BD Harlequin Ann Major - Something Wild Serisi 01 - Yasak Bal

'E-Kitap' forumunda Ser_reS tarafından 3 Nis 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

ikinizin resmini yanyana koyarız:füü:bd den önce bd den sonra:zuhaha::zuhaha:
    niye kız çok estetik bence hele 2ncisi, tarafımızdan tacize uğramış gözleri kapalı baksana:zuhaha::zuhaha:

2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Dünürcüğüm göz zevkimiz mi kızlarımızın teeerbiyesi mi:D kefeye koydum göz zevki ağır bastı ama vicdanım çoktan paintle açmıştı resimleri:p
    2. resmi daha çok beğeniyorum ben. 1. resim 18 yaş altı için. TRT'yi fazla izliyorum sanırım,sansürcü oldum:p

3. cicibici1

cicibici1 New Member

Teşekkürler

4. edalilady

edalilady Active Member

Teşekkürler

5. nise

nise New Member

vgbnmö

6. teniz

teniz Active Member

teşekkürler

7. aysekoc

aysekoc New Member

:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

8. aysekoc

aysekoc New Member

Bence vicdanını biraz terbiye et ;)bizide düşün konulara +18 yazarız kızlar girmezler:füü: bizde tadını çıkarırız:kz:kitapların kız kapakların değil:zuhaha:

9. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

senınde benden once benı tanıdıktan sonra dıye kapaklara resmederız:kzgn:

ayse canım relax sakın ol dzıda da daha super kapaklar var :kzgn:
    senı fecı kapak kopat gordum vay be :D

10. mehtap açık

mehtap açık Active Member

teşekkürler

11. pathh

pathh New Member

teşekkürler

12. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

sen +18 yapta sonra seyreyle gümbürtüyü:zuhaha:
    +18 dedimm, patladı gitti:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

evet evet evet çok iyi olur ne hale gelmişim görsünler:zuhaha:ama üzülmesin arkadaşlarım gencim daha toparlanırım:zuhaha::zuhaha::zuhaha:(hay yaşa serra cım:D)
    ayse cim ne şanslısınız ya baksana kapağa boğulcaksınız:füü:eek:ndan sonra seçin beğenin alın yavruları:füü::füü:ay yani kitapları:zuhaha::zuhaha:bende aracı firma rolünü üstlenip siparişlerinizi alır, istenen şekilde hazırlanmasını sağlayıp sonrada sizlere iletirim, boş durmayım bari :p:p

13. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Tamam bundan sonra görürsünüz bakalım kapak nasılmış:D Serres iki gözüm hamsi gözlüm tansiyon fırlatıcı kapaklar reca ediyorum lütfen. dzida canım top modelden fırlamışları gönder bize.Bundan sonra Küflü kitap +18:D Hayal gücünüz çalışsın bakarken:p pardon okurken:zuhaha::füü:

14. aysekoc

aysekoc New Member

Bahar geldi ya başıma vurdu:pdzida'dan yeni kapakları ooops yani yeni kitapları bekliyoruz:füü:

15. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

tabı aracı fırma olarak once bızzat kalıte kontorl yaparsın dımı:füü::zuhaha:
    bak bıtanesını ekledım bıle sessız dyular kapagı super dımı:füü:

ya dzıdya vermeyın gazı zatı szı vermedende kapak konuusnd yeterı kadar curetkar:kzgn:
    Allahtan blaze serısının turkcesı yok yoksa onlarıda tarardı
    asıl kapak neymıs gorurdunuz:$:füü:

16. bbaskaya

bbaskaya New Member

Teşekkürler ellerine sağlık

17. melosiros

melosiros New Member

tesekurler

18. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

haah şöyle ya zaten 3 günlük dünya , tansiyon olmuş 20, şeker fırlamış 500 e çok mu:füü::zuhaha:
    evet arkadaşlar bundan sonra kimlik gösterip alabiliyoruz kitapları
    dzida cım biz burda ayarı veriyoruz(serra da bize ayar oluyo :zuhaha: ) yolla fıstıkları ay kitapları yolllaaa:füü::füü:

bnm işim bu yavrusu kalite kontrol :füü: valla doğru diyorum yaptığım işlerden biri :p
    rahat olceksin, kasmiiceksin, bak ne güzel eğleniyoruz:Dgerçi rahip olsa kapakta biz yine eğlencek bi şey buluruz:zuhaha:
    o blaze dediğin serinin dili önemli değil, biz anlaşacak yollar buluruz göndersin bize :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

19. catherina

catherina New Member

emeğinize sağlık

20. raindrops

raindrops New Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş