dün akşam yemekten sonra hayvanlara yem hazırlarken oğlum E.’yi kapı önünde bıraktım. Beş dakika sonra çıktığımda çocuğum kaybolmuştu, bulamadım” dedi.

DONMAK ÜZERE BULUNDU, TECAVÜZ EDİLMİŞTİ

Polis arama başlatırken, evin yakınında bulunan Pervari Askerlik Şubesi’nin güvenlik kamerası incelendi. Aramalar sürerken minik E.S.’nin, YİBO öğrencileri tarafından Serkani Deresi mevkiinde bulunduğu haberi geldi. Çamurlu elbiseleriyle, donmak üzereyken bulunan iki yaşındaki erkek çocuk, hastaneye kaldırıldı. Vücudunda kesik ve çürükler vardı, tecavüze uğradığı saptandı.

İKİNCİ KAYIP BEBEK ÖLÜ BULUNDU

Bir gün sonra Pervari polisine ikinci bir kayıp çocuk ihbarı geldi. Üstelik kaybolan, E.S.’nin amcasının üç yaşındaki kızı A.S.’ydi. Olay ilçede duyulunca A.S.’nin ailesini arayan bir kişi, “ Ben o çucuğun 13-14 yaşlarında bir kızla birlikte Serkani Deresi yönüne gittiğini gördüm” dedi. Polisler ve ilçe halkından yaklaşık 200 kişi bölgede minik A.S.’yi aramaya başladı. Saat 20.00 sıralarında derenin üst kısmında bulunan havuzun kenarında minik A.S.’nin cansız bedeni bulundu. Tecavüz edilip boğulmuştu.

Polis öldürülen A.S.’nin en son yanında görülen 13- 14 yaşlarındaki kızı aramaya başladı. Amca çocukları olan iki kurbanın evlerinin yakınındaki Pervari Askerlik Şubesi ve bir akaryakıt istasyonun güvenlik kamerası kayıtları da yeniden incelendi.

KAMERADAKİ KIZ YABANCI DEĞİL

Görüntülerde iki çocuğun da kaybolmadan hemen önce 13- 14 yaşlarında bir kız çocuğuyla birlikte Serkani Deresi yönüne gittiği, bu kızın öldürülen minik A.S.’yi kucağında taşıdığı saptandı. Çocuklarının ölümüyle yıkılan iki baba, güvenlik kamerasındaki kızı görünce bir şok daha yaşadı. Bu kız diğer kardeşlerinin kızı olan yeğenleri D.S.’ydi.

O zaman 14 yaşında olan Atatürk YİBO öğrencisi D.S. gözaltına alındı. D.S. kuzenine tecavüz edip birini öldürenlerin, kendisi gibi YİBO’da okuyan ve o tarihte yaşları 13 ile 14 arasında değişen H.T., Y.Ş., H.T., M.T., M.K., C.Ş., S.G. ve A.F.K. olduğunu söyledi. YİBO öğrencileri savcı talimatıyla gözaltına alındı. İfadelere göre vahşet şöyle gelişti:

ÇOCUKLARDAN KATLİAM ÖNCESİ TÜYLER ÜRPERTEN İŞKENCELER.. SONRAKİ SAYFADA

DEREYE BATIRIP ÇIKARMIŞLAR

Kız öğrenci D.S., önce amcasının oğlu iki yaşındaki E.S.’yi, Serkani Deresi’ne götürüp sekiz erkek öğrenciye teslim etti. Öğrenciler çocuğa tecavüz ettikten sonra dereye batırıp çıkardı ve öldü diye terk edip kaçtı. Ertesi gün herkes E.S.’yi ararken yeniden dere kenarına giden sekiz öğrenci, çocuğun ölmediğini görünce ilçe merkezine götürüp onu bulmuş gibi bıraktı.

CİPS ALACAĞIM DİYE KANDIRMIŞ

Aynı gün D.S.’yi yine tehdit eden sekiz erkek öğrenci, bu kez küçük yaşta kız çocuğu istedi. D.S. de diğer amcasının üç yaşındaki kızı A.S.’yi ‘Sana cips alacağım’ diyerek kandırıp çocuklara götürdü. Minik A.S.’ye sırayla tecavüz eden öğrenciler, ardından onu boğarak öldürüp havuz kenarına bıraktı.

ÇOCUKLAR TUTUKLANDI

D.S. ve sekiz erkek öğrenci önce Çocuk Esirgeme Kurumu’nda gözlem altına alındı, ardından ‘cinayet’, ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’, ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarına yardım etmek’ ve `hürriyeti tahdit’ suçlamasıyla tutuklandı.

Adli Tıp Kurumu da çocuklarla ilgili ‘yaptıklarının bilincinde oldukları’na dair rapor verdi. Pervari Savcılığı hazırladığı fezlekeyi dava açılması için Siirt Savcılığı’na gönderdi

2. Küflü Siyah

off!ne oluyor bu insanlara!ahlaklı olmak,vicdanlı olmak diye bir şey de mi duymamışlar,görmemişler!

3. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

şok oldum yani :S ilköğretim öğrencilerine kadar düştüyse yaş sınırı yazık yaa :( dünyanın sonu gelio sanırım

4. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

İnsanlık,Bilincinde degil. O yaştaki çocuklar bile yapabılıyor böyle şeyleri. Yazık çocuga Yaaa! 2 yaşında bir bebek..Silahsız,Korunmasız... Diyecek Söz bulamıyorum..Bazen kelımeler bile yetmiyor Dünyayı Anlatmaya...

5. |SuPeRNaTuRaL|

|SuPeRNaTuRaL| <b>»¤Thé End Bєqins¤«</b>

Böyle Haberleri Duyunca Çok Üzülüyorum... :eek:ff::'( O yüzden Haberleri izlediğim pek söylenemez ama ister istemez duyuyoruz böyle canice olan şeyleri...:'( Yazık Yhaa :eek:ff:

6. SeaBoy`

SeaBoy` " ۱۹ ٦ط "

Yorum yapmama gerek bile yok, yapılacak bişey de değil zaten!

7. Küflü Siyah

Bu sabah bu olayla ilgili duyduklarım beni felç etti resmen.Valilik araya girmiş ve olayı örtbas etmiş.Güya aileler arası kan davası olmasın diye aileleri barıştırmışlar.Böyle şey olur mu yahu!

8. Giallo Rosso

Giallo Rosso New Member

sen imralıdaki için idam cezasını kaldırırsan bunlarda sapıtır işte :mad:

9. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

adamlara tam ceza verilmiyo ki biliyolar biraz kalıp çıkacaklarını ondan yapıyolar böyle pis işleri cezası ağır değil bişe değill...

10. Love story

Love story Member

böyle birşey olamaz!!!!Burası TÜRKİYE diye geçiniriz bir de şu hale bak inanın diyecek söz bulamıyorum...

11. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

yaaa bu olayın örtbas edilecek neresi kalmış ya insnaın çocuğu ölmüş üstelik tecavüze uğramış adamın yüreği yanmış bi de katillerin ailesi ile mi barıştırmışlar pes vallahi bu ne rezillik

Bu Sayfayı Paylaş